Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zrobione parę misji pobocznych i mury, murami, niech będzie, że be, fe i w ogóle, ale światło, roślinność, krajobraz, zmiany pogodowe i las nocą miodne. Dobry model postaci, uwzględniający mimikę. Za to niektóre zbroje brzydkie, choć to pewnie zależy od poziomu, zaawansowania itd. itp. Tu realistyczniej, ale w W2 kurtki były ładniejsze. :)

I już przy jednej misji pobocznej, niby mało ważnej miałam ochotę wczytać ostatni zapis, bo się smętno na rozwiązanie niby słuszne zrobiło.

Z wad. Rzemiosło jest teraz jakieś takie zagmatwane. Ale może to początki takie jedynie.

Link to post
Share on other sites

Gra ogólnie jest świetna choć włączyłem na moment dosłownie (czekam na paczki językowe).

 

Sterowanie mysz+klaw podobne na W2, ale wymaga konfiguracji przycisków (silny atak jako lewy shif+mysz1 to porażka).

 

Co do wydajności (sprzęt w sygnaturze): 1680x1050, wyłączone śmieci NV, ustawienia wysokie, SSAO ~ 40fps.

 

Jest dobrze :D

 

EDIT: co do paczek: mimo zainstalowanego patcha i pobieranych paczek i DLC gra uruchomiła się bez problemu po polsku :)

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

Dużo osób na problemy z płytą nr 2.

Przypiszcie kod do GOG Galaxy i pobierzcie tam. Innego wyjścia nie widzę.

No nieźle dobrze że mam szybkiego neta, bo chyba bym się inaczej załamał (czekać ponad rok i dostać niedziałający produkt)

Link to post
Share on other sites

No nieźle dobrze że mam szybkiego neta, bo chyba bym się inaczej załamał (czekać ponad rok i dostać niedziałający produkt)

niestety nie kazdy ma takie szczescie :P cholera tak zauwazylem ze ja tylko plakac o wszystko umiem :P chociaz jak tu nie plakac jak plyta nr 2 nie dziala :P

Link to post
Share on other sites

No i kolejny FAIL ...

OS - Windows 10

GPU - Nvidia GF 660Ti

 

Wszystko ładnie, ale po 20 minutach gra zatrzymuje się ale słychać jak akcja toczy się dalej. Po zminimalizowaniu komunikat że sterownik nvidia został zatrzymany.

 

Na stronie Nvidii :

sterownik 352.86 dla Win 7/8 z informacją o optymalizacji pod kątem Wiedźmina 3

sterownik 352.84 dla Win 10 - brak info ...

 

Jak do jutra rana nie dadzą nowego sterownika pod Win10 czeka mnie downgrade do Win 7 :/ a tak mnie wciągnęła ta dziesiątka ...

Link to post
Share on other sites

No więc.

 

Wiesiu na tym presecie https://sfx.thelazy.net/games/preset/3696/z kolorystyką poprawioną przez pitterra ;)

 

Oryginalny Wiesiu 3

http://i.imgur.com/L5Xk9Mm.jpg

 

Przed (sam preset)

http://i.imgur.com/voPJktp.jpg

 

Po podmianie jednego pliku (plik od Piotrka)

http://i.imgur.com/6IGVq3w.png

 

Oceńcie sami które jest lepsze ;)

Link to post
Share on other sites

Instalowałem nawet 4 razy :menda:

 

Gra ktoś na sprzęcie podobnym do mojego ?

 

Ja mam i5-3570, MSI z77a-g45, 2x4 gb Vengance, i gigabyte gtx770 4GB OC, grafe ustawiłem z profilu sterów Nvidii, wiekszość na wysokich, reszta uber i gra śmiga między 40-58fpsów, dla mnie rewelka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...