Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

 

 

nie wiecie kto za to odpowiada :>

Wystarczy, że TS wie.

 

 

 

myślałem że admin coś powinien wiedzieć i robić.

Gdyby forum było postawione na niezależnym serwerze, to tak, ale niestety dzielimy serwery z Komputronikiem, więc jesteśmy od nich uzależnieni a naprawy forum na ich liście priorytetów są na ostatnim miejscu.

Link to post
Share on other sites

Mam do was Admini pytanie.Czy możecie wyzerować mój licznik postów? Zdarzają mi się żarty,mało konkretne porady itp. i bardzo bym nie chciał, być w tym postrzegany, jako nabijający sobie posty. Mam nadzieję,że część użytkowników to rozumie ale bywają też inni i bardzo bym chciał pokazać im,że to nie jest prawdą. Napiszcie czy to jest technicznie możliwe.Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy możecie wyzerować mój licznik postów?

 

Jest to możliwe, ale totalnie bez sensu. Twoje posty nie zostaną usunięte, więc będzie to wyglądało co najmniej dziwnie.

Jeśli usuniemy Twoje posty, to tematy w których udzielałeś się stracą spójność a co za tym idzie sens zawartych tam ciągłości wypowiedzi.

Po za tym, po jakimkolwiek przeliczeniu postów i tak wszystko wróci do normy, czyli do stanu jaki mamy obecnie...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

yyyy.... raz wrzuciłem zdjęcie....

 

skoro nie można to nie powinno być takiej opcji....

 

imho brak umiejętności zarządzania.

 

 

////edit

 

 

Ostrzeżenie dodane przez jacekgothic za Niewłaściwe zachowanie w Profil.
Dano 1 punktów - wygasają 10 lis 2015 21:22.

 

 

Wysłano 11 październik 2015 - 21:25

Za co w profilu dostałem ostrzeżenie?
 

 

Wysłano 11 październik 2015 - 21:32

Za wklejanie zdjęć na SB, co jest kategorycznie zabronione.

Przeczytaj regulamin forum

 

 

Wysłano 12 październik 2015 - 19:48

to po co jest taka opcja oO?

 

 

to było 10 jest 18? czy nie jest to drobną kpiną?

 

mam wrażenie że moda mają ludzie którzy mają pewne problemy emocjonalne w prawdziwym życiu i odreagują to namiastką władzy na forum...

Edytowane przez yampik
Link to post
Share on other sites

Błagam bez takich porównań.

Dodatkowo "kara" winna być adekwatna do przewinienia.

Regulamin czytałem zanim powstał "shout". Zmiany regulaminu powinny wiązać się z auto-PW do wszystkich userów z informacją o takim fakcie.

 

@Sid

Jak inaczej określisz powyższą sytuację? Gdybym nie dopytał byłbym święcie przekonany że warna dostałem za "coś w profilu"...

 

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek instrukcji służę pomocy zarówno przed dobranocką jak i po. Jak skończę odrabianie "zadań z przyry" z dziećmi to mogę zrobić i Twoje :)

 

Przesadny rygor ma swoje poważne minusy - tylko że tu już byś musiał odłożyć podręcznik od Przyrody i wziąć ten od Historii.

Link to post
Share on other sites

 

 

Regulamin czytałem zanim powstał "shout".

 

Yhm. Jestem pewien, że SB mieliśmy przed 13 czerwca tego roku, kiedy to zarejestrowałeś się na forum. 


 

 

Przesadny rygor ma swoje poważne minusy - tylko że tu już byś musiał odłożyć podręcznik od Przyrody i wziąć ten od Historii.

 

http://99gifs.com/-img/520bce2aafa96f0724004aff.gif?w=400&h=317 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...