Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

Czy można uzyskać informację na temat wklejania zdjęć i tzw spojlerów? Dostałem reprymendę a zawsze wrzucałem foty jak leci i coś nowego się pojawiło. Na codzień uzywam Tapapatalk pro i tam nie ma spojlerów, tylko w wersji na przeglądarke. Widzę że jest coś takiego jak spojler i tworzy się wtedy wewnętrzne okienko gdzie można pisać, ale jak mam wrzucić zdjęcia? Np mam 6 zdjęć i podobno 3 mają być na wierzchu max a pozostałe w spojlerze. Na dole okna jest dodawanie załączników ale nie wiem czy to rozpoznaje w którym oknie piszę - głównym czy w spojlerze. Ktoś pomoże i wyłoży to kawa na ławę?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Przeglądanie forum na stacjonarce to prawdziwa męka dziś, przez te upierdliwe reklamy "wp", których wczoraj nawet chyba jeszcze nie było. Trace wątki bo widzę upierdliwe reklamy na pół i całą stronę, da się coś z tym podziałać? nie wiem może zminimalizować agresywność tych banerów reklamowych? traktuje to jako błąd strony (jak zawsze, jeśli coś znacznie utrudnia mi jej przeglądanie).

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Jeszcze wczoraj tak fajnie się spędzało wieczór... :D

A dziś mi się odechciało jak zobaczyłem te reklamy jak WP reklamuje swoje głupie artykuły i reklamy :/

Pierwsze co to sobie myślę: Benchmark sprzedany WP, sprawdziłem czy adblock w Operze na tablecie jest włączony i moja mina :(

 

Od samego początku jak Benchmark się sprzedał i zobaczyłem logo WP w komunikacie o cookies to wiedziałem, że idzie to w złym kierunku :/ i to już koniec normalnego Bencha z fajnymi newsami, aktualnościami :[

 

Aż żal, że kolejne wolne media poszły do wykupienia

 

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Chomik Tomek napisał:

Aż żal, że kolejne wolne media poszły do wykupienia

To zmieża ku jednemu nie uchronnie. Nie chcesz reklam itp to Płąć i Płacz :D :D 

 

Gorzej jak Google zacznie tak robić to juz będzie koniec internetu :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...