Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

20 minut temu, Karister napisał:

Od jakiegoś czasu chodził za mną przenośny dysk SSD. Ostatecznie jednak zrezygnowałem z części wydajności i skusiłem się na coś zdecydowanie bardziej kompaktowego. Od dwóch tygodni używam tego pendrive i jest bardzo ok. Rzeczywisty zapis u mnie to jakieś 220MB/s, choć na screenach w sieci ludziom dobija do 280MB/s.

 

O kurła, ile takie cudo?

 

EDIT: Dobra mam, drogo xD

Edytowane przez Halny
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Halny napisał:

EDIT: Dobra mam, drogo xD

 

Fajny, ale ja to bym się bał, że go zgubię jak zwykle i 1k w piach, przykładem niech będzie to że, w tym tygodniu musiałem kupić nowego bo gdzieś się wypiął urwał więc priorytetem jest cena :D

 

ktc-product-usb-dtx-128gb-1-lg.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 19.02.2021 o 21:03, Kolcobrzuch napisał:

Kumpel mówi, że to prezent na Święta, które spędziłem w szpitalu z Covidem. Może ma rację:)

Taki to pożyje :) Ja całe święta i Sylwestra/Nowy rok spędziłem w szpitalu z popękaną czaszką i krwiakiem w łepetynie po wypadku. Ciekawe jaki ja prezent dostanę i kiedy :P

EDIT: Aaaaaaa, no tak... Podłokietniki sobie kupiłem:

https://allegro.pl/oferta/podlokietnik-do-krzesel-iso-pasujacy-do-wiekszosci-10172026277

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, kapelusznik napisał:

Zestaw komputerowy składany chyba w najgorszym możliwym momencie - od końca listopada 2020 r. do stycznia 2021 r. Na szczęście wszystko dotarło.

 

Wyznawca jednej marki? :D

Link to post
Share on other sites
27 minut temu, FeX napisał:

 

Wyznawca jednej marki? :D

I tak, i nie.

 

Nie jestem wyznawcą ASUSa, ale jak składam sprzęt, to lubię, gdy to dobrze wygląda. W mój gust nie trafiają zestawy, w których ktoś daje części od MSI, ASUS, Gigabyte i jeszcze kilku innych. Na pierwszy rzut oka może ładnie wyglądają, ale mnie by to drażniło. Tak, wiem, to pedantyczne i powinno się takie coś leczyć. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...