Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 super :P zazdroszcze bo jaki jeden z wielu mam problem z plyta 2 ...

u mnie milion dni ściągania z neta przez tą płytę i szlak człowiek trafia, nie przez to że nie zagram dzisiaj czy jutro ale że człowiek wydaję ciężko zarobione pieniądze a tu taki babol, oczywiście takie coś się zdarza ale tutaj widać że jest to na większą skalę przeglądając inne fora...warto było brać preordera !

Link to post
Share on other sites

hmmm ściągnęło mi 27 giga, patrząc na info wychodzi, że poszła gra+łatka+ pakiet językowy. Uruchamiam i oczywiście angielski. Teraz na gogu znalazłem opcję update i tam język angielski był mimo to. Dałem PL - dociąga 3 giga. Teraz nie wiem czy łatkę jeszcze oddzielnie pobierać czy nie. Niby 300 mega, ale bardzo wolno mi pobiera. Z drugiej strony jest napisane, że bez łatki nie da się odpalić...

Link to post
Share on other sites

1. A ktoś mi powie, jak zainstalować te dwa, drobne DLC z goga (wygląd i zbroja)?

Bo po ściągnięciu mi się uruchamia regularny instalator i na dokładkę z informacją, że nie ma wszystkich plików (jako że instalkę w całości z preload mam gdzie indziej). Trzeba to wrzucić, co ściągnięte i znowu całość instalować?

 

Edit:

Już wiem. Jakby ktoś szukał to niżej rozwiązanie dla GOG-a.

https://www.gog.com/forum/the_witcher_3_wild_hunt/guide_free_dlcs_activasion/page1

 

2. Co zawiera Bonus Content, bo coś takiego mam?

To zbiór wszystkich elementów dodatkowych z gog-a (soundtrack itd.)?

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Już pierwsze narzędzia tzw. "cinematic tools" powstają do Wiedźmina.

 

Funkcje Cinematic Tools:

- możliwość zatrzymania czasu w grze

- możliwość zmiany pory dnia/pogody

- swobodne poruszanie kamerą

- zmiana FOV

- wyłączanie HUD jednym kliknięciem

 

A jak to wygląda w praktyce ? 

17837650076_b536161dd1_o.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

DLC standardowo instalujesz. To dwa osobne pliki, uruchomi się instalator gog, wykryje gdzie jest gra i zainstaluje tam dodatki.

Jak ktoś się zastanawia czy instalować pl na eng bo może dubbing będzie do bani to później i tak jest opcja zmiana z menu języka mówionego na eng. Ja osobiście próbowałem dubbing pl, ale głosy angielskie wydają mi się bardziej profesjonalnie podłożone.

 

Bonus pack z gog to tapety, filmy, zwiastuny, mapa, artbook etc.

 

Gra jest bomba ale kilka błędów już trafiłem, lubi doczytywać czasem postacie z opóźnieniem. Poza tym ma chyba problemy z minimalizacją do paska. Jak już to zrobi to się wiesza. Do tego po aktualizacji sterów Nvidia fajny komunikat mi się czasem pojawia... nie wykryto płyty w napędzie ; - ) ... a wersję mam z gog.

Edytowane przez kbrbabzbtb
Link to post
Share on other sites

Już pierwsze narzędzia tzw. "cinematic tools" powstają do Wiedźmina.

 

Funkcje Cinematic Tools:

- możliwość zatrzymania czasu w grze

- możliwość zmiany pory dnia/pogody

- swobodne poruszanie kamerą

- zmiana FOV

- wyłączanie HUD jednym kliknięciem

 

 

Coś mi się wydaje, że mimo tej niedoskonałej grafiki, jednak mamy rzeczywisty hit wśród gier RPG, skoro już powstają narzędzia.

 

Tez mi się pojawił błąd. Przy wczytywaniu sava nagle gra przestała odpowiadać. I tak dwa razy, ale w tej chwili już jest dobrze. Nie mam pojęcia, jaka była przyczyna.

No i cięło mi minimalnie na filmikach wstępnych. Za to w grze, jak na razie, płynnie.

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

u mnie milion dni ściągania z neta przez tą płytę i szlak człowiek trafia, nie przez to że nie zagram dzisiaj czy jutro ale że człowiek wydaję ciężko zarobione pieniądze a tu taki babol, oczywiście takie coś się zdarza ale tutaj widać że jest to na większą skalę przeglądając inne fora...warto było brać preordera !

ja juz mam 2,6% haha :P 1mb/s :D cos czuje ze jak bede gral to bedzie wiecej problemow :P

Link to post
Share on other sites

Właśnie ukończyłem prolog i po włączeniu mapy zobaczyłem, że są takie wyodrębnione obszary, jak chociażby Biały Sad. Czy tylko po tych wyodrębnionych obszarach możemy się poruszać i działa to, jak np. w Dragon Age Inquisition?

Link to post
Share on other sites

 

 

tzw. "cinematic tools"

Do wszystkich dużych tytułów takie coś robią ostatnio. Najczęściej są to te same programy w różnych wariantach. Plus renderowanie w 8K lub i więcej do robienia ss, takie jakby "hobby" :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Do wszystkich dużych tytułów takie coś robią ostatnio. Najczęściej są to te same programy w różnych wariantach. Plus renderowanie w 8K lub i więcej do robienia ss, takie jakby "hobby"

 

Akurat twórcą tego Cinematic Tools jest mój znajomy z USA. Kilka lat temu, kiedy zaczynał "zabawę" z screenshotami nie spodziewał się, że to stanie się jego zajęciem, które pozwoli mu na dostatnie życie. 

Teraz pracuje na stałe m.in dla PCGamera, ale robi też screeny dla Ubisoftu, EA, Bethesdy i innych. 

Właśnie kończy pracę nad narzędziem - jutro z pewnością wrzucę to do tego tematu ;) 

 

Tymczasem podesłał mi takiego screena :) 

17823773106_5e9f9ab92a_o.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Czy REDzi nie gadali coś ostatnio, że te mury zostały naprawione bo w gameplayu się błąd wkradł ??

 

Taki o to dowód, że w wała nas zrobili jak to zresztą nie pierwszy raz.

http://i.imgur.com/WrCILCP.jpg

 

http://i.imgur.com/uvT8muX.png

 

A tutaj mała fota wieczorem po sweetfx :P

http://i.imgur.com/7qZwe1L.png

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie o co chodzi? Podczas gdy druga płyta się instaluje wyskakuje mi coś takiego :/

Mam 90GB wolnego miejsca wyłączyłem Antywirusa i zapore, ale nadal wyskakujehttp://iv.pl/images/63257881243883930366.jpg

Edytowane przez Kam1997
Link to post
Share on other sites

ja na gogu mam max 0,5 gb/s kiedy normalnie mam 1 a samego goga pobralem w 18 minut

Dokładnie to samo 19 min pobierania 60MB myslałem że mój kochany Orange jak zawsze mi coś na portach rozwalił no ale najwidoczniej strona, aż tak przeciążona

 

Przynajmniej przejrzę całego Art booka :D

Edytowane przez Kam1997
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...