Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Czemu tworzycie wiele tematów odnośnie jednego tytułu, jak przecież jest w "tematy ogólne" odpowiedni do tego typu zabaw - zresztą powstał odpowiedni zapis, aby trzymać ład i skład.

 

Proszę zatem MODA GIER o zrobienie ładu z powyższym.

 

 

dziękuję i pozdrawiam

dak

Link to post
Share on other sites

jesli nie chcesz aktualizacji to zrob tak jak napisalem lub po prostu odlacz kompa od sieci i poczekaj az gra sie zainstaluje ;)

 

Tak zrobiłem,wtedy wyskakuje komunikat o wpisaniu klucza,kiedy go wpisze i nie podłącze internetu to się nie aktywuje gra,a gdy wciskam "X" przy próbie aktualizacji to wyłącza się ona ale przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat o ponownym w pisaniu klucza i tak w koło macieju...

Zwykła nie udolność twórców gry,zamiast wystawić odpowiedni komunikat "czy chcesz aktualizować grę?" to nie lepiej na siłę...

Link to post
Share on other sites

Zwykła nie udolność twórców gry,zamiast wystawić odpowiedni komunikat "czy chcesz aktualizować grę?" to nie lepiej na siłę...

 

Z jednej strony ludzie marudzą, że trzeba samodzielnie ściągać łatki i ręcznie je instalować, z drugiej marudzą jak jest automat. Fakt, opcja "Czy chcesz TERAZ zaktualizować grę" nie była by zła. Tak czy inaczej wszystkie patche mają, przynajmniej w teorii, poprawiać błędy i usprawniać działanie. Tak jest i tutaj. Potrafisz wymienić jakieś inne gry, w które nie grasz z najnowszym dostępnym patchem?

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Fajne :]

 

 

Jaka jest najlepsza zbroja w W2 ? Co potrzeba, aby ją zdobyć - osobiście znalazłem jakąś w kanałach pod zrujnowanym miastem, ale ponieważ to już koniec gry, nie przydała się za długo :/

Link to post
Share on other sites

Najlepszy miecz stalowy to Caerme, który w trzecim akcie można dostać od Brasa z Ban Ard, jeśli zdobyliśmy zaszyfrowany manuskrypt z jednej ze skrzyń w tym akcie (nie pamiętam dokładnie, skąd, albo z piwnic od gargulców, albo z kanałów).

Najlepszy miecz srebrny to Addan Deith, który zabieramy z jednej ze skrzyń z gargulczych piwnic w trzecim akcie i jest on jednocześnie ostatnią poboczną dawką informacji o Dzikim Gonie.

Najlepszy pancerz to Zbroja Vranów - aby ją zdobyć musimy:

1. Wykonać zadanie "Rzeka Tajemnic" w I akcie.

2. Wykonać kontynuację tego zadania w akcie drugim.

3. W akcie trzecim zejść do kanałów i zabrać ze skrzyni Zbroję Ysgith oraz schemat na Zbroję Vranów (żeby otworzyć skrzynię potrzebujemy klucza ze statku z zadania "Rzeka Tajemnic" z II aktu), po czym idziemy do Uchacza, który wykona nam zbroję, której jednym ze składników jest wspomniana Zbroja Ysgith.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem na początku trzeciego aktu (chyba) i zauważyłem, że w śnieżnym krajobrazie średni fps rośnie o jakieś 20. Sama gra nie jest idealna (a która jest), ale fabuła niszczy. Wynagradza wszystkie niedostatki. Już teraz nie mogę się doczekać aż zagram drugi raz.

 

A jeszcze jedno. Czy was też irytuję głoś Saskii? wyjątkowo nie dobrana aktorka.

 

gram na patch 1.1

Z patchem 1.2 wstrzymam się do ukończenia gry. Za daleko jestem by ryzykować potencjalne problemy z save czy stabilnością.

Link to post
Share on other sites

hmmm ok tylko najlepsze jest to,ze nawet nie moge przydzielic zadnego punktu do drzewka TRENINGU wczesniej wszystko bylo ok przyszedl patch 1.2 i flame wrrr nastepne drzewka odblokowywalo sie jak przydzielilo sie min 6 pkt na ,,trening,,

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

No dobra - przeszedłem grę trzy razy (3), za każdym razem inną drogą, więc mogę coś powiedzieć, będzie krótko:

 

- za krótka,

- właściwie za prosta,

- fascynuje tylko za pierwszym przejściem,

- nie trzyma przy komputerze tak, jak część pierwsza (a może młodszy byłem wtedy :lol: )

Link to post
Share on other sites

Ja gram drugi raz teraz ścieżką Roche'a :) Póki co jest nawet lepiej niż za pierwszym razem bo:

1 Lepiej się orientuję w tych wszystkich nazwiskach i konfliktach i ogólnie w całej fabule

2 Jest zdecydowanie łatwiej niż za pierwszym przejściem (to chyba to nowe zbilansowanie aktu pierwszego)

Link to post
Share on other sites

Chyba mnie zjecie - nie podoba mi się.

 

Technicznie gra fajna do czasu, aż w I akce w miasteczku otoczonym przez bagna nie spada mi FPS podczas dialogów do 13 klatek.

 

Fabularnie? nie wiem... nie wciągnęło mnie to, nudne jak flaki z olejem. Jedynka zdecydowanie lepsza.

Link to post
Share on other sites

A ja szanuję takie opinie. Nie ciśniesz epitetami, tylko wyrażasz swoje zdanie :-)

 

Ścieżka Iorweth'a - więcej walki, ścieżka Roche'a więcej kombinowania. Super kwestia , że obie ścieżki to zupełnie inne zadania i fabuła.

Przyznaję, że ilość nazwisk itp rzeczywiście gdzieniegdzie przytłacza hee

Pzdr

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites

hej

właśnie kupiłem wiedźmina 2 .. mam pytanie czy żeby lepiej działał powinienem pobrać oba wyżej wymienione patche czy wystarczy tylko jeden ten 1.2 (tzn chodzi mi o to czy on ma to co jest w 1.1 ) więc pobrać dwa czy wystarczy jeden..?

dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...