Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Czemu jak jestem zgłaszany (a nawet bez tego) reakcja jest natychmiastowa (na niezgodność postu z regulaminem), a kara ostra, a jak ja kogoś zgłoszę, to łagodna i opóźniona ?

 

Czyżby dyskryminacja ?

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli często łamiesz regulamin to nie dziw się, że reakcja jest szybsza. Mod rozpatrujący nie musi zapoznawać się z kim ma doczynienia. A jeśli chodzi o słowo dyskryminacja to polecam sobie wklepać w google.

 

Ogólnie ostatnio wymagacie cudów na kiju. Braku warnow dla troli a teraz jeszcze chcecie wyznaczać limity czasowe na akcje moderatorskie. Przecież to jest śmieszne...

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

ograniczanie przywilejów, praw, a nawet prześladowanie części społeczności, zwykle na tle rasowym, etnicznym, religijnym lub kulturowym

 

Idealnie tu pasuje.

 

 

 

mod rozpatrujący musi zapoznać się z kim ma do czynienia

 

Z wieloma gada na SB i nic nie robi na przykład.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
jak ja kogoś zgłoszę, to łagodna i opóźniona

Czas reakcji zależy od wielu czynników. m.in. od tego czy akurat jest dany mod/admin na forum, czy rozpatruje to jedna osoba, czy jednak naradzamy się wspólnie jak rozwiązać dane zgłoszenie.

 

Może jednak czasem warto się zastanowić przez chwilę, zanim się coś napisze. Zwłaszcza jak już sobie wcześniej nazbierałeś pokaźną listę ostrzeżeń.

 

 

 

Z wieloma gada na SB i nic nie robi

Możesz to zgłosić administratorowi forum.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Czas reakcji zależy od wielu czynników. m.in. od tego czy akurat jest dany mod/admin na forum, czy rozpatruje to jedna osoba, czy jednak naradzamy się wspólnie jak rozwiązać dane zgłoszenie.

 

To rozumiem i nigdzie nie pisałem, żeby każde zgłoszenie było "NATYCHMIAST" rozwiązywane.

 

Może jednak czasem warto się zastanowić przez chwilę, zanim się coś napisze. Zwłaszcza jak już sobie wcześniej nazbierałeś pokaźną listę ostrzeżeń.

 

Z czego 2/3 dzięki prowokacjom pewnych userów i moderatora <3

 

Możesz to zgłosić administratorowi forum.

 

Jacek się nie odzywa, a sid z nimi trzyma i pewnie zraz tu przyjdzie i mnie obsmaruje od głupich dzieciaków, robiących halo z niczego.

 

Rozumiem, że Jacek może nie mieć czasu, ale repa Tobie dzisiaj dał.

 

http://i61.tinypic.com/2r23czl.png

Napisane wczoraj między 17-18.

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Rozumiem, że Jacek może nie mieć czasu, ale repa Tobie dzisiaj dał.

 

Dałem repa ponieważ napisał to, co sam bym napisał, więc nie widzę sensu wypowiadania się w Twojej sprawie.

Co do Twojego wczorajszego PW, nie ma tam nic, do czego można by się przyczepić.

 

Nie rozumiem Cię człowieku, ciężko pracowałeś na to, żeby się wszyscy na forum z Ciebie nabijali a teraz masz o to pretensje do Moderacji forum? Sam sobie naważyłeś piwa swoim dziecinnym zachowaniem, więc je teraz wypij...

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ja pracowałem na to, żeby się ze mnie nabijano ? To, że mi się coś zepsuło i wszyscy zaczęli z tego rżeć to nie przeze mnie.

 

Gimbus=debil=nie człowiek=szmata=idiota=dziecko=nieudacznik=życiowa porażka

 

Taka mentalność. Ciekawe czy byście się zorientowali po meblach, gdybym założył nowe konto w razie bana i wstawił zdjęcie PC-ta. Pewnie nie.

 

Początkujący zawsze ma prawo się pomylić.

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

To, że mi się coś zepsuło i wszyscy zaczęli z tego rżeć to nie przeze mnie.

 

Chyba jednak przez Ciebie, przez Twoje zachowanie.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni uwaliłeś coś w PC a gdybyś miał do siebie choć odrobinę dystansu i nie pieklił się za każdym razem, gdy ktoś Ci to wytknie a zamiast tego obrócił to w żart, to dam sobie rękę uciąć, że nie byłoby takich sytuacji i pretensji do całego forum. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

zamiast tego obrócił to w żart, to dam sobie rękę uciąć, że nie byłoby takich sytuacji i pretensji do całego forum. 

Tylko, że ja próbowałem, było gorzej ;)

Czy ja chcę dużo ? Ja chcę świętego spokoju dla siebie i dla Was, żebyście nie musieli karać za spam innych i mnie za złe zachowanie (wynikłe z prowokacji).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napiszę tu = będę robił spam, przeniosę gdzie indziej dyskusję = będzie hejt. Co robić ?

 

No to w sumie napiszę.

 

Gimbus: każdy tak myśli

Debil: bialyboski, cocaine01, spider oficjalnie potwierdzili

Idiota: każdy tak myśli

Nieudacznik i życiowa porażka: pół forum

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem do domu po zajęciach z dziewięciolatkami i zacząłem żalić się Magdzie na jednego dzieciaka, ale czytając to, co się dzisiaj w tym temacie wyrabia, natychmiast przestałem, bo nie jest on nawet w połowie tak upierdliwy. Przyjmij do wiadomości, że jeśli zrobiłeś z siebie pośmiewisko, to przez pewien czas będziesz mieć przypiętą etykietkę. Swoimi działaniami sprawiasz jednak, że etykietka powoli zmienia się w permanentny stempel na czole.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

No i dziękuję Ci bardzo Nowaj za kulturalną uwagę, od razu inaczej się to odbiera niż to co niektórzy piszą.

 

Jak ktoś chce, żebym nie zachowywał się jak debil niech nie zwraca mi uwagi jak debil.

Edytowane przez Prophet41
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz by ludzie się z Ciebie nie nabijali to nie zwracaj na siebie uwagi jaki to nie jesteś pokrzywdzony. A jak się gdzieś potkniesz to się nie obrażaj , że ktoś Ci coś powiedział tylko sam się z tego śmiej :)

 

R-Koniu, Twoj awatar jak byk pasuje do Twoich wypowiedzi. Me respecto

 

:)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://forum.benchmark.pl/topic/149759-iphone-5s-czy-to-bezpieczne-warto-kupi%C4%87/

Czy to jest właściwe zachowanie moderatora? Jest tutaj czysto złośliwy i nie wnosi żadnej pomocy dla nieświadomego użytkownika. Wprost z niego kpi.

 

Piszę, to ze względu iż Nowaj rozdaje bany na lewo i prawo - @rysiooo otrzymał drugi bana za wypowiedzi w poniższym wątku:

http://forum.benchmark.pl/topic/168942-najta%C5%84szy-telefon-z-2gb-ramu/

 

Moderator bez żadnego ostrzeżenia wystosował blokadę. Uważam, że jest ona nie słuszna, ponieważ szanowny moderator nie raczył zagłębić się w temat i sens wypowiedzi - co zostało przeze mnie wyjaśnione w dalszej części tematu.

 

Owy moderator nie udziela się w tematach związanych z telefonami, nie podejmuje polemiki z dyskutantami, nie jest osobą która zasługuje na to miano, ponieważ nie ma wystarczającej wiedzy na temat telefonów i systemów mobilnych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że rysiooo to ty, wykazujesz niesamowitą solidarność z samym sobą. Na twoją działalność było w ciągu ostatnich miesięcy bardzo dużo skarg i z każdym ostrzeżeniem grzecznie prosiłem, abyś zmienił swoje podejście i nie wciskał bez wazeliny Lumii dosłownie każdemu, nawet osobom, które dość mocno się przed tymi telefonami broniły. Pisząc do kogoś, że "jeśli nie lubisz Lumii nie masz czego tu szukać" przegiąłeś pałę, a po powrocie z urlopu zacząłeś robić dokładnie to samo. Zakładając kolejne konto pokazałeś natomiast, że jesteś zwykłym awanturnikiem i trollem.


 

 

Jako, że pomimo bana @rysiooo mam nadal z nim kontakt mailowy
 

 

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać....


 

 

bez żadnego ostrzeżenia wystosował blokadę.

 

Lista ostrzeżeń, jaką ostatnio dostałeś, jest dość długa, panie Pinokio.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...