Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...

Cześć mam pytanko apropo kodu który wygrałem w konkursie catzilla.

wygrałem kod Basic np: k8dpd2ddfgt8tph2  - to jest przykład,ale tak kod wygląda, nie powinny być same cyfry ?

Gdzie mam ten kod wpisać lub wkleić, bo próbowałem w programie catzilla ale się nie da bo tam można same cyfry wpisywać bez liter.

Na stronie catzilla też szukałem ale nie widac nigdzie opcji wpisywania kodu w takiej formie jakiej otrzymałem (cyfry i litery)

Edytowane przez Premek1983
Link to post
Share on other sites

@up

Właśnie sam próbuje znaleźć rozwiązanie tego małego problemu  ;)


Problem rozwiązany...

Trzeba się zalogować na swoim koncie, kliknąć MYACCOUNT => EDIT

Następnie wpisać kod (pokazane na ss) i UPDATE

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/jz/6q/uk/45hwx0.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ja mam bardzo ważne pytanko do administracji, chodzi o jednego użytkownika tego forum który już mnie zaczyna irytować i z pewnością wiecie o kogo mi chodzi: Gotycka Księżniczka

To już zapewne któreś tam z rzędu konto tego "trola"  który ciągle denerwuje wszystkich czytelników swoimi śmiesznymi odpowiedziami.

Moje pytanko brzmi, czy nie dało by rady zbanować "ją" permanentnie poprzez IP, czy nie dało by rady na serwerze w zaporze zablokować tego użytkownika ? 

 

Z pewnością ludzie byli by zadowoleni :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli gość będzie błaznował na forum, uwierz mi , że zostanie szybko odstrzelony. Jeśli jednak nie ma go na forum a szkodzi  jedynie w serwisie to nic nie będzie dało się poprzez forum się z tym zrobić gdyż forum i serwis to dwie zupełne inne instytucje pod kontrolą zupełnie innych ludzi :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam bardzo ważne pytanko do administracji, chodzi o jednego użytkownika tego forum który już mnie zaczyna irytować i z pewnością wiecie o kogo mi chodzi: Gotycka Księżniczka

To już zapewne któreś tam z rzędu konto tego "trola"  który ciągle denerwuje wszystkich czytelników swoimi śmiesznymi odpowiedziami.

Moje pytanko brzmi, czy nie dało by rady zbanować "ją" permanentnie poprzez IP, czy nie dało by rady na serwerze w zaporze zablokować tego użytkownika ? 

 

Z pewnością ludzie byli by zadowoleni :)

 

Banowanie po IP można ominąć, a więc to nie jest w 100% skuteczna metoda

Link to post
Share on other sites

Miałem okazje kiedyś zarządzać sieciami serwerów gier, m.in Counter Strike. Najważniejsze jest, żeby sprawić aby czas, który troll poświęci na ominięcie bana nie był adekwatny do czasu, który admin poświęci na usunięcie jego zawartości i zbanowanie konta.

 

Po pewnym czasie mu się odechce całej zabawy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czy byłaby możliwość zamiany drugiej wielkiej litery mojego nick'a na małą? Przy rejestracji machnąłem się i jest KIciulek zamiast Kiciulek... Niby kosmetyka, ale cały czas mnie to razi... Byłbym bardzo wdzięczny za tą poprawkę. Chyba, że gdzieś to można samemu zmienić, ale ja nie widzę w którym miejscu...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...