Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

 

Ale problem z ankietami nadal występuje, cały czas pokazuje że temat jest nieprzeczytany.

Z tym nic nie zrobię, tak to już zostało zakodowane przez twórców.

 

 

A ja znowu o TapaTalk, dzisiaj zauważyłem, że zaczęło to śmigać jednak nie można odpisywać na posty. Mam nadzieję, że Panowie nad tym jeszcze popracujecie :)

Wtyczka naprawiona, miejmy nadzieję już na dobre :)

 

 

Czy poczyniono kroki w stosunku do błędu z linkami, o którym pisałem? Wciąż nie chcę dodawać linków, ponieważ nie chce mi się co krok edytować profilu i sygnatury. ;)

Również powinno wszystko śmigać.

 

 

Chciałbym zgłosić mały lecz bardzo irytujący problem - nie można wkleić linków z poziomu telefonu używając edytora czy to do szybkiej odp czy pełnego.

Wydaje mi się, że widziałem zgłoszenie tego do IPS. Być może już działa, jeśli mógłbyś sprawdzić, to było by super :)

 

 

15 dnia każdego miesiąca, wraca ten nieszczęsny, usuwany punkt ostrzeżenia.

Poprawione. Sorry, że tak późno.

 

 

Patrz moja sygna. Tam jest więcej niż 5 :P

Nowe zasady nie obejmują starych sygnatur. Można teraz zrezygnować z używania spoilera i zastanowić się nad innym ułożeniem danych w sygnaturce ;)

 

 

Przy przeglądaniu forum przez Opera Mobile często pojawia się okienko pobierania pliku np. PWndkOHsnSx.swf. Spotkał się ktoś z czymś takim?

To najprawdopodobniej problem po twojej stronie :(

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość effendi360

Jest bardzo miłą opcją, że jak zapominam coś dopisać, to mogę to dodać do posta bez edytowania go, tylko dokleja mój wpis automatycznie do posta wyżej. Ale czy można by zrobić tak, żeby doklejone zdanie znajdowało się zaraz pod napisanym wcześniej a nie dopiero po odstępie dwóch linijek jak to ma miejsce teraz ?



test test - tak to wygląda teraz - dwie linijki odstępu :/



 

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Nietypowy bug na forum: gdy konto użytkownika jest zawieszone, to nie można nawet zapoznać się z ostrzeżeniami ani odpisać nikomu na PM-kę. Niemożliwa jest też dyskusja z załogą forum na temat powodu blokady, bowiem wysłać nowej wiadomości też się nie da.

 

Dodatkowo, mimo że nie da się korzystać z forum wciąż aktywne pozostają subskrypcje tematów/działów, a przecież i tak odpowiedzieć nie można, a wypisać się nie da.

Edytowane przez homzik
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Widzę że jakiś update forum znowu był. Do wyboru mam niestety tylko dwa tła - niebieski ala pclab (suxx) i jakieś biało szare badziewie. :/ Możecie dać jakieś inne ? I co wy cholera z tym niebieskim ??? Od lat niebieska kolorystyka charakteryzowała pclab a pomarańcz bmk... Nie może tak zostać ?


Sory, że wbiłem to w złym temacie, chodzi oczywiście o kolorystykę forum.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Poza tym niewiele zmieniła się od ostatniej,

Zmieniła się diametralnie. Poprzednia zamiast niebieskiego miała czarne elementy.

 

 

 

 

 

 

 

Tak, używałem "drugiej", a teraz jej nie ma http://www.emoticons.free.fr/smileys/Emotion-Unhappy/cry2.gif

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale zauważyłem że wysyłając niektóre wiadomości np.8 wierszy tekstu,

po wysłaniu obcina i u mnie są widoczne np.3 wiersze. Nie wiem czy doszła cała wiadomość czy tylko ten fragment,,, :/

Link to post
Share on other sites

Ponieważ .general_box h3 używa koloru tła ustawionego przez nas jako tło profilu, tutaj http://forum.benchmark.pl/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=customize
 
Ponadto styl nadaje mu tło graficzne (background: url) takie jak innym belkom:
maintitle.png


Jest ono przezroczyste, więc ukazuje kolor znajdujący się pod nim.


 

Pierwsze rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy, to (wymuszenie użycia konkretnego koloru):

.ipsLayout_content .general_box h3 {
background-color: #000;
}

Ustawiając kolor odpowiedni do danej wersji kolorystycznej (w pliku tejże wersji).

 

 

Możnaby też przepisać styl tak, aby ustawiony przez usera kolor nie miał wpływu na h3 ;)

 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mam problem z pełną wersją strony na telefonie. Jak oddale najbardziej jak się da to mam po prawej stronie niebieskie tło. Jak sobie powiększe forum to mnie automatycznie przerzuca na prawą stronę, na lewą nie mogę przesunąć palcem bo zero reakcji. Tylko w górę i w dół mogę przewijać.

http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_neaqeer.png

 

No i jeszcze wnerwia te info o ciasteczkach, którego nie mogę wyłączyć..

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...