Skocz do zawartości

chrisplbw

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1962
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

407 Wspaniały

2 obserwujących

O chrisplbw

 • Tytuł
  Nałogowiec

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

35200218 wyświetleń profilu
 1. Jak zapis jest podobny do 10+E coś tam, to zaznacz kolumne i prawym kliknij na formatowanie i zmień np. tekstowe
 2. https://eu.aoc.com/api/frontberg/downloadable/95a05410-cb73-4449-9edc-fb7fb8d0c17a/Windows_Drivers_AG273QZ.zip
 3. Radeon Software- Ustawienia- Ekran - Format pikseli. Pewnie po instalce ustawiło jskis YCbCr lub limited RGB- zmień ns Full RGB. Jeśli monitor obsługuje 10bit to zmień to w zakładce Grafika w Ustawieniach jw.
 4. Sprawdź rewizję GPU (1.0 czy 2.0) i pamięci (Samsung, Xynix Micron) ew. pobierz odpowiednia wersję nowego biosu (niby poprawiają stabilność) od Gigabyta Pobierz odpowiednie instalacje wszystkich sterowników na dysk ze strony AMD (chipset, GPU) i Gigabyte (reszta) Pobierz DDU i uruchom w trybie awaryjnym z WYŁĄCZONYM internetem i zaznaczoną opcją blokowania sterowników z Windows Update. Za pomocą DDU usuń wszystkie sterowniki AMD (więcej opcji w opcjach) - odpal za 2-3 razy dla pewności. Po uruchomieniu kompa nadal z wyłączonym internetem zainstaluj sterowniki
 5. Przed złożeniem/włożeniem nowego procka wypada sprawdzić jakq wersja BIOS/UEFI płyty głownej go obsługuje i ew. dokonać aktualizacji.
 6. Sprawdź Ustawienia- Prywatnośc i bezpieczeństwo - i na samym dole Bezpieczeństwo i "zaznaczenia" przy 1) Ochrona przed oszustwami i niebezpiecznym oprogramowaniem 2) Certyfikaty 3) Tryb używania wyłącznie protokołu HTTPS
 7. Muszę poszukać, może znajdę z Deus M1 550W
 8. Najpierw utworzyć skrót, a potem szukać tej opcji we właściwościach.
 9. Następnym razem nie czytaj "w internecie", a jeśli już to na stronie producenta sprzętu, tudzież instrukcję. Masz tam napisane: System Requirement 500 Watt or greater power supply (Recommended) 1 x 8-pin Power Connector + 1 x 6-pin Power Connector
 10. Może wystarczy sprawdzić poprawność podłączenia po dodaniu nowego dysku wg instrukcji. Jeden kontroler SATA dzieli przerwania z jednym kontrolerem USB i PCIx1, drugi natomiast nie dzieli ich wcale.
 11. J.w. bateryjka CR2032 za parę złotówek załatwi sprawę. To częsta przypadłość w starych blaszakach.
 12. Też mam PP wiele do zarzucenia, ale to głównie jeśli chodzi o placówki. Kolejki do jednego okienka to norma, ale jak co chwile straszy się zwolnieniami grupowymi, podnosi ceny a nie jakość usług to kółko się zamyka. Przykład z ostatniego tygodnia - list priorytetowy do Monachium (inne nie są wysyłane) z Dolnego Śląska trafił najpierw do Warszawy by potem ruszyć w trasę do Niemiec - brak sensu i logiki. zamiast 600km zrobił ze 2000. Co do listonosza to chyba mam najlepszego z wyżej opisywanych - zero podpisów, awizo itp. wszystko trafia do mojej skrzynki, a odbieram jeszcze za 2 ro
 13. Ahh te Canony, kolejny który ma problem z gubieniem skanera. Czy po tych pakietów masz zainstalowane Quick Menu - w prawym rogu w kształcie odwróconego "L" ?, może być w Start-Canon. Jeśli nie to pobierz z tej strony co podałeś (1-wszy link) - poniżej jet osobna instalka (pod My Image Garden). Zainstaluj. Jak się pojawi po uruchomieniu to kliknij drugą ikonę od góry i daj znać czy działa - "Rozgrzewanie skanera"
 14. Nie wiem po co do tego aż smartwach. Kupiłem na premierę w mega promocji Huawei Band 6, która w połączeniu z apką Huawei Zdrowie pozwala przejrzeć pomiary (nie tylko tętna) godzina po godzinie, tydzień po tygodniu itp. Po tym co napisałaś albo Samsung leci w kulki, albo konfiguracja zegarka z telefonem nie była dostateczna.
 15. Wszystko jet w jak najlepszym porządku Ta płyta to tzw. MixedCD - zawiera zarówno ścieżkę audio, jaki i ścieżkę z danymi (w tym wypadku teledysk). Sęk w tym, że tak nagrana płyta poprawnie działa np. w odtwarzaczu DVD. Komputer odtwarza automatycznie ścieżkę danych czyli teledysk, a odtwarzacz CD ścieżkę audio. By słuchać tak nagranej płyty w kompie musisz ręcznie dodać płytę jako źródło w jakimkolwiek Media Playerze (Winamp, WMP, itp.)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...