Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Godzinę temu, chudy131080 napisał:

Co to za fura?

 

48 minut temu, Succubus napisał:

Suzuki Baleno

Dokładnie. Baleno.  Średnia wersja wyposażenia. Z takich "bajerów" to jest:

  • klima,
  • inforozrywka ( ekran dotykowy 6" ),
  • kamera cofania ( ekran w lusterku wstecznym; kamera nad tylną rejestracją)
  • bagażnik zamykany przyciskiem na klapie (obok zamka),
  • przednie światła LED ( skośne w zderzaku ), z tyłu całe lampy LED.
Edytowane przez macfan-pl
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Pracodawca wyraził zgodę na 70% pracy zdalnej do dowolnego zagospodarowania w czasie roku po ustąpieniu pandemii, więc jest pretekst, aby zadbać o stanowisko pracy.

IMG-0401.jpgIMG-0402.jpg

 

Są OK, ale hype na te produkty uważam za dalece przesadzony. Gdyby nie to, że mało jest klawiatur z Macowym układem klawiszy i myszy horyzontalnym scrollem, wziąłbym coś z działu dla graczy.

Edytowane przez Karister
  • Lubię to 3
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nogi do nowego biurka (blat też powoli się robi, planuję 150x65x4 )

image.png.b536a316169919c7e3620cc19bc2d127.png

 

No w końcu nadszedł czas kiedy kupuję sobie TV. Może za jakiś czas dokompletuję do tego jakąś konsolę.  

image.thumb.png.a226b781f3b5a4a86fed888a8246a728.png

Ja sobie wybrałem 55 a idąc moim tropem rodzice postanowili zmienić swoją plazmę na coś większego. 

 

  • Lubię to 5
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Kubuś73 napisał:

Zakupiłem najlepszego rpga ostatnich lat

 

Ile ten ekran inforozrywki ma cali?

 

4 godziny temu, ZVS napisał:

Mac mini z Mikro układem M1 Apple, dyskiem 256GB SSD i 8GB Ram DDR4

 

 

Bardzo przyzwoicie :) Która wersja OS: Catalina czy BigSur?

Edytowane przez dodo
Nie cytuj zdjęć
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, macfan-pl napisał:

Ile ten ekran inforozrywki ma cali?

 

Bardzo przyzwoicie :) Która wersja OS: Catalina czy BigSur?

Fabrycznie wgrany Big Sure bo tylko on jest na M1 mobilny. Cataliny na tym nie odpalisz :)

Link to post
Share on other sites
12 minut temu, macfan-pl napisał:

I jak wrażenia z chipu M1? Szybszy niż Mac na Intelu?

Mac na Intelu używałem jeden Łate 2014 na okrojonym I5 na dwa rdzenie i z 4GB ram. Na nim mialem OS Mujawe i Catalinę bo kupiłem w 2016 roku. Tam też HDD fabryczny wymieniłem na sąd Samsunga EVO 860 250GB, tu mam 256GB NVMe. Ogólnie różnice czuć bardzo, najbardziej mnie rozwaliło po podpięcia sąd zewnetrznego Samsunga T5 pod USB-C (Thunderbolt) i skopiowanie 8GB obrazu filmu DVD w niecałe 2 minuty. To zrobiło na mnie wrażenie. Fajnie, ze powoli aplikacje z iOS i iPadOS trafiają na macOS. Bankowa na razie PeaoPay, Inpost Mobile, eBOK PGNiG Mój T-Mobile, TVP Info. Google ma swoje wydać na M1 gdzieś czytałem. Czekam może Yamaha MusicCast Controller zrobi też na M1 bo by to się bardzo przydać przy s[rzecie audio tej firmy. Fajnie, że błędy Real time jak na smartfonie poprawia przy pisaniu w każdej aplikacji. Safari najlepiej dla mnie działa z aplikacją w tle Adguard (nie rozszerzenie) Ta cisza tego komputera rozbraja/ Jak arka mobilna działa na M1 i iOS i ją wgrasz na Mac mini to iPhone tez wgrywa sam, ale jak usuniesz na iOS to macOS Big Sure nie usuwa na szczęście.

 

1049945065_Zrzutekranu2021-02-7o20_34_21.thumb.png.990327c12f3ef4c20e683d58047b0c34.png

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ZVS napisał:

Mac na Intelu używałem jeden Łate 2014 na okrojonym I5 na dwa rdzenie i z 4GB ram. Na nim mialem OS Mujawe i Catalinę bo kupiłem w 2016 roku. Tam też HDD fabryczny wymieniłem na sąd Samsunga EVO 860 250GB, tu mam 256GB NVMe. Ogólnie różnice czuć bardzo, najbardziej mnie rozwaliło po podpięcia sąd zewnetrznego Samsunga T5 pod USB-C (Thunderbolt) i skopiowanie 8GB obrazu filmu DVD w niecałe 2 minuty. To zrobiło na mnie wrażenie. Fajnie, ze powoli aplikacje z iOS i iPadOS trafiają na macOS. Bankowa na razie PeaoPay, Inpost Mobile, eBOK PGNiG Mój T-Mobile, TVP Info. Google ma swoje wydać na M1 gdzieś czytałem. Czekam może Yamaha MusicCast Controller zrobi też na M1 bo by to się bardzo przydać przy s[rzecie audio tej firmy. Fajnie, że błędy Real time jak na smartfonie poprawia przy pisaniu w każdej aplikacji. Safari najlepiej dla mnie działa z aplikacją w tle Adguard (nie rozszerzenie) Ta cisza tego komputera rozbraja/ Jak arka mobilna działa na M1 i iOS i ją wgrasz na Mac mini to iPhone tez wgrywa sam, ale jak usuniesz na iOS to macOS Big Sure nie usuwa na szczęście.

 

1049945065_Zrzutekranu2021-02-7o20_34_21.thumb.png.990327c12f3ef4c20e683d58047b0c34.png

8GB w dwie minuty? No to faktycznie. Bardzo biegusiem powiedziałbym 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...