Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A do błędów chyba można zaliczyć zbyt cichy dźwięk w stosunku np. do dźwięków systemu itd.

Ale podobny problem miałam choćby z Watch_Dogs. Dialogi były za ciche. Tu jakby ściszona jest cała gra, więc można spokojnie podkręcać głośność, ale trzeba znowu pamiętać o ściszeniu dźwięków po wyłączeniu gry.

 

Na razie poszłam w Quen i szermierkę. Jakieś przyzwyczajenie z W2? :)

Link to post
Share on other sites

Dziwne natomiast jest to że niby gra ma te 70 klatek a na ekranie wygląda jakby było jakieś 20, czuć takie spadki płynności ale fps się nie rusza xD

U mnie to samo... do tego grę ze 3-4 wywaliło na pasek, widzę pulpit słyszę dźwięk ale do gry już wrócić nie mogę...

Link to post
Share on other sites

Z tego co pisali/mówili w recenzjach to tak, bo te 4 kolumny to są zdolności które aktualnie się używa w walce. 

 

Dzięki, w sumie one mają przecież kolorek - biały. Są tez ponoć białe mutageny, więc muszą wędrować do slotów.

Link to post
Share on other sites

Chciałem zainstalować tego sweet fx, ściągam ze strony, instaluje, podmieniam folder jak w instrukcji i du*a. Crash na samym początku :/ już 3 raz instaluję całego Wieśka na nowo. Co jest grane?

Link to post
Share on other sites

Chciałem zainstalować tego sweet fx, ściągam ze strony, instaluje, podmieniam folder jak w instrukcji i du*a. Crash na samym początku :/ już 3 raz instaluję całego Wieśka na nowo. Co jest grane?

II. NOTE 1. For those people who getting crashes at startup:

try installing this Windows Update pack: https://www.microsoft.com/download/details.aspx?id=36805

2. Performance impact is about 0 FPS on my PC.

3. Using my below TWEAKS to get the best the best performance + quality.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No dokladnie, ale mowie bylo by wincyj ale lock na 50 bo po tym OC troche sie grzeje (ok nawet nie troche :D). AA i sory wszystko uber i hbao+ tylko ze cienie na wysokie dalem bo nie widze zadnej roznicy tam :)

 

WTF 3,5h gry za mna a wydaje mi sie ze dopiero to wlaczylem (ide gryfa dopiero ubic..) 

Edytowane przez Buryxon
Link to post
Share on other sites

Cinematic Tools dla Wiedźmina - wersja testowa oparta na Cheat Engine (całkowicie bezpieczny program).

 

Funkcje Cinematic Tools:

- swobodna kamera 

- zmiana FOV

- zatrzymanie czasu w grze

- zmiana pory dnia

 

Instrukcja:

1. Pobierz program Cheat Engine - http://www.cheatengine.org/

2. Pobierz ten plik - https://www.dropbox.com/s/yrld21v8c7oqm2t/witcher3.CT?dl=0

3. Po pobraniu powyższego pliku i zainstalowaniu Cheat Engine, kliknij na niego dwukrotnie - program automatycznie powinien się uruchomić.

4. W oknie, które się otworzyło, kliknij świecący się przycisk w lewym górnym rogu. Pojawi się okno, w którym trzeba wybrać witcher3.exe (gra oczywiście musi być uruchomiona). Naciśnij "TAK" kiedy pojawi się zapytanie o przypisanie skryptów.

5. Ciesz się wszystkim funkcjami Cinematic Tools.

 

Po wypełnieniu powyższych kroków, w grze będziesz mógł używać skrótów na klawiaturze, aby zmienić porę dnia/zatrzymać czas w grzę/ włączyć swobodną kamerę itd.

 

[swobodna kamera] - naciśnij F1, aby włączyć/wyłączyć funkcję.

Poruszanie kamerą odbywa się za pomocą klawiatury numerycznej:

NUMPAD 2/8 - poruszanie kamery w osi Y

NUMPAD 4/6 - poruszanie kamery w osi X 

NUMPAD 3/9 - poruszanie kamery w osi Z

 

Przytrzymaj "ALT", jeżeli chcesz poruszyć kamerą w wielkim stopniu.

Przytrzymaj "CTRL", jeżeli chcesz poruszyć kamerą w małym stopniu.

 

[FOV] - F2 włączanie/wyłączanie funkcji.

Naciśnięcie + na klawiaturze numerycznej powoduje zwiększenie FOV, naciśnięcie - powoduje zmniejszenie FOV.

 

[Zatrzymanie czasu gry] - F3 włączanie/wyłączanie funkcji.

 

[Pora dnia] - F4 włączanie/wyłączanie funkcji.

 

naciśnięcie [ lub ] powoduje zmianę pory dnia

Przytrzymanie ALT przesuwa czas w grzę o 1 godzinę

Przytrzymanie CTRL przesuwa czas w grzę o 1 minutę

 

 

Za pomocą tego narzędzia można uzyskać takie screenshoty:

17843547616_9212e46082_o.jpg17256193883_1753fb54a6_o.jpg17689935150_b90434bf01_o.jpg

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Jaki macie wrażenia co do walki?

Zabiłem południcę,ale walka wcale mi się nie podobała.Tak jakbym ciął powietrze...w dwójce czuło się że się w coś uderza a tu?(no chyba że to zjawa i dlatego?)

Nie użyłem Yarden więc się trochę z nią męczyłem.

Mi też zawiesiło grę kilka raz w ekwipunku,ale myślałem że to winna wysokiego OC na karcie (1225/6480).

Link to post
Share on other sites

Mi sie w ekwpinku jeszcze nic nie zacielo, ale za to jak przeusuwam na analogu w ekwpiunku to czasem jak puszcze to i tak dalej leci "kurosr" :D 

Tez zabilem poludnice wlasnie przed chwila, o wiele bylo latwiej niz z gryfem. Zrobie jeszcze z 2 zadania z tablicy ogloszen i lece dalej z fabula :P 

Link to post
Share on other sites

No dokladnie, ale mowie bylo by wincyj ale lock na 50 bo po tym OC troche sie grzeje (ok nawet nie troche :D). AA i sory wszystko uber i hbao+ tylko ze cienie na wysokie dalem bo nie widze zadnej roznicy tam :)

 

WTF 3,5h gry za mna a wydaje mi sie ze dopiero to wlaczylem (ide gryfa dopiero ubic..) 

Nie testowałeś lokacji w mieście na rynku, tam to z 40 fps przy tych ustawieniach, tam w polach i wioskach to wymagania mniejsze

Link to post
Share on other sites

Pozmieniałem ustawienia, mam wszystko na full + teren i trawy na uber i co dziwne gra chodzi dużo lepiej od 40 do 59 fps  średnio 50. Nawet z kudłami do nvidi da się grać po 30fps. Czasami mimika twarzy geralta przypomina mi tą z trailerów do The Sims, w szczególności jak jest zdziwiony jakąś sytuacja :D

Link to post
Share on other sites

Nie testowałeś lokacji w mieście na rynku, tam to z 40 fps przy tych ustawieniach, tam w polach i wioskach to wymagania mniejsze

Bardzo mozliwe, dlatego uwazam ze lock na 50 tez dobra sprawa z powodu 50-->40 a nie 60-->40

Link to post
Share on other sites

LOL i to na 290tce? bez X wooo, nieźle ciśnie GTX 970 na tych ustawieniach ma koło 43fps 

Muszę przyznać że bardzo dobrze śmiga na R9 290 Tri-X i i5 760@4GHz.. [ ultra bez kłaków ]

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...