Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na benchmarku z nickiem rafalzi na maila rflz(..)i@gmail.com

Ostatnio pojawił się problem z logowaniem. Chciałem odzyskać hasło - w opcji "resetuj hasło" należy wpisać nick lub mail. Działało tylko po nicku, ale nie dostawałem maila. Nic dziwnego, bo kiedy próbowłem wpisać maila nie rozpoznawało go, chociaż link aktywacyjny na mailu mam i nie zmieniałem w międzyczasie adresu dla tego konta.

 

Żeby napisać o moim problemie zarejestrowałem dziś kolejne konto rflzan , dla próby na tym samym mailu. Adres przeszedł, aktywowałem konto, zalogowałem się i tu szok - jestem zalogowany na stare konto (rafalzi) logując się na nowe (rflzan)! Dotyczy to tylko forum, bo na portalu jestem zalogowany jako rflzan. WTF?

Chciałbym zostać przy tym nicku, ale może mi ktoś wyjaśnić co właściwie zaszło?

Edytowane przez rafalzi
Link to post
Share on other sites

witam Wszystkich!

są 2 takie tematy, więc mam nadzieję, że wybrałem dobry.

problem chyba z kategorii tych mniejszych. dotyczy wklejania zdjęć. o ile (tak mi się wydaje) robię wszystko ok, to w momencie kliknięcia "ok" lub entera, okienko z wklejonym adresem zamarza. w sumie to zamarza cała strona i tylko F5 pozostaje. nie jest to problem przeglądarki ani sprzętu.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja zawsze wierny IE. nigdy nie było problemu. zazwyczaj używam VPX i fotosik... użyłem każdego z tych co podałeś. dalej lipa...

problem występuje od wczoraj. u mnie żadnych zmian programowych i sprzętowych.

 

edit:

 

pytanie z kategorii trochę amatorskich hehehe:

są jakieś ustawienia internetowe blokujące dodawanie zdjęć? w domu nagle przestało działać mi dodawanie zdjęć, w pracy jest ok.

dom - IE, praca - Firefox ( :[ )

java ok, flash ok.

nic mi już nie przychodzi do głowy... pewno jakaś pierdoła i jak się dowiem to parsknę śmiechem, że to przeoczyłem...

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

1. Może strona się przycięła, spróbuj w innym momencie.

2. Przeczyść temp, cookies, sprawdź w trybie prywatnym.

3. Jak dalej to samo, sprawdź zainstalowane dodatki, zacznij od wyłączenia AdBlocka testowo (może jakiś nadgorliwy filtr)

4. Wyłączenie nic nie daje? Inna przeglądarka, ta sama przeglądarka w trybie bez żadnych dodatków?

5. Jak nie to format C: :wariat:

 

Daj znać czy coś z tego coś zmieniło :->

Link to post
Share on other sites

1. Mam tak cały czas, tylko na laptopie (chrome jest podłączony do tego samego konta i synchronizowany).

2. Wyczyściłem, incognito - to samo.

3. Wyłączyłem wszystkie dodatki - nic.

4. No i tutaj sorry, że tak długo, czekałem aż IE się włączy, po jakiś trudach w końcu udało mi się zalogować - nawet działa ;D

5, Pls no :/

 

Dodam, że klikając na ikonkę aktualizacji na stronę głównej forum przechodzę od razu do panelu kontrolnego (zapisane powiadomienia), a nie rozwija mi się lista. Dopiero jak otworzę jakiś wątek na forum dzieje się powyższe.

Link to post
Share on other sites
http://forum.benchmark.pl/topic/70758-b%C5%82%C4%99dy-i-problemy-z-forum-benchmarkpl/undefined

:/

 

Dodam też TAKIEGO kwiatka przy próbie edycji. Poprawie włącza się raz na pięć. Również tylko na laptopie.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Nie mam, lapek w miarę nowy, w sumie mało co na nim mam. Służy my jako uczelniano-łóżkowa wersja peceta, więc nie wiem o co może chodzić... Co do rozszerzeń to mam tylko adblocka i youtubecenter, żadnych dodatkowych wtyczek, syfu też brak... No właśnie ja też nie wiem xd

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites
http://forum.benchmark.pl/topic/70758-b%C5%82%C4%99dy-i-problemy-z-forum-benchmarkpl/undefined

:/

 

Dodam też TAKIEGO kwiatka przy próbie edycji. Poprawie włącza się raz na pięć. Również tylko na laptopie.

 

to ja dorzucę od siebie:

- masz aktualnego chroma?

- odpal konsole javascript (shift+ctrl+j) i zobacz czy tam sypie jakimiś błędami podczas ładowania tych stron gdzie masz problemy

Link to post
Share on other sites

to ja dorzucę od siebie:

- masz aktualnego chroma?

- odpal konsole javascript (shift+ctrl+j) i zobacz czy tam sypie jakimiś błędami podczas ładowania tych stron gdzie masz problemy

 Chrome aktualny (Wersja 33.0.1750.117 m)

Wyniki javascript: http://imgur.com/a/ChVkt

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość Kotecek

Nie lubie niezakończonych spraw. Mam prawo do usnunięcia konta więc o to proszę administrację od jakiegoś czasu i to słabo działa. Jest to ewidentny problem w funkcjonowaniu serwisu/forum a tego dotyczy ten temat.

 

Chyba, że konto jest dożywotnie ale takiej informacji nigdzie nie znalazłem :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...