Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość darkatraz

Więc tak. Tyle co pamiętam to miałem Caerme z najlepszymi runami do obrażeń oraz Quena na maksa ulepszonego oraz Heliotrop i Ciosy kończące. Plus do tego kilka eliksirów oraz olej na miecz. W talenty i jak go dokładnie rozwaliłem to już nie pamiętam.

 

Jedyne co pamiętam to fakt, że do nagłej śmierci podchodziłem 23 razy %-) %-) :wariat: :wariat:

Link to post
Share on other sites

To ja mam zapomniany miecz Vranów, który jest lepszy niż Caerme po uleprzerniu go 3 runami Ysgith + Addan Deith + ekwipunek starszej krwi + zbroja vranów (zbroja Ysgith jest lepsza na magie). I tak mu nie daje rady, tylko że z eliksirów mało korzystałem bo tylko jaskółka i puszczyk. Heliotrop by sie przydał :P Podobno jak się ma Axii dobrze rozwinięty to można zaczarować gargulce i atakują wtedy maga :D Może za 50 razem przejdę :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Nom, chyba najlepszy zestaw. Bardzo dobra jest jeszcze zbroja drauga i jego miecz (ale działa to wszystko własciwie najlepiej tylko na upiory).

 

Własnie zrobiłem fajny test, mianowicie bawię się nowymi sterami beta od nV.

Posiadając kartę z dużą liczbą shaderów wymusiłęm w nich tryb FXAA AA i wyłączyłęm AA w ustawieniach Wiedźmina -- efekt przerósł moje oczekiwania ! Jakość obrazu nie wiele jest teraz gorsza niż ubersampling, a wydajność wyższa niż przy klasyczym MS, czy SS AA !!! Pobawcie się -- super sprawa. Oczywiście FXAA ma swoje pewne wady -- ale staram się ich nie widzieć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Jakie wady, a np: ten AA jest skuteczny własciwie tylko przy pierwszym planie, dalsze plany - coraz więcej mijaków i pomyłek (może to wraz z kolejnymi wersjami ulegnie poprawie)

 

Dziś premiera w W-wie -- za stary na to jestem, ale wieczorem nawet podjadę. Może uda mi się pyknąć jakąś sensowną fotkę -- to Wam wrzucę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakbym miał bliżej to napewno bym się tam zjawił, a tak to niestety trzeba czekać do północy :D A swoją drogą mogliby to udostępnić wcześniej, tak gdzieś wieczorem koło 20.00. Bo żeby nie było takiej sytuacji jaka była z kolekcjonerką. :/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Darmowa kopia zapasowa gry.

http://pl.thewitcher.com/community/entry/206

To się zabieramy za granie :D

 

I błąd na początku instalki, oj redzi się znowu nie popisali :/ Ale widzę że to wczoraj w nocy był problem ogółu, trzeba zasysać od nowa part 1 i 2 ...

 

Żeby mieć te nowe questy to trzeba zaczynać grę od początku? Bo mam save z początku III aktu i nie widzę tych nowych questów...

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Ja zacząłem od początku grę na normalnym poziomie (aby się za mocno nie przemęczać już :P) - na razie widziałem kilka nowości:

 

-- nowa kolekcja reklam :P na początku (teraz jest to jeden film

-- nowe intro (wiadomo)

-- zwierzęta w zamku La Valetów (kury)

-- nowy filmik pomiędzy prologiem, a "twardym lądowaniem"

-- zwierzęta we Flotsam (kury, gęsi, psy, koty, świnie)

-- nowa animacja po rozmowie w karczmie (kejran i kejran - kwestia ceny)

 

-- tyle, poszedłem spać, bo i tak już 4 rano była :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

a jeszcze trochę nowych tekstów, zachowań oraz co fajne efektów graficznych

 

-- podczas walki na pięści

-- podczas zabicia upiora i królowej entrag (czy jak tam się to pisze %-) ) -- taka fajna poświata (zobaczcie sami)

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Minutę po publikacji pobrał mi launcher, ale plik był uszkodzony, następnie zaczęły się jajca i wszystko padło nawet strona.

trwało to jakiś czas i wreszcie pojawiły się pliki. Trzeba pobrać dwa pierwsze (ja pobrałem jeszcze instalator (zatem pobrałem trzy pierwsze) podmieniłem i instalacja poszła jak trzeba.

 

pliki masz tu http://pl.thewitcher.com/ee_manual/

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to pobrać EE z GOG bo z tym uaktualnieniem to można dostać szału. Ja już 3 raz reinstaluje grę, masakra. Najpierw wywaliło jakiś błąd bo były pliki uszkodzone, później instaluje drugi raz to po wpisaniu klucza pobierało wkoło ten sam plik. Zobaczymy co teraz będzie, i tak oprócz tego ściągam EE z GOG. Bo to najpewniejsze rozwiązanie. Konsolowcy to mają dobrze, zero problemów. Narazie zobaczyłem tylko to nowe intro, zakończenie, zwierzęta (psy w III akcie) a poza tym to były problemy z teksturami albo ich brakiem na niektórych cutscenkach np. było widać postacie a wokoło było biało http://u-vision.pl/images/smilies/freak.gif Widzę, że będę musiał zacząć od nowa bo za dużo rzeczy mnie ominie :D To już będzie 5 raz i 6 pewnie bo jak przechodzić to obiema ścieżkami :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Nie ma problemów z teksturami w żadnym akcie -- poeksperymentuj z ustawieniami i sterami. Ja mam najnowsze beta od nV, dodatkowo włączony FXAA w nich. W grze: bufor tex: duży, reszta ustawień jak w ultra - wyłączony AA, UberSampling i Vsync -- działa i wygląda miód w 1080p

 

"-" jako minus czyli ultra minus te ustawienia, bo jak to opisać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...