Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

To jest pytanie to TheSpeed'a. Nikt inny tutaj nie ma na to wpływu.

 

Ja to wiem, tylko jest taki problem, że on na to nie odpowiada, a skoro jest głównym adminem to powinien zadbać o to forum jak należy.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

Widzę, że sytuacja staje się coraz bardziej napięta i użytkownik się niecierpliwi, więc pozwolę sobie na skorzystanie z protokołu awaryjnego i aby załagodzić sprawę zdradzę tajemnicę, że TS jest zajęty, aktualnie odziany w spandexowy kostium walczy ze światkiem przestępczym w Działoszycach. Wróci, jak na powrót zagości tam sprawiedliwość.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Miałem kiedyś tutaj konto QuadDamage (na portalu, ale jest ono chyba wspólne dla forum o ile się nie mylę), potem jakoś zostało usunięte/zablokowane co jest dziwne bo korzystałem tylko z portalu czytając newsy, ale jakoś dało radę sprawę odkręcić i konto "wróciło". Wczoraj chciałem się zalogować, ale "złe hasło", dałem przypomnienie, na maila na którego rejestruję wszystkie konta (do wiadomości Administracji, na PW mogę podać) nic nie przyszło do dzisiaj, więc mam to konto i parę pytań:

1. Czy da radę odzyskać/naprawić (?) konto QuadDamage

2. Jeśli nie, to czy mogę w Bazarze powystawiać swoje rzeczy z nickiem QuadDamage ? Inaczej musiałbym robić wszystkie zdjęcia na nowo dopisując "Q3" na końcu nicku, a mam końcówkę baterii więc byłoby to trochę problematyczne.

 

Na konkurencyjnym forum mam wystawione te same rzeczy, są one wszystkie na OLX, jest tam też mój nr telefonu jeśli Administracja by chciała potwierdzić że ja to ja.

Edytowane przez QuadDamageQ3
Link to post
Share on other sites

Witam, mam prośbę do administratorów o opublikowanie recenzji: http://forum.benchmark.pl/blog/58/entry-625-fractal-design-define-r5-white/

Zgłaszałem wpis, również pisałem do TheSpeed, ale bez skutku. Dlatego tutaj proszę o pomoc w sprawie i opublikowanie wpisu.

 

Pawel92

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...