Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 27.07.2022 o 00:04, GreQonE napisał:

Tak z ciekawości, czemu nie seria 12 od intela?

Budżet. Początkowo miało to być 2000PLN i używka, potem byłem przypadkowo w RTV Euro i zobaczyłem na promce Vivobooka PRO za 3400zł i pomyślałem ,że może dociułam te parę złotych i go łyknę, ale okazało się że promka była lokalna, a ja nie miałem jeszcze wtedy budżetu to pomyślałem że kupię go za jakiś czas. No ale nie zwróciłem uwagi ,że to procek 11300H więc 4c/8t a to troszkę mało. Szybki research w necie i za podobną kwotę do vivobooka miałem do wyboru - R5 5600H + 3050Ti lub I5 11400H + RTX 3050 - wybrałem ryśka bo mam do nich w sumie sentyment, poza tym 11400H wiele szybszy od 5600H nie jest. A za 12gen to trzeba dopłacić ponad 1200-1500zł wliczając w to iGPU pokroju 3050 na którym też mi zależało.  

Edytowane przez Halny
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

- Opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 7 - moja pierwsza opaska, kupiłem z ciekawości przede wszystkim, ale generalnie myślę że przyda mi się do treningów i mierzenia kroków w pracy.

- Ramię do monitora montowane do biurka ze sprężyną gazową ART UM-115 - w końcu mam wolne miejsce pod monitorem i nie będę ręką napierdzielał w nóżkę od monitora podczas giercowania w cs, poźniej wpadnie drugi monitor to będę myślał o mechaniźmie który pozwoli zamieniać je miejscami ale to plany pod koniec tego roku najwcześniej.

- Listwa antyprzepięciowa Armac M9, zawsze jest to coś lepszego niż najtańsze listwy, których od zawsze używałem + ma aż 9 gniazd.

- Koszyk pod biurko do kabli (przyjdzie w poniedziałek do żabki), w końcu pomyślałem aby na porządnie się zabrać za cable managment, chociaż i bez tego koszyka jest całkiem porządek, ale zawsze to jakieś udogodnienie. :) 

 

IMG20220730152611.thumb.jpg.33697d651e63a01437bab633336ec7df.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez nexy95
  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, drVanSteiner napisał:

W Cytrynie miałem takie same, w końcu to PSAemoji11.png

Ja tam lubię ich rozwiązania, bardzo mi przypadły do gustu. Chociaż trochę teraz polecieli na jakości i nowsze auto, które kupiłem z 2012 roku lakier to ma żałosny. 

Nie ma porównania jeżeli chodzi o 07r a 2012r Jakość spadła dość drastycznie i to w kwestii takiej wykończeniowej, mam wrażenie że też materiały są o wiele gorszej jakości, nawet w dotyku wydają się takie dziwne. 

Edytowane przez Andrew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolejne graty do mego złomowiska :D  Athlon64X2 5200+, Gigabyte GA-M61PME-S2, 2GB DDR2 667MHz, Asus 3450 512MB DDR2 PCIE, napęd DVD, 2x 2GB DDR3 + 1x 1GB DDR3 (SODIMM) za 38zł :) Wszystko sprawne

 

s2u5oZW.jpg6bWgOT3.jpg6RMtPqj.jpg

 


c7xIWsh.jpg
 

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...