Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

  • 8 miesięcy temu...

Nie mogę się zalogować na forum, z poziomu przeglądarki ("błędna nazwa użytkownika lub hasło"

Z taptulka działa, a z przeglądarki jeden dzień po zmianie hasła. Następnego dnia znów muszę kombinować w technologi zapomniałem hasło, wbijam nowe i znów dzień działa.

W sumie mi nie przeszkadza ale dziwna sprawa...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale na smarkfonie, w Tapatalku, widok "Oś czasu" (takie coś a'la nowe posty) ładuję się strasznie długo. Dopiero wyczyszczenie cache aplikacji daje efekty mniej więcej na dwa użycia aplikacji, potem to samo - niezależnie czy użycie danych mobilnych LTE czy po Wifi. Inne fora działają normalnie.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, 40rozbojnik napisał:

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale na smarkfonie, w Tapatalku, widok "Oś czasu" (takie coś a'la nowe posty) ładuję się strasznie długo. Dopiero wyczyszczenie cache aplikacji daje efekty mniej więcej na dwa użycia aplikacji, potem to samo - niezależnie czy użycie danych mobilnych LTE czy po Wifi. Inne fora działają normalnie.

Korzystasz z najnowszej wersji TT? Jeśli tak to ja też to miałem, tylko, że na innym forum. Zainstaluj wersję 7.4.3 i zobacz czy będzie lepiej.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ktwkr napisał:

Korzystasz z najnowszej wersji TT? Jeśli tak to ja też to miałem, tylko, że na innym forum. Zainstaluj wersję 7.4.3 i zobacz czy będzie lepiej.

 

Tak, z najnowszej. Dzięki za info, spróbuję zainstalować starszą wersję.

Link to post
Share on other sites

Witam.Po aktualizacji Forum na Benchmarku nie mogę otworzyć bezpośrednio z głównej strony Benchmark żadnego nowo dodanego tematu na forum.Po kliknięciu w interesujący mnie temat wyskakuje komunikat: 

Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje. Prawdopodobnie została przeniesiona lub wprowadzono nieprawidłowy adres URL.

Kod błędu: 2S136/C

 

Jest tak na wszystkich komputerach i przeglądarkach. Czyszczenie coockies nie pomaga.Błąd występuje na Chrome i Edge.Więcej przeglądarek nie mam.Myślę że to nie będzie problem z przeglądarką bo błąd występuje na dwóch laptopach i stacjonarce złożonej 1,5 miesiąca temu.Wie ktoś może o co chodzi?Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Też tak mam, problem musi leżeć po stronie serwisu, a nie forum.

 

a dokładnie linków w serwisie, bo jeśli np taki link

 

https://forum.benchmark.pl/topic/298625-pytanie-dotyczące-pamięci-ram-wyświetlanej-w-systemie-windows-10/?do=findComment&comment=2744790

 

skrócimy o to

 

?do=findComment&comment=2744790

 

to wszystko zaczyna działać jak trzeba.

 

Myślę, że @WojTECH byłby w stanie coś więcej na ten temat odpowiedzieć

Link to post
Share on other sites
Też tak mam, problem musi leżeć po stronie serwisu, a nie forum.
 
a dokładnie linków w serwisie, bo jeśli np taki link
 
https://forum.benchmark.pl/topic/298625-pytanie-dotyczące-pamięci-ram-wyświetlanej-w-systemie-windows-10/?do=findComment&comment=2744790

 
skrócimy o to
 

?do=findComment&comment=2744790

 
to wszystko zaczyna działać jak trzeba.
 
Myślę, że @WojTECH byłby w stanie coś więcej na ten temat odpowiedzieć


Sprawdziłem i potwierdzam błąd. Zgłoszone do naprawienia.
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

To jest taki błąd, którego wielu może nie zauważyć z prostego powodu, wchodząc na serwis szuka się artykułów, recenzji, felietonów itp, a nie zawartości forum (gdzieś na szarym końcu strony głównej).

Następnie wchodzi się na forum i przegląda jego zawartość często najpierw logując się i oznaczając - przeczytane / nieprzeczytane / nowa zawartość itd.

 

No i tak po prawdzie, to wcale nie jest nawet błąd, to pozostałość po starym skrypcie. Weszło nowe, wymaga uaktualnienia - w zasadzie nie powinno tak być, ale bywa (nawet często aktualizacje ciągną za sobą masę pracy w już działającym systemie) i trzeba to po prostu zrobić ;)

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

@radioland.v2 napisz mi na priv jaki wcześniej miałeś adres email (przypisany do tego konta) - jeśli uda się tak zweryfikować Twoje dane, to rozwiążemy (już na Priv) problem dostępu :) Taka sama procedura dotyczy innych, co mają podobny problem. 

Ciekawostka - po usunięciu użytkownika kasowane są najwyraźniej też jego posty o.O 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Przyzwyczaiłem sie powoli do nowego widoku (nie żeby był to łatwy proces :)... ) ale jak można to przywróćcie możliwość poustawiania sobie kolejności wyświetlania działów na forum. kiedyś można sobie było "przeciągnąć" np. "Giełdę" zaraz pod "podzespoły" itp. Teraz trzeba maszować rolkę w myszce :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Chyba się powtórzę, ale ponowię: można coś zrobić z powiadomieniem odnośnie PW? Ale nie tylko. Tematów też to dotyczy. Przykład: wysyłam wiadomość do kogoś, dostaję odpowiedź. Powiadomienie jest. Ale już za chwilę, jeśli ktoś coś napisał znowu, to dopisek zostaje złączony z poprzednią wiadomością i już o tym nowym tekście powiadomienia nie ma...... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poprawcie kompatybilność pól logowania z menadżerami haseł. Próbując automatycznie wypełnić login i hasło na https://forum.benchmark.pl przy pomocy KeepassXC Browser nigdy się to nie udaje, a zapisując pola ręcznie (które jest które) też zawsze nie można wypełnić. Muszę przechodzić na https://forum.benchmark.pl/login - tam nie ma problemu.

Edytowane przez Domker
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Od jakiegoś czasu nie mam dostępu do kilku tematów, wyskakuje taki komunikat:
Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.
Coś poszło nie tak, jak powinno (>ლ) Proszę spróbować ponownie. Kod błędu: EX0

Możliwe ze pochodzą od autorów którzy poprosili o usunięcie konta wraz z zawartością przez nich pisana. Można poprosić o przykład?
Chyba się powtórzę, ale ponowię: można coś zrobić z powiadomieniem odnośnie PW? Ale nie tylko. Tematów też to dotyczy. Przykład: wysyłam wiadomość do kogoś, dostaję odpowiedź. Powiadomienie jest. Ale już za chwilę, jeśli ktoś coś napisał znowu, to dopisek zostaje złączony z poprzednią wiadomością i już o tym nowym tekście powiadomienia nie ma...... 

Obawiam się, że na ten moment nie mamy na to rozwiązania :(
Link to post
Share on other sites




Od jakiegoś czasu nie mam dostępu do kilku tematów, wyskakuje taki komunikat:
Jeżeli na tapatalku to kliknij ... i tam daj przejdź do ostatniego, i po bólu...

Bo jest tak jak mówi WojTech i trzeba pominąć usuniętych panów...
Link to post
Share on other sites

@WojTECHMam tak np. w temacie o covid19 w dziale na luzie. BlackCoffe podała mi ostatnio linka i mogłem normalnie wejść na chwilę ale teraz znowu mam błąd jak powyżej. Widzę że użytkownicy tam wciąż piszą więc problem nie dotyczy wszystkich.

@AudiAWX Nie używam tapatalka, firefox na PC i na telefonie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...