Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

W co obecnie grasz z tematów ogólnych także został usunięty.

O, a ja od paru dni szukam tego tematu, bo chciałem coś napisać. Widzę że post z 3 maja, mamy 16 czerwca, także pytanie; czy temat "W co obecnie grasz" zostanie przywrócony?

Link to post
Share on other sites

To pytanie bardziej do Administracji portalu, to oni czerpią 100% zysków z reklam.

Czyli jak na KŚ tylko tam nie ma reklam na wersji mobilnej.

 

 

Możesz zainstalować blokowanie reklam na telefon. 
 

A to są? Nawet nie wiedziałam, dzięki :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Jak można zrobić żeby pisząc nawet kilka dni po swoim ostatnim poście nie dodawalo treści do poprzedniego posta tylko tworzyło nowego?
W dZiale worklog gdzie budowa zestawu komp trwa długo jeden post na wiele stron jest bezsensu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, zbiku90 napisał:

Czy można zawiesić konto tak żeby zostały wszystkie dotychczasowe odpowiedzi?

Można (perm-ban) ;)

 

8 godzin temu, zbiku90 napisał:

podobno po usunięciu użytkownika kasują się jego wszystkie posty.

Posty się nie kasują, ale jako autor widnieje "Gość usunięty"

https://i.imgur.com/DYG2Hvy.png

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Mógłbym prosić o zaprzestanie blokowania mi funkcjonalności konta bez wyjaśnienia powodów lub jakieś przejrzyste, jednoznaczne wyjaśnienie tych powodów podczas interwencji moderatorów, nie opierające się na argumentach zinternalizowanych emocji (bo niestety, nie posiadam mocy czytania w umysłach innych ludzi) tak bym wiedział co robię niewłaściwie? Niestety, spoglądając na aktywność innych użytkowników forum, nie widzę jasnego dla mnie szablonu według którego korzystałbym z forum w niewłaściwy sposób określany jak przypuszczam przez regulamin. Przepraszam za potencjalną ignorancję, ale nie dostaję żadnych wyjaśnień ze strony moderatorów, a jeśli dostaję to mają bardzo relatywny, subiektywny charakter bez odwoływania się do jakichś obiektywnych, jednoznacznych, eksternalizowanych parametrów.
Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że w pasku adresu forum pojawia się dopisek ?ct=123456789 (liczby są losowe) np.

 

https://forum.benchmark.pl/forum/29-monitory-i-projektory/?ct=1627484211

 

Wchodząc w jakiś dział, po ok. sekundzie strona sama się odświeża dodając ww. dopisek. Jest to szczególnie upierdliwe z oczywistych względów podczas chęci cofnięcia (np. backspace'm) na poprzednio przeglądaną stronę.

 

Co to jest i czemu ma to służyć?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

W konkursach są błędy:

 

Zgłoszenia są ignorowane, jedyną 'reakcją' były jakieś dziwne teksty moderatora w drugim zgłoszeniu. Z tego co widzę, ciężka praca to śmieszkowane na chacie przez admina.

Zgłaszałem też te problemy przez Kontakt na stronie głównej. Jakiekolwiek reakcji brak. Może tutaj się uda.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Pisałem, tak jak podałem w treści korzystałem z Kontaktu na stronie głównej czyli nie forum, ale nie ma odpowiedzi, nie ma nawet potwierdzenia otrzymania zgłoszenia - więc staram się pisać wszędzie gdzie to możliwe.  A to jest forum benchmark wiec jakby nie patrzeć odpowiednie miejsce.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, hegazi napisał:

nie ma odpowiedzi

Tutaj też jej nie uzyskasz.

 

4 minuty temu, hegazi napisał:

staram się pisać wszędzie gdzie to możliwe

Napisz do prezesa komputronika :D

 

5 minut temu, hegazi napisał:

forum benchmark wiec jakby nie patrzeć odpowiednie miejsce.

Na kontakt z redakcją jest to najgorsze miejsce z możliwych, gdybyś nie zauważył, oni tutaj raczej nie zaglądają.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...