Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Jak na razie (ledwo po Bialym Sadzie 6 lvl) do niczego nie byla potrzebna.

Na jakim grasz poziomie?

Bo ja na trudnym i zrobiłem już wszystkie zadania w Białym sadzie (pytajniki też) i mam dopiero poziom 4 przy czym do 5 brakuje mi 970 punktów.

 

 

 

chrisplbw, dnia 21 Maj 2015 - 08:03, napisał: Dobra zapaleńcy - w Białym Sadzie na północnym wschodzie mamy lokację z podwójnymi "?"  - dlaczego mimo użycia zmysłów odkrywa się tylko jeden pomoże ktoś?
 

 

Dziwne może masz jakiegoś bug w twojej grze bo mi się to nie zdarzyło ani razu.

Czasem są dwa pytajniki obok siebie np. miejsce mocy i gniazdo potworów.

Jest jedno miejsce w którym znalezienie pytajniki jest troszkę "trudniejsze"

 

Na cmentarzu jest miejsce mocy,musisz użyć znaku Ard i rozwalić drzwi do krypty gdzie znajdziesz schemat ekwipunku szkoły żmii

 

Link to post
Share on other sites

Do osób, które nadal mają problemy z działaniem gry (u mnie: wywalanie do pulpitu co 10-15min, wywalania z ekwipunku) pomoże starszy sterownik NVIDII do 350.12. Pograłem bezawaryjnie ponad 2h.

Link to post
Share on other sites

 

 

Właśnie zrobiłem wszystkie questy w Białym Sadzie,na czaszkę jeszcze nie natrafiłem,w którym miejscu na mapie można ją znaleźć ?
 

Na samym początku gry, zaraz po walce z ghulami ;) Całe szczęście leży sobie tam spokojnie i można to podnieść w dowolnej chwili :P

Link to post
Share on other sites

Z goga? Szybciej zdechnę niż to się pobierze, może pobierał ktoś z torrentów? i udostępni linki, w tej sytuacji to nawet powinno przejść na forum, bo jestem posiadaczem oryginalnej kopii.

 

Gdzieś ktoś pisał że zrobił imaga z płyty na dysk przez alcohola i poszło.

Link to post
Share on other sites

 

 

Na samym początku gry, zaraz po walce z ghulami Całe szczęście leży sobie tam spokojnie i można to podnieść w dowolnej chwili
 

 

Jestem po audiencji u Emhyra, będę mógł wrócić do białego sadu po tą czaszkę ? 

Edytowane przez sieniu
Link to post
Share on other sites

Wiadomo czy dalej w grze (po białym sadzie) pojawia się misja związana z monoklem?

 

PS. Co daje import save'ów (prócz importu decyzji) oraz czy można stworzyć więcej niż np 3 jaskółki?

 

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

orientuje się ktoś czy pasywka z ogólnych, bodajże regeneracja hp w dzień i wigoru w walce w nocy (jakoś tak, a w pracy nie sprawdzę) działa na trudnych poziomach, czy ograniczenie jest tylko do medytacji?

W ogóle odkąd zorientowałem się w "mechanice" eliksirów i petard to brak regeneracji hp przy medytacji na trudnych poziomach nie jest dużym problemem, przynajmniej dopóki są nowe domki do przeszukania i butelki alkoholu ;p

Link to post
Share on other sites

Ufff nie było mnie kilka dni - to wina W3 - gra wciągnęła mnie tak, że nawet na forum już mi się nie chciało logować. %-)

Jak dotąd najlepsze zadanie jakie znalazłem w W3 to - poroniec.

 

 

Teraz trochę nowości: Taki przegląd prasy o w3.

 

Na pierwszy ogień problemy z instalacją u niektórych (błąd 10 ....  blablabla).

 

Hairworks na AMD (w dodatku na hd7950 %-) )

 

 

 

 

Kiedy będzie rozmowa by dokonać wyborów z W2? ;)

 

Podczas przygotowania do audiencji (pod warunkiem, że wybrałeś wcześniej taką opcję)

 

 

Teścik vN vs AMD (specjalnie wybrałem w tym poście karty średnie, bo najbardziej popularne - dalej sprawdzimy i te mocniejsze< a i te słabsze też)

 

https://www.youtube.com/watch?v=1yJbYXL4f9I

Link to post
Share on other sites

Fajnie się załatwiłem. Uszkodził mi się miecz w drugim etapie walki z Nithralem :wariat:, nie miałem już zestawów naprawczych, nawet po cofnięciu save-a. Kilka razy mnie załatwił, w tym trzy razy padłem bo Geralt blokował się (pierwszy bug, który mnie dość mocno zirytował). Nie spotkałem bardziej wymagającego przeciwnika do tej pory, dobra walka. Mam dopiero 5 poziom, 10 godzin gry za mną.

 

PS. Znalazłem miejsce w otwartym terenie Velen gdzie klatki lecą do 20-25 :evil:, postaram się zrobić screena jak uda mi się tam cofnąć bo nie zapamiętałem dokładnie lokalizacji.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Teścik vN vs AMD (specjalnie wybrałem w tym poście karty średnie, bo najbardziej popularne - dalej sprawdzimy i te mocniejsze< a i te słabsze też)

 

Ten "teścik" chyba jest coś skopany. Porównaj sobie ostrość obiektów w oddali.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/53/c0/o9/dncq7z.jpg

 

Na AMD wygląda to tragicznie...

Link to post
Share on other sites

 

 

terenie Velen gdzie klatki lecą do 20-25 :evil:, postaram się zrobić screena jak uda mi się tam cofnąć bo nie zapamiętałem dokładnie lokalizacji.

 

Chętnie zobaczę.

 

Odnośnie zaś wywalania Szarik, to podzielę się z Tobą (Wami) swoimi doświadczeniami.

 

Moj konfig (bo może mieś znaczenie):

i5 760 @4GHz - 1.3V

12GB RAM @ 800MHz (1600)

gtx780 + gtx760 (physx) - cuda @panel all cores (all gpus)

Win 8.1 (wszystkie możliwe updaty na bieżąco).

.net 4.6 ; net framework 2005 - 2013 (x64)

oddzielne SSD na OS, na pliki temp, swap i oddzielny SSD na Wiedźmina 3 (w sumie 3xssd aby system i cały soft działał).

 

Gra ogólnie bardzo mocno "wisi na gpu" i bardzo od niego zależy, jest też niezmiernie czuła na wszelkie mocniejsze OC (nawet tam, gdzie inne programy nie wyrzucają żadnych błędów - potrafi się ona ładnie "zatrzymać"). Zrezygnowałem z OC GPU(s) i W3 nie wywalił, nie zatrzymał mi się już nigdy - zatem przemyślcie sprawę OC zanim zaczniecie grać w W3.

Co jeszcze: W3 działa przy tym konfigu u mnie na HIGH (niektóre funkcje jak textury, złożoność terenu na Ultra) + wszystkie bajery zielonych na maxa i postprocess). Gra się zupełnie OK, bez jakiś większych spadków uniemożliwiających płynną walkę, czy eksplorację terenu.

 

To znikam - pewnie znów na dłużej - może duuużo dłużej. ;)

 

 

Uzupełniając mój poprzedni post:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oSt_KKjL_EY


 

 

Porównaj sobie ostrość obiektów w oddali.

 

Zobacz wideo powyżej.

Link to post
Share on other sites

 

 

czytali ?

 

Przecież to było wiadomo już od dość dawna...


 

 

Zobacz wideo powyżej.

 

W takim układzie na AMD jest totalna padaka, przynajmniej tak wynika z tego testu.

Zapewne na mocniejszych GPU AMD wygląda to lepiej.

 

Widok za drzwiami...

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/em/dq/7y/zrwy3b.jpg

Link to post
Share on other sites
Porównaj sobie ostrość obiektów w oddali.

To głębia ostrości i tak powinno być. Wygląda to tak, jakby na Radkach działała, a na GF nie - chyba że kolega nie włączył  %-)

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

czytali ?

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91933

 

oni maja graczy za idiotów chyba....

Już wkrótce możemy się spodziewać dużego patcha (około 600 zmian), zawierającego m.in. usprawnienia graficzne.[/size]

Zobaczymy co tam usprawnią. Bólu tyłka u userów konsol raczej nie będą mieli prawa wywołać ale zobaczymy :D

 

 

 

 

 

@Film - porównanie

Swoją drogą odpowiednikiem 280tki jest GTX770/680.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...