Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

Hmm, fakt. Do głowy mi nie przyszło, może przez to, że głównie funkcję tą utożsamiałem z Word-em :D, ale mimo wszystko taki trochę "burdelik" na tej liście nieco kuje w oczy :P

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

Co do pierwszej części posta. Nicki sortowane są po czasie ostatniej aktywności. Były gdzieś wyjaśnione pobudki takiego sortowania, musisz poszukać.

 

Co do drugiej części - widzisz jedynie swoje Ostrzeżenia, jedynie członkowie grupy moderacyjnej widzą je przy wszystkich.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości spytam. Czy jeśli nie korzystam z Tapatalka to mogę mieć problem z przeglądaniem forum ponieważ na fonie z androidem nie otwiera mi większości postów które są na forum a jeśli wejdę na jakiś i mi się nie otworzy to wywala błąd o zbyt dużej ilości przekierowań na serwerze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mnie trochę zirytowała sytuacja w wątku: http://forum.benchmark.pl/topic/84099-zestaw-za-3-ty%C5%9B/?do=findComment&comment=963429

a konkretnie ten wpis:

 

 

Beznadziejnie złożony zestaw. gó**o będzie nie miazga.

 

Do sida nic osobistego nie mam, cenię go jako fachowca, ale ostatnie zmiany choćby w dziale o zestawach miały chyba na celu podniesienie merytorycznego poziomu propozycji zestawów.

 

W regulaminie stoi:


3. Na forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych, (...)

 

 a wg słownika PWN "gó**o" to wulgaryzm w każdym znaczeniu: http://sjp.pwn.pl/slownik/2462661/

 

Rozumiem, że sid ma taki styl, ale inaczej brzmi:

"Zestaw źle dobrany, nie będzie wydajny" a inaczej "gó**o będzie, nie miazga". Zostawiam Wam ocenę, który zwrot brzmi bardziej fachowo.

 

Uprzedzając pytania; nie uparłem się na któregokolwiek moderatora, nie chcę sobie robić wrogów (ale będę czujny, gdyby ktoś sprawiał mi kłopoty). Chodzi tylko o poziom forum. Tłumaczenie, że dany moderator ma taki styl, to żadne wytłumaczenie. Uważam też, że takie sytuacje powinno się omawiać na forum publicznym.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość usunięty

Ja zamknąłem, ponieważ wydawał się już rozwiązany - sprawa załatwiona.

Jak chcesz, to mogę go otworzyć ponownie, nie ma problemu. Mam nadzieję, że dalej coś sensownego napiszesz.

 

Pozdrawiam, Ig.

Link to post
Share on other sites

Chciałem dopisać jak na całą tę sytuację zareaguje Dell.

Niestety dziś nie miałem czasu z nimi rozmawiać , praca.

Jak nic ciekawego nie powiedzą to nie ma tematu.

 

Ale tak na przyszłość to miło by było napisać coś w stylu.

(Temat wyczerpany).

A jak bym uważał że nie to bym się skontaktował na PW.

Po prostu nie wiedziałem o co kaman.

Raz miałem spięcie z nadgorliwym modem.

Około rok, półtora temu.

Skasował mi legalną sygnaturę.

Trochę ciśnienie mi podniósł.

Więc teraz nie byłem pewien czy to nie podobna zagrywka.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie związane z urodzinowym konkursem bmk.

Podana jest jedynie informacja ze konkurs trwa do 26 sierpnia 2013 roku, ale brak jakiejkolwiek informacji kiedy będą ogłoszone wyniki. Dlatego pytam się po jak długo trzeba będzie czekać na ogłoszenie wyników

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Czy za spam/głupie żarty/ natręctwo w kogoś statusie można zgłaszać do otrzymania warna, jakiegoś ostrzeżenia żeby na przyszłość dana osoba nie prowokowała nadal?

Pytanie ogólne ale przypomniało mi się z racji tego że coś takiego właśnie ma miejsce

http://i.imgur.com/ySCcs4G.jpg



Muszę się tu zgodzić z Lubiem placki odnośnie Kubuś73, jest on męczący, wypisuje często niczym niezwiązane rzeczy z statusem innej osoby, komentuje mase innych w wiekszości bez powagi i nie na temat. Zachowuje się jak by potrzebował atencji, takiej uwagi na siłę. To jest na prawdę denerwujące, gdy nic lub mało wnoszące wpisy od tego samego użytkownika dwoja się i troją pod wszelakimi wypowiedziami. 800 repa.. z offtopu to też dobre podsumowanie :)

Link to post
Share on other sites

Słyszałeś Kubuś? Koniec z takimi durnotami (to oficjalne stanowisko), dobrze pamiętasz co obiecałeś przy powrocie, a jeśli nie to chętnie przypomnę.

A odpowiadając na pytanie, jak ktoś jest natrętny i męczący, zgłaszać do moderatorów. Jak faktycznie takie zachowanie stanie się uprzykrzające dla innej osoby i umniejszy jej chęć czy przyjemność z przebywania na forum to z pewnością spotka się to z reakcją. Internet internetem, wygłupy wygłupami, ale nie można dopuszczać aby jedni drugich męczyli samą egzystencją (a wiem, że są tu takie przypadki które jakoś tolerujemy/ignorujemy)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...