Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Jak i propozycja z mojej strony jest taka żeby zlikwidować całkiem punkty reputacji.Na forum przychodzę NIE dla punktów reputacji.

Popieram. Forum będzie mniej zaśmiecone. Dużo tematów wygląda jak klepanie dla punktów. A opcji szukaj już chyba nikt nie używa.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zarzucono mi kiedyś klepanie postów i punktów (nie bardzo wiem jak można klepać punkty) to proponowałem,żeby mnie może wyzerować ale się nie dało. Lubię czasem kliknąć komuś punkcik,jeśli uważam jego radę lub zdanie za rozsądne. To nie zawsze być może jest odzwierciedleniem czyjejś wiedzy,fachowości itp. ale jednak o czymś świadczy. Aktywnego "debila" to dość łatwo wychwycić nawet z dużej grupy. Nie widzę tu ,u nas, właściwie nikogo,kto radzi drugiemu na gorsze (raczej rzadko). Stara się pomóc w miarę swojej wiedzy i umiejętności wyszukiwania rozwiązań w necie.Mnie to już lotto....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Pisz do Sida. On przedstawi Twoją kandydaturę w Admince, przedyskutujemy to i damy Ci znać czy zostaniesz naznaczony U+

Akurat nie znalazłem tego tematu, który podrzucił @Deusjarek, chyba się jeszcze nie łapię :C Może kiedyś... 

 

 

 

A co do repów - imho jest to fajna sprawa, piszesz na forum, nawet wrzucając posty głownie na offtop czy tematy z hyde-parku, dzielisz się czymś i widzisz, że ludziom się to podoba. Jak sam widzę ciekawego posta, czy dobry zakup to plusuję, bo nic mnie to nie kosztuje, a wiem, że miło jest dostać kilka plusów od innych.

Wiadomo - zawsze są tacy, którzy dostają więcej plusów, inni dostają mniej (żaden zarzut z mojej strony), ale to kwestia popularności i ogólnego poważania, jeszcze gdyby te punkty cokolwiek znaczyły to można by debatować nad ich słusznością i sensem nabijania ich w offtopie. Ale w obecnej sytuacji? Albo jesteś na forum i jest ono jakimś elementem dnia codziennego, i masz wtedy posty i punkty, albo wchodzisz raz na jakiś czas zapytać o poradę i siłą rzeczy nie będziesz miał ani postów, ani punktów.

Także ja patrzę na punkty jak na coś co odzwierciedla nasz wkład w forum i jego ciekawość bądź unikalność. Za darmo tego punktu się nie dostanie.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Zasadniczo zmieniła się osoba do której piszemy w tej sprawie - czyli ja, nie Igoruss, a także bardziej liberalnie podchodzimy do kwestii postów. Ogólna tendencja na forum się zmieniła, postów piszemy mniej, ale rzetelniej, plus nie nalicza ich w Na Luzie, więc tu przymykamy oko na samą liczbę, bardziej liczy się ogólna aktywność użytkownika/użytkowniczki ;) Reszta zasadniczo bez zmian.

 

Zainteresowanych taką rangą polecam do mnie napisać - mamy święta, więc postanowiłem domknąć kwestię wiszących kandydatur i niedługo przybędzie nam U+'ów. To taki niewinny przeciek świąteczny ode mnie ;)

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Memy internetowe z kaczyńskim czy innymi politykami z prawej strony w tym dziale wręcz są gloryfikowane i wstawiane co rusz przed moderatora np NOWAJ a jak ktoś wstawi memy o kimkolwiek z drugiej strony balustrady to nagle ostracyzm, cenzura i ostre usuwanie.

Także jeżeli uznawać mema za politykowanie czy idiotyczność to mamy tu do czynienia z ogromną hipokryzją i podwójnymi standardami....

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie publikowania recenzji na blogu, ponieważ dwa dni temu zgłosilem jedną z recenzji do opublikowania, i jak na razie nie dostałem odpowiedzi w tej sprawie. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy TheSpeed nie ma tymczasowo na forum?

Na udostępnienie recenzji spokojnie mogę jeszcze zaczekać.

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Jest bardzo zapracowany.

Prędzej czy później recenzja zostanie opublikowana jeśli jest z nią wszystko OK.

Dzięki za odpowiedź.

Rozumiem, nie ma pośpiechu, zaczekam. :D

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie do administratora TheSpeed, czy możesz mi odpowiedzieć na moje zgłoszenie? Zgłosiłem Ci na pw, że na forum jest ograniczenie wyświetlania starszych wiadomości w zawartości konta, miałeś to sprawdzić i do tej pory nic z tym nie zrobiłeś, kolejne wiadomości są przez ciebie ignorowane. Nie spotkałem się jeszcze na żadnym forum, żeby zawartość napisanych wiadomości była ograniczona do wyświetlenia. Jako użytkownik mam prawo do wglądu całej mojej napisanej zawartości. Chcę się dostać do moich starych postów, ale nie mogę tego zrobić.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...