Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

 

 

Miałeś oba dyski?

 

Yhm. Jeśli nie byłeś w Australii to kwestionujesz jej istnienie?


 

 

osądy?

 

Osądy? Koniec tego dobrego, bo z kimś, kto podważa fakty nie mam zamiaru wchodzić w debatę. Był już totalitaryzm, teraz będziemy rozsądzać to, czy Ziemia jest płaska.

 

Na forum są zasady, których należy przestrzegać. Ty tego nie robisz. Masz dwie opcje:

 

a. zaczniesz tych zasad przestrzegać;

b. zaliczasz wypad.

 

Nie ma trzeciej opcji. 

Link to post
Share on other sites

Dobry krótko zwięźle i na temat.

Odniesienie zmieniacie Wy nie ja.

Wg. mnie nadal wybór pomiędzy c100 120 gb a m500 w wersji 128 - biorąc pod uwagę różnicę w ich cenie w tamtym okresie pozwala uważać że c100 byłby lepszym wyborem (zresztą sam taki kupiłem).

 

Co do Australii... to chyba nie łapiesz... nie rozmawiamy o faktach a o opiniach. jeżeli chcesz to do czegoś porównać to opinią jest : że w Australii jest cieplej niż w Afryce - to mogę zakwestionować lub potwierdzić

 

Co do zasad, chcę je respektować.

Do błędu przyznałem się już stronę temu i za to przeprosiłem.

Nie zmieniło to faktu nałożonego bana na SB.

Link to post
Share on other sites

Co do Australii... to chyba nie łapiesz... nie rozmawiamy o faktach a o opiniach. jeżeli chcesz to do czegoś porównać to opinią jest : że w Australii jest cieplej niż w Afryce - to mogę zakwestionować lub potwierdzić

 

To nie jest opinia. Temperaturę da się zmierzyć.

Link to post
Share on other sites

@ Tycha - racja :) (zamiast cieplej - ciekawiej)

@ Nowaj - Przy różnicy cenowej na poziomie 40% uważam że nie warto było tyle dopłacać nawet do m550. (przy dyskach 120/128GB) - Bo tak jak powtarzałem nie raz - przy dyskach 240/256 Cruc jest dobrym wyborem.

 

Wracając do głównego tematu.

napisałem co mnie boli, nikogo to za bardzo nie interesuje, przeprosić przeprosiłem - ban na SB został.

Chyba nie ma sensu dalej ciągnąć tematu bo zaraz ktoś wymyśli kolejny powód żeby odwrócić uwagę od głównego tematu :)

Edytowane przez yampik
Link to post
Share on other sites

1. Nie przeprosiłeś, tylko się wykłócasz kolejny dzień. Zamiast się przyznać jak człowiek, że zawaliłeś sprawę, to wolisz się przyczepić do braku rzeczy w regulaminie, które dla myślącego człowieka są oczywiste.

2. Nie odróżniasz faktu od opinii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Przy różnicy cenowej na poziomie 40% uważam

 

Panie i Panowie, mamy prawdziwego Pinokia.

 

Sytuacja dotyczyła okresu, kiedy za sprawą szalenie popularnej promocji na M550 ceny tych dysków były identyczne, co było również wyraźnie zaznaczone.

 

Miarka się przebrała. Nie mam najmniejszego zamiaru tolerować kogoś, kto na każdym kroku kłamie i oszukuje. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam taką małą prośbę, czy któryś z adminów mógłby sprawdzić dlaczego nie mogę ustawić żadnego avatara na swoim profilu? Próbowałem już różne metody i nic nie pomaga. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Myślę,że dość trudno by było podzielić te punkty i właściwie widzę to trochę jak FeX. One świadczą przede wszystkim o aktywności na forum. Na przykład ja. Moja "największa" wiedza to po prostu umiejętność korzystania z google no i oczywiście zwykłe doświadczenie (niestety zero fachowości). Jeżeli swoimi podpowiedziami i pytaniami nakieruję kogoś na rozwiązanie problemu,to cieszy mnie to ogromnie.Sam zresztą przeglądając forum, sporo dowiaduję od Was...:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To masz jeszcze jeden chudy. ;)

Mnie to ziębi, ani parzy, fakt jest faktem, że to co najwyżej ocena "popularnośći" danej osoby.

Niektórzy mają punkty za porady i pomoc, inni za zakupy i inne offtopy. ;)

Niezłe jaja by były gdyby wprowadzić punkty dodatnie i ujemne. :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapytałem kulturalnie, ale niektórzy już coś z tym mają.

 

 

 

Witam, Czy jest możliwość podzielenia punktów "plusów", tak aby było wiadomo czy dany użytkownik jest bardziej pomocny w sprawach "technicznych" niż np w wyszukiwaniu błędów ortograficznych?
 

 

 

 

Ma to być zrobione.

 

 

 

Planujemy wprowadzić taką zmianę, więc cierpliwości

 

 

 

Będą rozdzielone.

 

Administrator Jacekgothic wspominał, że będzie taka możliwość i czy wiadomo coś, czy prace zmierzają w dobrym kierunku?:)

Link to post
Share on other sites

Panowie i Panie, bądźmy poważni. Mamy już swoje lata i takie drobnostki jak punkty nie powinny zawracać nam głowy. Nie rozumiem co obecnym użytkownikom nie pasuje w teraźniejszej sytuacji. Przecież rozdzielnie punktów nic nie wniesie... Nadal będzie można 'plusować' wypowiedzi, które nie koniecznie są poprawne, a więc w ciągu dalszym nie będzie można oceniać wiedzy na podstawie punktów. Dopiero punkty ujemne rozwiązałyby ten problem, ale czy to jest koniecznie? Moim zdaniem nie.

 

Nie widzę również innych powodów dla których warto się o te punkty kłócić - nikt nic na nich nie zarabia i nie traci. Są od tak, aby po prostu docenić wkład pracy danego użytkownika.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Przecież to tylko podpis, który sobie możesz zmienić na dowolny.

 

Fak, zapomniałem, że przecież niżej jest ten pasek. No to nie wiem, co Ci za różnica. Przecież to i tak jest zależne tylko od ilości postów. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...