Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

7 godzin temu, jarrino napisał:

Ja myślałem, że są jednak jakieś granice

 

Granica dobrego smaku zawsze powinna zostać, ale uważam, że czasy się zmieniły na tyle, że sex w zasadzie nie jest (a i nie powinien) być żadnym tabu. U mnie w domu np zawsze rozmawiało się o tych sprawach, nikt nie robił z tego wielkiego nie wiadomo co.

A i nic co ludzkie nie powinno być nam obce.  :bicz:

 

Mnie zastanawia, czy ten wibrator kupił dla siebie, czy swojej połówki (już mniejsza jakiej płci) :wariat:

 

E:

Aaa i aby OT nie robić, dzisiaj miałem wycieczkę do apteki. Oprócz leków na swoje przewlekłe choroby, kupiłem trochę suplementów, witamin itp (kto wie, może mi będzie lepiej od tego), np

 

pol_pl_OstroVit-Omega-3-6-9-90-kapsulek-

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wtrącę słowo emeryta.... Założyliście temat z adnotacją, że prezentować można zakupy do komputera i w nawiasie - niekoniecznie. Chłopak był /jest na tyle szczery, że akurat przedstawił zakup sex zabawek. Pytanie do ogółu - w którym miejscu popełnił przestępstwo karane ogólnym szyderstwem, drwinami i kpinami? Tacy wszyscy jesteście święci? A jakby wstawił zdjęcie z zakupu nowego wydania Pisma Świętego, to co wtedy? Ja święty nie jestem. Więc można też po mnie "jechać". 

 

Mój ostatni zakup:

 

20210127-131714.jpg

 

 

  • Lubię to 8
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, ADR15 napisał:

Już dużo rzeczy widziałem w tym temacie, ale "gumek",

To wyobraź sobie że kupujesz jakieś 200-300 sztuk gumek na fakturę... Mina sprzedawcy - bezcenna.

A używamy w naszym CPT Roson 100. Co by lepsza penetracja stożkiem w glebie była na dnie Bałtyku :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...