Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

Zwracanie uwagi przez Administrację nie jest atakiem w żadną z osób przebywających na Shoutboxie, lecz chęcią zachowania porządku i respektowania zasad. W razie zwrócenia uwagi przez członka administracji należy ustosunkować się do jego instrukcji.

 

Dokładnie w tym miejscu jest rozwiązanie całego problemu.

 

Kwestia obrazków/fotek na SB jest jasna jak daleko sięgam pamięcią i czego użytkownicy są świadomi. Jestem święcie przekonany, że przynajmniej dwie osoby zwróciły na to bezpośrednią uwagę - wtedy wystarczyło wpis edytować i powiedzieć "a to nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie". Przestań marnować czas i robić z siebie gwiazdę wieczoru - nikogo to tutaj nie interesuje.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Reasumując - dostałem źle opisanego warna "z powietrza" a jedynym argumentem w dyskusji jest "admin ma zawsze rację".

 

 

 

Wysłano 11 październik 2015 - 21:25

Za co w profilu dostałem ostrzeżenie?

 

Wysłano 11 październik 2015 - 21:32

Za wklejanie zdjęć na SB, co jest kategorycznie zabronione.

Przeczytaj regulamin forum

 

 

O "uświadomienie" musiałem zapytać/poprosić i nadal nie mam informacji na ile dostałem bana na shout - wiem tylko w końcu że dostałem go za niepisane prawo.

 

"prewencja" jak na drodze z ITD... karanie dla zasady, ot edukacja użytkownika.

 

Co do cytatu kolego to chyba pomimo swojego "mini słowniczka" w opisie masz poważne problemy z rozumieniem czytanego tekstu...

 

TheSpeed, dnia 28 Gru 2012 - 01:49, napisał: snapback.png

Zwracanie uwagi przez Administrację nie jest atakiem w żadną z osób przebywających na Shoutboxie, lecz chęcią zachowania porządku i respektowania zasad. W razie zwrócenia uwagi przez członka administracji należy ustosunkować się do jego instrukcji.

 

Dostałem WARNA - 2 dni po moim wielce przestępczym czynie. Dostałem go za "zawartość profilu". Instrukcji nie otrzymałem. Na przyszłość wiem żeby nie wrzucać zdjęć (które wrzuciłem w ilości aż 1 sztuki). Tyle że wiem to tylko i wyłącznie ze względu na mój gwiazdorski występ w tym temacie.

 

Mając te skończone 18 lat (bo chyba trzeba je mieć żeby być adminem forum) powinieneś poczuć się dorosły, uderzyć w pierś i przyznać do błędu a nie grzęznąć w bagnie aż po szyję...

 

 

Czy uzyskam odpowiedź na podstawowe pytanie: na jakie okres zostałem ukarany?

Link to post
Share on other sites
na jakie okres zostałem ukarany?

 

 

 

na wieczność

 

 

Dostałem WARNA - 2 dni po moim wielce przestępczym czynie.

 

Dostałeś warna 2 minuty po tym jak wrzuciłeś fotkę, pomimo ostrzeżeń innych użytkowników, żebyś ją szybko usunął.

 

Ostrzeżenie w profilu, bo niby gdzie indziej miałem Ci je dać za przewinienie na SB (przewinienie - świadome doprowadzenie SB do stanu w którym było zupełnie nieczytelne). Podchodzi to pod jeden z punktów regulaminu 2.6

Przyznaję, że dla takich jak Ty trzeba będzie napisać regulamin bardziej łopatologiczny, obrazkowy a sądząc po Twojej historii ostrzeżeń pewnie i tak go nie ogarniesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Każdy na forum wie, że na SB nie wolno wrzucać żadnych fotek, ponieważ rozwala to cały czat.

Przyłazi taki jeden, wrzuca foty i ma wyrypane na to, że użytkownicy go upominają żeby to usunął, nie posłuchał innych, to pobłogosławiłem go osobiście. Po za tym, niech mi nie wciska kitu, że dostał ostrzeżenie dwa dni po opublikowaniu foty, bo to już jest śmieszne.

 

Jestem wyluzowany, ale porządek musi być.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Warn przyznany w profilu nie oznacza warna za zawartość profilu. Ja odsyłam do czytania ze zrozumieniem, bo nie odróżniasz zakładki "Powód" od całej reszty, lub nie widzisz róznicy pomiedzy "za" i "w" - czym są jasno określane powody i miejsca przyznania ostrzeżenia.

 

Jak dalej będziesz uprawiać tanie pieniactwo to z forum się pożegnasz. Polecam więc uderzyć się w pierś itd...

 

 

Regulaminu nie będziemy rozpisywać do granic absurdu. Regulamin ma być maksymalnie prosty i przyswajalny, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Dlatego drobiazgi i precedensy nie są wyróżniane, podobnie jak proste zasady netykiety i obycia w internecie. W takich przypadkach decyduje doświadczenie ekipy i system ten sie sprawdza, problemy jeśli już są rozwiązywane i wszyscy żyją szczęśliwi. Zwlaszcza bezproblemowo przebiega kwestia zasad znanych ogółowi, tj. obrazki na SB, gdzie jw. użytkownicy sami poinformują z prośbą o nie psucie boxa, więc można wyedytować wiadomość. Howgh.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Regulaminu nie będziemy rozpisywać do granic absurdu.

sid - powiedz to temu delikwentowi z którym użerałem się na PW a teraz widzę szlocha na forum :D

 

http://forum.benchmark.pl/topic/80214-zmiany-w-regulaminie-dzia%C5%82u-og%C5%82oszenia-wa%C5%BCne/page-2

 

Każdą lukę w regulaminie, wytknie Ci taki „prawnik" i skrzętnie wykorzysta.

Link to post
Share on other sites

Widać przynajmniej że trafiłem w sedno.

 

Na żadnym innym forum z którego korzystam/korzystałem (od wielu lat) nie można było i nie można nadal edytować postów w shoutboxie - więc tu wybaczcie moją niewiedzę do której jestem w stanie się przyznać.

 

Natomiast warn bez wytłumaczenia i odsyłanie do regulaminu w którym nie ma o czymś wzmianki jest niepoważne.

 

Ostrzeżenie dodane przez jacekgothic za Niewłaściwe zachowanie w Profil. (w słowie profil jest odnośnik do profilu usera)

dopisek SB niezbyt wiele tłumaczy osobie która dostała warna i nie ma pojęcia za co.

chyba  faktycznie nie rozumiem różnicy w otrzymaniu ostrzeżenia ZA profil lub za coś W profilu.

 

Jeżeli żegnacie się tu z userami za merytoryczną dyskusję której nie jesteście w stanie sprostać - trudno... tylko wykasujcie wszystkie moje posty - jeszcze ktoś to przeczyta i będzie Wam wstyd :)

 

Nadal nikt nie raczył mnie uświadomić na ile dostałem bana za to jakże niefortunnie wstawione zdjęcie.

Edytowane przez yampik
Link to post
Share on other sites

Na moje szczęście - ani jedno, ani drugie. W drugą stronę odnośnie jednego określenia najwyraźniej moglibyśmy polemizować.

 

Sądziłem że taki irracjonalizm w odpowiedzi admina jest żartem.

 

Na chamstwo wytłumaczenia już sobie sam nie znajdę.

 

 

+ Zamiast wrzucać zdjęcie w swoją wypowiedź i obciążać forum mogłeś zacytować dany fragment zmieniając kolor fragmentu tekstu na którym chciałeś się skupić :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Sądziłem że taki irracjonalizm w odpowiedzi admina jest żartem.

 

 

A ja sądziłem, że nic nie jest w stanie przebić poziomem żenady wczorajszej "debaty" :/

 

Dlaczego najbardziej roszczeniową postawę muszą zawsze prezentować Janusze z kolekcją warnów dłuższą niż lista obietnic Beaty Szydło? :/

 

Łopatologicznie: wszedłeś na SB i walnąłeś fotę, co można porównać do wejścia do knajpy i posadzenia na środku baru sporego klocka. Dostałeś za to po głowie. 

 

Miałeś dwie opcje:

 

a. przeprosić - wówczas prawdopodobnie kaganiec miałbyś zdjęty od ręki;

 

b. zacząć rozgrzebywać rzeczonego klocka za pomocą patyka, awanturując się, że na drzwiach od lokalu nie ma informacji, iż sranie w nim, poza toaletą, nie jest mile widziane.

 

Trochę powagi.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Cytowałem, ale jak widać, nie odniosło żadnego skutku...

 

Z chamstwem i cwaniactwem na "stanowisku" tak to bywa - że nie odnosi skutku.

To już życie zweryfikuje...

Życzę Ci żeby potraktowano Cię w życiu codziennym tak jak Ty traktujesz ludzi online.

 

 

Jako osoba będąca adminem pokazałeś swoją maleńkość... Nawet gdybym był kretynem za którego mnie uważasz, to nie powinienem dać rady sprowokować Cię do tego typu zachowań i wypowiedzi. Takie zachowania na takim szczeblu świadczą o rażącej niekompetencji.

Tu niestety fakty są niepodważalne.

Skoro uważasz się za nie wiadomo kogo to postaraj się na przyszłość zachować chociaż pozory bycia taką osobą.

 

Odnośnie bana na SB (oraz jego terminu) dziękuję za informację - która zasadniczo jest kpiną.

Fajnie że za tak rażące naruszenie regulaminu (tego niedopowiedzianego) jak wstawienie zdjęcia, skutkuje dożywotnim banem na "czat". Tutaj jeszcze wypadało by wytknąć zasadniczość takiego bana oraz motywy kierujące osobą która go przydzieliła - tylko że na każde pytanie o w/w sprawy przecież można mi odpowiedzieć.

 

Admin ma zawsze rację.

 

Niestety mam wrażenie że to ja wdaję się niepotrzebnie w pyskówkę. Chcąc ją kontynuować musiałbym wyjść z mieszkania, parę pięter w dół po schodach i do piwnicy - żeby utrzymać poziom.

 

 

 

 

@Nowaj

1. Listwa warnów nie jest sensownym argumentem. Wyrok w jednej sprawie na podstawie innych jest delikatnie ujmując mocno subiektywny.

 

 

 

 

Łopatologicznie: wszedłeś na SB i walnąłeś fotę, co można porównać do wejścia do knajpy i posadzenia na środku baru sporego klocka. Dostałeś za to po głowie. 

 

Miałeś dwie opcje:

 

a. przeprosić - wówczas prawdopodobnie kaganiec miałbyś zdjęty od ręki;

 

b. zacząć rozgrzebywać rzeczonego klocka za pomocą patyka, awanturując się, że na drzwiach od lokalu nie ma informacji, iż sranie w nim, poza toaletą, nie jest mile widziane.

 

Trochę powagi.

 

Zrobiłem co zrobiłem. Nazywaj to jak chcesz. Przyjechałem najwidoczniej z kraju w którym stawianie klocka w środku baru nie jest niczym złym, ba porwałbym się na stwierdzenie że jest codziennością. Nie mniej przyjeżdżając z mojego kraju zapoznałem się ze zwyczajami i prawami obowiązującymi w Waszym kraju. Skoro nie pisało tam żeby nie stawiać tego "klocka" to go postawiłem. Z Waszej strony ktoś powinien mi kulturalnie wytłumaczyć że postąpiłem źle i pomimo tego że coś nie jest zapisane to nie jest powszechnie akceptowane i nie powinno mieć miejsca. Wtedy zrozumiałbym swój błąd, przeprosił i żylibyśmy szczęśliwi.

Natomiast jeżeli nie wzięliście pod uwagę tego że coś co w moim kraju jest normalne u Was takim nie jest - nie miejcie do mnie pretensji i nie chłostajcie za swoją nieprecyzyjność.

Edytowane przez yampik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Listwa warnów nie jest sensownym argumentem.

 

Jest bardzo sensownym. Jeśli dostajesz kilka ostrzeżeń dokładnie za to samo, czyli za nieprzestrzeganie regulaminu w Giełdzie, oznacza to, że:

 

a. panujące tutaj reguły masz w poważaniu;

 

b. jesteś niereformowalny i pomimo kilku grzecznych i stonowanych upomnień nie zamierzasz się do nich dostosować.

 

Daruj więc sobie głodne teksty o poszanowaniu reguł, gdyż przez cała swoją karierę na tym forum dobitnie pokazujesz, że tutejsze "prawo" masz gdzieś.

Link to post
Share on other sites

@Nowaj

W giełdzie warn np. za to że w temacie sprzedażowym wrzuciłem zdjęcie z nickiem do ogłoszenia na olx. a nie zaimportowałem go także na forum.

 

Wy nie praktykujecie czegoś takiego jak delikatne upomnienie?

Ogłoszenie zawierało zdjęcie z nickiem z forum, fakt w temacie na olx - ale osobiście nie uważałem że będzie to stanowiło dla kogoś problem? Przecież dowód że to moje jest? Bo chyba o to chodzi.

 

Nie wyciągajmy innych spraw bo wyjdzie jeszcze coś śmiesznego....

 

@gtr tak jak napisałem wyżej

Nawet przez myśl mi nie przeszło że istnieje możliwość edytowania wpisu na SB. Czy gdzie indziej spotkałeś się z taką możliwością? Bo ja ani na SB ani na czacie. Zasada tego typu ustrojstw jest taka że co poszło w eter - tam zostaje.

Przeprosiłem za to - nawet w tym temacie.

Link to post
Share on other sites
Wy nie praktykujecie czegoś takiego jak delikatne upomnienie?

 

Łap, tak wygląda historia mojego konta, fikacz dostajesz pointy znikasz :P

Wyluzuj bo spinasz się jak chłopczyk któremu drożdżówki nie chcą w szkole sprzedać.

Jakbyś nie zgrywał twardziela to pewnie już dawno byś miał dostęp do owego czatu, no ale wolisz opowiadać o obsranych barach które to podobno są codziennością (nie wiem nie bywam).

 

12171327_453443488176653_1841017228_o.jp

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Pewnie, bo twarde fakty, jak wiadomo, podlegają negocjacjom.

 

Piszesz coś, co jest niezgodne z prawdą, czyli wprowadzasz w błąd. Możliwe, że w alternatywnym wszechświecie miałbyś rację, ale tutaj obowiązuje stan wiedzy z tego wszechświata. Fakty można bardzo łatwo weryfikować.

 

W twoim przypadku chodziło o prędkości dysków. Pisałeś brednie. Brednie i kłamstwa nie są opiniami. To nadal brednie.

Link to post
Share on other sites

Opierałem się na rankingach chociażby z www.benchmark.pl ... ale przecież serwer stoi w alternatywnym wszechświecie.

 

Na jakiej podstawie Ty wydajesz osądy? Miałeś oba dyski? Czy opierasz się na wypowiedziach innych userów nie zakładając że mogą być bredniami?

 

Moje zdanie zawsze będzie opinią - jaką brednią by nie było.

Edytowane przez yampik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...