Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Jednak Roche znacznie lepszy niż Iorweth, właśnie kilka dni temu skończyłem po raz drugi tę grę właśnie tą ścieżką i teraz walka to była sama przyjemność. Zeszło mi to jakieś 4 dni czyli o 3 krócej niż Iorwethem. Najbardziej lubię te ataki z doskoku, kontry też są świetne. Wcześniej wogóle z tego nie korzystałem. Letho teraz załatwiłem za pierwszym razem w niecałą minutę :D Z Kejranem też poszło dobrze, załatwiłem go za 3 razem, na 20 za pierwszym to jest postęp. Udało mi się również zdobyć 2 najlepsze miecze Addan Deith i Caerme, z tym drugim było trochę problemów ale się udało. Obie klingi są świetne, koszą równo. Nie udało mi się zdobyć natomiast zbroi vranów :/ Ale to jest kolejny powód żeby przejść W2 trzeci raz :wariat:

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Może kiedyś spróbuje, napewno nie rzucę się teraz na mroczny bo bym chyba się nieźle wkurzał. Zamierzam stopniowo zwiększać poziom, teraz jeszcze 1-2 razy na normalnym przejdę, później kilka razy na trudnym i dopiero później będzie mroczny :) Bo w W1 rzuciłem się na trudny po przejściu jeden raz na średnim i była masakra, więcej się o wnerwiałem niż miałem przyjemności z grania. Jeszcze w W2 oprócz łatwego, normalnego, trudnego i mrocznego jest chyba coś takiego jak nagła śmierć ale tym chyba nie warto przechodzić?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Przy naglej smierci to musisz znac na pamiec gdzie jaki potwor jest. Bez eliksirow sie nie obejdzie i umiecia do perfekt systemu walki oraz drzewka umiejetnosci. Jak takie cos opanujesz perfekcyjnie to mozesz isc na nagla smierc. Da sie ten poziom przejsc bo ja go 2 razy przeszedlem. Raz z Rochem i raz z Iorwethem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość darkatraz

Pejot cos sie ten obrazek/film nie wyswietla bo mam bialy komentarz.

 

EDIT: Znalazlem na youtube. Ciekawe czy dodadza taki filmik w weraji PC. Czas chyba niedlugo na nowo zainstalowac Wiesia 2.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Ten filmik/trailer będzie elementem tzw. Enhanced Edition dostępnej na PC 17 Kwietnia, w dniu premiery na XBoxa 360. W patchu zawarte będą nowe zadanie w podziemiach Loc Muine i okolicznych lasach. Podobno ma to zagwarantować dodatkowe 4 godziny w 3 akcie, pojawią się nowie postacie itp...

 

Gamebanshee.com co raz dodaje nowe informacje.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

To w kwietniu sie na nowo zainstaluje Wiesia. Ma ktorys z Was save z W1 jeszcze.

 

Interesuja mnie takie decyzje:

strona zakonu (chce w koncu zobaczyc morde Zygfryda w W2 bo przy neutralu i nie zabiciu Zygfryda oraz Yeavina w W1 impport traktuje ich jako zabitych)

strzyga odczarowana

wilkolak puszczony wolno

zareczyny z Triss

zbroja kruka, miecz od pani jeziora, sihil mahakamski w ekwipunku

 

reszta decyzji moze byc dowolna bo te decyzje sa najbatdziej odczuwalne w W2

 

Jezeli ma ktos z Was jeszcze save takiego to czy podeslal by na PW?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość DANNY__79

Witajcie,

Słuchajcie, może coś wiecie jak i co, mianowicie rzecz się ma tak:

 

korzystając z "łyk-endu" postanowiłem pograć sobie dziś i jutro w Wiedźmina 2 (przypomnieć, może wykonać jakąś misję, o której zapomniałem kiedyś itd, wybrałem drogę elfa i pomogłem elfim dziewuchom w wierzy podpalonej przez komendanta.

Jak się domyślacie wylądowałem w Vergen (czy jak to się pisze), Otóż przed łatką 2.1 mogłem odwiedzić elfkę przed murami Vergen i po krótkiej, czułej rozmowie otrzymać klucz do skrótu w kierunku kamieniołomu.

 

Teraz (tj. patch 2.1) Wiedźmin na próbę czułej wdzięczności elfki odpowiada od razu - "nie trzeba itd :P " no i nie dostaje też klucza ??

 

Wiecie jak i co ?

 

//pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Odpowiedz jest jedna.

 

Redzi pousuwali w wiekszosci sceny erotyczne z npc. Nawet z ku****i nie pochedorzysz, ani z Ves czy Sukkubem. Zrobili to bodajrze z wprowadzeniem patcha 1.3 czy 1.35 i do dzisiaj tego nie odblokowali spowrotem. Bylo o tym nawet bardzo glosno i niezle demonstracje gracze robili.

 

Bo przeciez wiedzmin bez chedozenia to nie wiedzmin.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Nie prawda, ja wczoraj skończyłem W2 z patchem 2.1 po raz trzeci ścieżką Iorwetha i jeśli chodzi o chędożenie Sukkuba to nic nie jest wycięte, podobnie z Ves o Triss nie wspominając :rudolph: Może Ci co mają pirata mają powycinane bo w oryginale wszystko jest. Jeśli chodzi o ten klucz to ja nie miałem go okazji zdobyć bo poszedłem rozprawić się z Loredo a elfki spłonęły. Ale nie wiem czy przypadkiem nie można go zdobyć w kopalni, bo wykonując tę misję "Oblężenie Vergen" i idąc z Saskią do kopalni to przy zwłokach jednego z przeciwników znajdujemy klucz do katakumb więc możliwe że jest on do tego wejścia ale sprawdzić się już nie da bo wszystkie drogi są zabarykadowane :/ A swoją drogą znajduje się tam coś cennego, czy tylko przejście do kamieniołomu?

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Dzięki za odpowiedzi, macie po +

 

Mam oryginały Wiedźmina (zarówno 1 jak i 2) -- piracenie takiej produkcji to po prostu brak szacunku nie tylko dla twórców, ale i dla siebie.

 

Nie, kluczyk daje tylko możliwość szybszego przejścia na skróty do kapliczki (tej gdzie są 3 drogi - do leża troli, do kamieniołomu i do podziemnego przejścia). Sprawdzę, ale o ile pamiętam ten klucz, co piszesz jest do którejś odnogi podziemi -- można chyba (o ile pamiętam) złapać tam dwa kaczerby, trochę trupojadów i skrzynię, gdzie jest krwawy miecz - bardzo fajny miecz srebrny

 

//pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie miałem okazji mieć tego miecza, najlepszy jaki miałem w Vergen to była chyba Harpia. Nie chciało mi się sprawdzać tej jaskini co byłem wtedy z Saskią i walczyłem z Detmoldem ale z tego co czytałem to krwawe ostrze można mieć chyba tylko po stronie Rochea jak idziemy przez kopalnie w Vergen. Ale i tak na mrocznym poziomie trudności można mieć znacznie lepsze zbroje i miecze. Sam myślę niedługo zagrać na tym poziomie :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Na stronie http://www.thewitcher.com/community/ leży sobie najnowszy trailer wersji na xbox, ale ja nie o tym,

jeśli obaczycie, to zapewne w oko (również gameplay) wpadną Wam sceny, których nie ma w wersji PC, w tym najbardziej ciekawa -- jakaś kooperacja z npc (jakaś dziewucha w lokatym uczesaniu) -- ciekawi mnie, czy po premierze wersji na xbox wyjdzie kolejna aktualizacja na pc zawierająca to, czego nie ma, a widać na filmach ???

 

Zapowiada się ciekawie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Zatem jestem trochę do tyłu w newsach, Zapowiada się jednak powtórka gry :) i kilka godzin spędzonych przy grze :D

 

To jedziemy dalej z W2 ;)

 

Teraz mam pytanko odnośnie nowych przedmiotów w wer. Mrocznej (część co prawda da się zrobić, znaleźć również na łatwym, ale trzeba się mocno postarać).

 

Otóż jak czytałem połączenie pewnych przedmiotów daje jakieś dodatkowe możliwości:

tak za zdrowy rozsądek kombinuję, że np:

-- zbroja draukga + wspomnienie drauga + trofeum z upiora -- ale jakie runy, coś jeszcze, jakie buty ... itd

-- zbroja wranów + zapomniany miecz itd (i jak wyżej)..

 

macie gdzieś jakąś listę, jak i co ??

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...