Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

Gość usunięty

U mnie na Samsungu Galaxy Note II z Operą, której używam najczęściej, nie mam takiego problemu. Może po prostu przeinstaluj przeglądarkę (lub przynajmniej wyczyść jej cache)?

 

http://obrazki.elektroda.pl/3767935000_1376817273.png


A tak w ogóle dlaczego nie używasz Tapatalka 4 :?:

Link to post
Share on other sites

Co mi sie nie podoba w chromie to odświeżanie strony znajduje sie na gorze oraz otwarte karty. Brak takiej strzalki po prawej stronie jak przewijam forum ktora umozliwia szybkie przewiniecie na sama gore badz na sam dol. Jak mam dostep do wifi to uzywam pelnej wersji strony. Tapatalk jedynie jak siec komorkowa.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

UWAGA pierwszy problem co do możliwości zmiany kolejności działów - w aktualizacji, jeżeli ktoś poda link w odpowiedzi na jakiś status, nie da się go skopiować bo w momencie kiedy przyciśniemy klawisz myszki i przeciągniemy w lewo, nic się nie kopiuje a jedynie nasza aktualizacja idzie w lewo :D ogólnie nic nie można skopiować :D

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest problem z tym nowo dodanym przesuwaniem działów. Przesuwać można klikając na cały dział, a powinno być raczej na samej belce, bo nie można nic skopiować ze statusów ani z głownej strony forum ;)

 

Kurde, nie przeczytałem postu Okara :facepalm:

Edytowane przez cocaine01
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie do administratora.

Czym spowodowane są tak częste i długie przerwy w działaniu tego forum?

 

Bardzo często forum z powodów "konserwacyjnych" nie działa. Nie działa także z nieznanych powodów. 

Widnieje tylko jakiś kod błędu i forum nie działa. Czas, w którym forum nie działa także systematycznie zaczyna się wydłużać.

Wcześniej były to przerwy w nocy. Wczoraj chyba padł rekord !

 

Czytam czasem różne tematy na innych forach. Na niektórych jestem zalogowany (np PcLab) i tam takich jaj nie ma.

Jeśli zdarzy się przerwa w jego działaniu to jest krótkotrwała.

Tutaj wiecznie zmienia się wygląd forum, kolory, styl itp, jednak samo działanie forum ulega systematycznemu pogorszeniu.

Proszę o wyjaśnienie.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj była dość duża awaria, która została już usunięta i bardzo za nią przepraszam. Pozostałe przerwy to najczęściej aktualizacja skryptu forum, która tego wymaga, ale nie są one zbyt długie (najczęściej do 30 minut). Wspomniane forum PCLab nie ma takich przerw, bo używają wersji IPB sprzed... 3 lat ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja dziękuję za opinię. Postaram się od teraz przeprowadzać je najlepiej późną nocą, gdy użytkowników jest najmniej. Aktualna zmiana wyglądu prowadzi do większej swobody w personalizacji wyglądu dla użytkowników. Już teraz można zmieniać kolejność działów według uznania, poszerzyć forum na monitorach o większej rozdzielczości, a w przyszłości całkowicie wybrać kolorystykę jaka nam pasuje. Stara była trochę ciężka (duże obrazki, kilka błędów), dlatego jako główna kwalifikowała się do wymiany, ale niewykluczone, że powróci jako opcjonalna. Staram się też uwzględniać wszystkie opinie i propozycje zmian :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...