Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

 

 

Czy to jest właściwe zachowanie moderatora? Jest tutaj czysto złośliwy i nie wnosi żadnej pomocy dla nieświadomego użytkownika. Wprost z niego kpi.   Piszę, to ze względu iż Nowaj rozdaje bany na lewo i prawo - @rysiooo otrzymał drugi bana za wypowiedzi w poniższym wątku:
 

Tak, są to praktyki które często stosuje "Nowaj". Robi co mu się żyw podoba gdyż całą grupka moderów to jedna wielka grupka znajomych, więc nie spodziewałbym się jakiejkolwiek ingerencji innych. 

Primo teoretyk sprzecza się z praktykiem, rzecz wręcz karygodna w dodatku dwa razy daje ostrzeżenie za ten sam post, łącznie dając pkt 4 + 1 z jakiegoś innego bzdetu który w swoim mniemaniu uznał za spam. 

Brak szacunku dla drugiej osoby sprawia że taka osoba nie powinna mieć nawet możliwości w utrzymywaniu porządku na forum.

Patrząc z szerszej perspektywy, co takiego zrobił by polepszyć czy też zapanować nad burdelem który tutaj jest? Będąc szczery to raczej nic, daje bany uprzednio prowokując, sam działa bardziej destrukcyjnie niżeli jakikolwiek "Troll" czy "Fanboy"

Wnosiłbym o usunięcie ze stanowiska moderatora użytkownika "Nowaj" i przywrócenie go do statusu zwykłego użytkownika.

Przyczyni się to społeczności forum bardziej, niżeli banowanie za błahe powody czyt. ("Takie widzi mi się").

Uzyskał ten status tylko na wzgląd przez znajomości a nie przez jakąkolwiek pracę w celu uzyskania takich przywilejów.

Link to post
Share on other sites

 

 

za Tobą jest tylko Kubuś 73

 

Myślę, że wrzucanie Kubusia do tego samego wora jest dla niego bardzo krzywdzące. To nawet nie inna liga, to inna dyscyplina.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, nie wiem czy dobrze piszę ale sądzę że to tutaj bo na e-mail nie odpowiadacie ;)

Otóż na benchmark.pl, nie na forum a na portalu, mam zablokowaną funkcję komentowania postów. Wiem, wiem, ban ale poszedł za obraze podajże Migotki bo już mnie krew zalewała jak napisała że prosi tatusia o 500 zł na słuchawki to dostaje a nie to co biedacy.

Rozbraja mnie to że trolle sobie trollują a ja miałem pierwszy komentarz w 2010 albo 2011 czyli wtedy kiedy założyłem konto.

I pytanie do Admina - Nie widziałem nigdzie w regulaminie takiego podpuntku, możliwośc komentowania została zablokowana na zawsze czy okresowo? I czy jest możliwośc by ją odblokowac?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

nie na forum a na portalu

A temat to pytania do administracji forum. Tam rządzi inna ekipa, ich musisz nagabywać. Sprząta tam też automat, na co wiele osób się skarży, ale cóż...

 

Pozostaje życzyć powodzenia i cierpliwości :) 

Link to post
Share on other sites

 

Tak, są to praktyki które często stosuje "Nowaj". Robi co mu się żyw podoba gdyż całą grupka moderów to jedna wielka grupka znajomych, więc nie spodziewałbym się jakiejkolwiek ingerencji innych. 

Primo teoretyk sprzecza się z praktykiem, rzecz wręcz karygodna w dodatku dwa razy daje ostrzeżenie za ten sam post, łącznie dając pkt 4 + 1 z jakiegoś innego bzdetu który w swoim mniemaniu uznał za spam. 

Brak szacunku dla drugiej osoby sprawia że taka osoba nie powinna mieć nawet możliwości w utrzymywaniu porządku na forum.

Patrząc z szerszej perspektywy, co takiego zrobił by polepszyć czy też zapanować nad burdelem który tutaj jest? Będąc szczery to raczej nic, daje bany uprzednio prowokując, sam działa bardziej destrukcyjnie niżeli jakikolwiek "Troll" czy "Fanboy"

Wnosiłbym o usunięcie ze stanowiska moderatora użytkownika "Nowaj" i przywrócenie go do statusu zwykłego użytkownika.

Przyczyni się to społeczności forum bardziej, niżeli banowanie za błahe powody czyt. ("Takie widzi mi się").

Uzyskał ten status tylko na wzgląd przez znajomości a nie przez jakąkolwiek pracę w celu uzyskania takich przywilejów.

 

na tym forum moderka to jakaś kpina

mi ostatnio dał jakiś jełop bana na szołta za to, ze napisałem iż Farc cry 4 mi sie nie podoba. Stwierdził, że bredze bo ta gra nie moze mi sie podobac i mi wywaił bana.

Banda oszołomów

 

a tak w ogóle twoje wnioski o cokolwiek w zasadzie są zabawnie naiwne PRZecież to funfle są. Tu juz nie ma normalnych nadzorców. ( z wyjątkiem bigpuna )

reszta do piachu

Link to post
Share on other sites
Tutaj jesteś tylko dlatego, że to wybłagałeś.

 

U kogoś kto stoi znacznie wyżej od was wszystkich, a w dodatku trzymam się zasad na których tu wróciłem. ;)

Ja nie płacę nikomu za funkcje administratora/modera czy za inne pozwalające tu pełnić jakieś funkcje statusy.

Zresztą wali mnie to, ja tu tylko korzystam głównie z tematu o Wiedźminie, reszta mnie nie interesuje.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

U kogoś kto stoi znacznie wyżej od was wszystkich

 

Byłeś w kościele, fajnie...

 

 

 

Ja nie płacę nikomu za funkcje administratora/modera czy za inne pozwalające tu pełnić jakieś funkcje statusy.

 

Ja płacę dość wysoką cenę, co miesiąc wysyłam do redakcji tonę ziemniaków i sto kilo cebuli, tylko za to, żeby mieć możliwość użerania się z Takimi błaznami jak Ty :rotfl:

 

 

 

Zresztą wali mnie to

 

Typowe

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Twierdzisz, że ktoś płaci tutaj za kolor ? :D

 

Kto ? Komu ? Ile ?

 

W czerwonym mi do twarzy, ale nie wiem, czy będzie mnie stać :D

 

http://www.lebork24.info/biura/lebork24/uploadimages/czerwiec_2013/macierewicz_5-large.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja nie płacę nikomu za funkcje administratora/modera

To żeś poleciał po całości. Człowiek spędza masę czasu wolnego i innego (w pracy również mam możliwość), aby to forum jakoś ogarnąć.

Wszystko po to by można było z niego w przyzwoity sposób korzystać a Ty wypisujesz takie brednie, że aż przykro.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wygląda realnie taka praca zwana "moderką".

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...