Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

Gość Kotecek

W ciągu kilku tygodni...

 

Cóż... nie chcecie abym tu pisał (lub się to nie podoba co pisze) ale nie można usunąc konta. Cóż za kwadratura koła :) Będe dalej na forum. Cieszycie się?? :)

 

PS: Gdzieś mi sie Alt nie nacisnął ale po incydentach w "ortograficznym" temacie poprawiac nie będę. Nie warto...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Zaiste... wyrafinowane poczucie humoru :)

 

A widziecie... nie było by nawracanie mnie na siłe na jakies swoje teorie i nie było by problemu. Chyba od CRT i eco-drivingu się zaczeło. Że CRT i i eko jazda takie sa złe i mam z tego zrezygnować, bo komuś to przeszkadza, co mam wiadomo gdzie. Każdy mógł by robić po swojemu ale nie... trzeba go przekonać, nawrócić... A takiego... moja wizja świata jest ugrunotwana i będę robił tak jak mi wygodnie i tak jak mi pasuje i wgl po mojemu :) I bu :P

 

Wystarczyło nie przekonywac na siłę...

 

Błąd w postaci "nieusuwalności konta" zgłosiłem i mykam z tego tematu :)

 

Tylko nie kraczcie, bo kto wie... wrócę :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Myślisz, że twoje życie, problemy i samopoczucie kogokolwiek tutaj obchodzą? Myślisz, że kogokolwiek interesuje, czy można było inaczej, czy wystarczyło nie przekonywać na siłę? 
Jesteś nieistotny, zbędny i nikt się tobą nie wzrusza, podobnie jak to jest w przypadku każdego innego pajaca z internetu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

To się od Ciebie nie zarażę :)

 

Mam papierkowa robotę w domu więc jeszcze z 30-40 min będe w necie. Mi robiono na złość to i ja mogę. Jak Sid napisał... Czy kogos obchodzi tu czyjeś samopoczucie. To jest moderator i działa zgdonie z oficjala ideologia forum tego :)

 

Więc moze mykne zaraz a moze za 30 min. Nie wiem. Sam zadecyduje. Sam dla Siebie jeste jedynym autorytetem więc to ja podejme decyzję i nikt mi nic nie karze :) Zabijam sobie tu czas :)

 

Wgl tak jak myślałem. Na forum jest prawo silniejszego a raczej silniejszych. Jest tu grupka userów, którzy zgadzają się światopoglądowo, sa "fajnie", tzm. kółko wzajemnej adoracji. Nie spodobałem się kilku z nim i teraz wiekszość mi dogryza. Jak by nie patrzeć to tez jest jakiś problem tego forum. Skoro forum jest dla wszyskich to i ja mam prawo się tu wypawiadać i to że się mnie nie lubi nie oznacza takch bezsensowych podjazdów, których wcale ja nie zacząłem. teraz to już sobie tylko czas wypełniam :)

 

PS. Dokument, który tworze jes bez błędów. Tu się staram a jak jest chamska presja to tylko i wyłącznie zrobię na złość :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

To się smiejcie. Nie zależy mi... traktowałem to forum poważnie ale ciągle się jakiś burak czepiał, że CRT, że coś tam, bo tak nie wolno jak by to tak komus przeszkadzało. Można było nie atakować za pierdoły... Teraz w racmach zabijania czasu mogę i ja trochę syfu porobić skoro zasłużonym i szanowanym userom tez można...  Mam tak, ze nie podkulam ogonka i nie wymykam się. Czasem będe zaznaczał to, że nie każdy myśli tutaj tak jak by się chciało i mam prawo myśleć/robić tak jak mi się podoba a nie tak jak ktoś mi karze. Sami sobie wychodowaliście trolla, bo lubie robi na złośc jak sie ktoś mnie za coś czepia :) Teraz nie ma co miec pretensji.

 

Tolerancji tu brakuje a niektórym i pokory :) Trochę to wygląda jak zaścianek szlahcecki w I RP. Czyli totalna samolka kilku uprawnionych osób uważających się za nie wiadomo co.

 

Skończyłem papierologię więć na dzisiaj koniec netowania :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Chciałbym zgłosić błąd związany z funkcją cytowania w okienku szybkiej odpowiedzi; często po dodaniu miejsca cytatu i wklejeniu w niego czegoś przed tekstem dodają się puste linie, które w widoku normalnym po kliknięciu są "magicznie" usuwane, jednak w widoku BBCode oraz po dodaniu posta dalej istnieją i trzeba edytować post, aby je usunąć. Nie jest to błąd wymagający natychmiastowej naprawy jednak jest to trochę denerwujące.
Screnny:

Przed kliknięciem:
http://images.devs-on.net/Image/gihETLYyHmcW21w0-Obszar.png
Po kliknięciu:
http://images.devs-on.net/Image/eEktLj0puMUFLSI5-Obszar.png
Widok BBCode:

http://images.devs-on.net/Image/yDtWfbUiviDmd7sb-Obszar.png

 

Link to post
Share on other sites

pytanie do bardziej doświadczonych:

już kiedyś zgłaszałem problem z dodawaniem zdjęć. zauważyłem jednak, że mam również problem z cytowaniem, wklejaniem linków itp. domyślam się, że chodzi o javę. w pracy nie mam tego problemu, jednak w domu...

jakie ustawienia przegapiłem?? proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy było to już zgłaszane, ale ja mam problem z przeglądaniem forum na moim androidzie. Niezależnie, czy używam przeglądarki Dolphin, czy Chrome nie mogę wejść w niektóre z tematów na forum i dostaję komunikat coś w deseń "pętla przekierowań". 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...