Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

koniu dawaj znać jak 660 daje radę bo ja dopiero jutro zagram(kurier) ciekawe czy przyda się nowa karta :-P

Wczoraj wyłączyłem praktycznie na samym początku . Często wolę grać po angielsku ale w tym przypadku to bez sensu. Nie ten klimat. Teraz serwery puściły , paczki pobrały mi się więc wznawiam grę  ;)  

 

Pierwsza lokacja jest mało wymagająca ale z początku ustawiło mi medium-high i było płynnie. Zobaczymy jak będzie potem.

Link to post
Share on other sites

Gracie z odpalonymi włosami?

Tak

 

%-)

 

 

http://s1.bild.me/bilder/030315/8034630Bez_tytu_u.jpg

Miałem już jeden crash, gra wyszła do pulpitu a proces zniknął. Żadnego okienka z błędem czy coś :wariat:

Link to post
Share on other sites

Zazdroszę Wam że macie już grę (i kompy które to ciągną)

 

Czy będzie jakieś demo bo nie wiem czy mój

Ati 6870 i i5 2500K + 8GB pociągnie  w niskich detalach.

 

Jak by ktoś testował na tym radku to niech da znać.

Link to post
Share on other sites

Zazdroszę Wam że macie już grę (i kompy które to ciągną)

 

Czy będzie jakieś demo bo nie wiem czy mój

Ati 6870 i i5 2500K + 8GB pociągnie  w niskich detalach.

 

Jak by ktoś testował na tym radku to niech da znać.

 

 

Poniżej tabela na których kartach i prockach zagrasz, niestety z tego co widzę to na 6870 może być ciężko...

jbLP6ZK.jpg

Link to post
Share on other sites

Tak sobie mysle, o tej panice z downgradem jaka byla na kilka dni przed premiera, ze ta gra po prostu wyglada calkiem dobrze na najnizszych ustawieniach i stad byc moze te male roznice pomiedzy poziomami. Oczywiscie ocenie jak dostane Wieska, bo ciagle czekam na przesylke, gdyz roznego rodzaju kompresje obrazu nie pokazuja rzeczywistego odbioru. Niemniej juz teraz mozna smialo stwierdzic, ze bez watpienia jest to kandydat nr1 do gry roku.

Link to post
Share on other sites

Świetna optymalizacja na radeonach mam podkręconego radka do 1050 na rdzeniu, gra idzie 60kl/s w ultra, z dystansem roślinności na high i cieniami na high, włosy oczywiście off. Jeśli są spadki to sporadyczne i do 55, więc nawet nie czuć :) miodzio

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tylko tyle, wiesiek uratowal mnie przed zmiana 290 na gtx 970. bo spodziewalem sie ze bedzie tak jak z Project Cars. Pewnie jeszcze AMD wyda stery to 290 bedzie nad 970-ka xD Ja wlasnie odebralem z meida swoje pudelko z Wieskiem, ale pogram dopiero za 2 dni :C GL HF ! 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...