Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gra tańczy i śpiewa póki co, nie trafiłem jeszcze na lokacje, która wymusi ucinanie detali. w pierwszej chwili szok że ultra bez włosów i 45-50 klatek, potem zszedłem nieco z cieni i zasięgu rysowania roślinnosci i patrze sztywno 60, no nie wierzę że bez haczyka tak śmiga :D Po zapowiedziach bałem się że będę mordowal grę w mediumach z dropami do 30 fps XD Ale nie da się ukryć że to nie wygląda jak na przedpremierowych zajawkach, gierka dostała downgrade ostatecznie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
To jak u Was wyglądają mury w prologu ??

 

Dość słabo. Gram w 5K, ale to i tak nie pomoże w tej sytuacji. Tekstury sa po prostu bardzo niskiej rozdzielczości.

A opcja "Jakość podłoża" nie działa chyba poprawnie. 

17840624582_ef0cddee04_o.jpg17843953461_da1256ab11_o.jpg

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy muszę odkładać na jakąś R9 270 czy na moim MSI HD6950 2GB da radę na najniższych  :/

mam R9 270X i gra daje rady na średnio-wysokich w 30fps limit ale to samouczek jeszcze

 

zobaczę co później będzie.

Link to post
Share on other sites

Gra ma jeszcze jedną fajną zaletę, silnik zdaje się być całkowicie płynny nawet przy 45 fps wzwyż, nie ma laga ani nieprzyjemnego przycinania, także nawet jak nie da rady tych 60 fps ktoś zrobić to w tych 45-50 fps gra się przyjemnie, nie sądziłem że to powiem ale to jest jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier na premiere jakie w życiu widziałem, po tym jak w dying lighta gram od tygodnia tyle czasu po premierze i nie mogę za chiny 60 fps uzyskać i to wcale nie na max detalach. 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

 

 

Ktoś gra padem od X360? Jak nim się gra? 
 

Grałem chwilę, jak dla mnie masakra. Dużo trudniej niż na K+M :P Pad ma ten plus że klawisze są lepiej zmapowane ale znowu do manipulacji kamerą nie ma jak myszka :P

 

Dałem wszystko na ultra tylko cienie zjechałem na wysokie i wyłączyłem włosy co zaowocowało średnim fps w okolicach 40-45 czasami więcej czasami mniej ale komp ledwo zipie  :D Na trudnym walki dość wymagające ale nie tak bardzo jak na mrocznym na którym próbowałem pierwszy raz :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Na trudnym walki dość wymagające ale nie tak bardzo jak na mrocznym na którym próbowałem pierwszy raz
 

 

Pierwsze walki w prologu na trudnym to niezłe wyzwanie - szczególnie kiedy staje się w szranki z przeciwnikiem o kilka poziomów wyższym :P 

Na szcześcię wraz z rozwojem postaci i opanowaniem mechaniki walka staje się prostsza.

 

Opuściliście już Biały Sad :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...