Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Minęły prawie 4 godziny a zdjęć nadal nie ma. O co chodzi ? ...

 

 

Istotnie gubi linki do grafik w momencie wprowadzenia jakiś zmian w profilu (niekoniecznie stronie o mnie) - trzeba grafiki podlinkować ponownie :/

 

 

Brak grafiki http://forum.benchma...utbox/shout.png, widocznej ...

 

 

Z tego co widzę, jest - problemem jest błędne wyświetlanie tego "dymka" przez niektóre przeglądarki (np IE9 x64)

 

E 29.01:

Po update .2 kompletnie siadła edycja w "o mnie" - nie można zatwierdzić żadnych zmian (przynajmniej w tej grupie).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gdzie jest post, który napisałem tu wczoraj? Czyżby po dziwnych "reklamach", niemożności zapisania zmian na stronie profilu teraz doszły problemy ze "znikającymi" postami?

Powtórzę więc:

 

Po update .2 kompletnie siadła edycja w "o mnie" - nie można zatwierdzić żadnych zmian (przynajmniej w tej grupie).

 

Czy już coś zrobiono w tej sprawie?  

Edytowane przez currahee
Link to post
Share on other sites

Co Wy za jakieś badziewne reklamy tutaj wrzucacie? Już trzeci raz w ciągu kilku dni jak wszedłem na forum to wyskoczyła mi reklama na pół ekranu, kliknąłem krzyżyk, żeby zamknąć to avast mi ją zablokował bo jakiś koń trojański czy coś. O co lata?

Link to post
Share on other sites

 

To już może trochę czepialstwo, ale przetłumaczenie tego zajmie ~5 minut. Przyjemniej by to wyglądało, gdyby w cytacie zamiast "Jan" był "Sty", "Feb" - "Lut" itd.

Gotowe :)

 

 

Witam, mam problem z forum: Klikając w "Nowe posty" na górze ekranu i wybierając z lewego menu "Tematy, w których uczestniczyłem" lub "Tematy, które rozpocząłem" otrzymuje błąd jak na zrzucie poniżej:

Błędu powinno już nie być.

 

 

Po update .2 kompletnie siadła edycja w "o mnie" - nie można zatwierdzić żadnych zmian (przynajmniej w tej grupie).

Edycja O mnie powinna już działać poprawnie.

 

 

U mnie ponownie profil bez możliwości wylogowania, ciągle jest zalogowany.

Błąd ten jest zgłoszony do IPB i oznaczony jako priorytetowy, więc powinien zniknąć w następnej wersji.

 

 

Rzeczywiście to może być wirus, a mi jeszcze pojawiła się ta strona:

Problem usunięty. Powodem była luka w IP.Board ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zgłosić mały lecz bardzo irytujący problem - nie można wkleić linków z poziomu telefonu używając edytora czy to do szybkiej odp czy pełnego.

Zarówno na standardowej wersji jak i mobilnej.

 

Z góry dzięki za naprawę problemu.

Link to post
Share on other sites

Sprawa czysto kosmetyczna, ale podejrzewam jakieś nieczyste eksperymenty na mojej osobie, czyli... jest warn ale go nie ma.

Zauważyłem dziś rano, posty pisane bez problemu - nie było dotychczasowej wstawki o zapoznaniu się z warnem, tylko zwyczajnie spostrzegłem to co zakreśliłem na czerwono.

 

http://i49.tinypic.com/jsbtr4.jpg

 

Odkopuję, bo wróciło.

15 dnia każdego miesiąca, wraca ten nieszczęsny, usuwany punkt ostrzeżenia.

Musi być jakiś błąd wszyty głębiej - warto by zerknąć, jak będzie trochę czasu.

 

Wpadłem na pomysł - może mi tego nie usuwajcie, niech samo zniknie terminowo za miesiąc, bo jak tak ma znowu wracać i wracać to szkoda zachodu.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...