Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Bajki opowiadasz daft. Podczas instalacji, gra instaluje się w wersji 1.0, rejestracja i aktywacja nie powoduje uaktualnienia do wersji 1.1.

Aby mieć grę zawierającą poprawkę trzeba owy patch pobrać i zainstalować ręcznie.

 

//pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bajki opowiadasz daft. Podczas instalacji, gra instaluje się w wersji 1.0, rejestracja i aktywacja nie powoduje uaktualnienia do wersji 1.1.

 

u mnie jest to automatyczne i odbywa sie zaraz po wpisaniu klucza.

 

http://img822.imageshack.us/img822/3718/unled1is.jpg

 

bajki tak?

Link to post
Share on other sites

U mnie jest tak samo aktualizacja robi się automatycznie,sprawdzić można w taki sposób że ściąga się patch do wersji pudełkowej jeżeli takową posiadasz i próbujesz instalować,jeżeli gra jest z aktualizowana to powinien wyskoczyć odpowiedni komunikat informujący o tym.

A ja właśnie nie chciał bym aktualizować gry,czysta kopia działa mi normalnie,patch powoduje zwisy podczas grania...

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites

Wersję gry chyba można najłatwiej sprawdzić poprzez kliknięcie w "Zobacz uwagi" w tym małym okienku w launcherze, przez który uruchamiamy grę. Otwiera Ci się dokument tekstowy i ja np. mam opisane poprawki w tym patchu itd.

Mnie podczas instalacji sam pobrał aktualizację.

Edytowane przez Volter
Link to post
Share on other sites

A ja właśnie nie chciał bym aktualizować gry,czysta kopia działa mi normalnie,patch powoduje zwisy podczas grania...

 

jesli nie chcesz aktualizacji to zrob tak jak napisalem lub po prostu odlacz kompa od sieci i poczekaj az gra sie zainstaluje ;)
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

ja pobrałem patcha 1.1 i instaluje a tu taka niespodzianka Installed game version is invalid or incomplete wiecie o co kaman

 

ściągnij inną wersję patcha do polskiej wersji językowej; też to miałem; miałem gdzieś linka ale zasiałem

Link to post
Share on other sites

Witam ustawiam konfigurację gry na wysoką i daje rozdzielczość 1024x768 gra normalnie się uruchamia wszystko pięknie chodzi ale gdy zmienię rozdzielczość na moją to znaczy 1440-900 to załącza się gra jest czarny ekran a po chwili gra się minimalizuje do pulpitu ale gra się nie wyłącza.U mojego kumpla (, który ma GTS 250 ja mam GTX 260 ) gra się normalnie włącza ale tylko w 1440-900 w żadnej innej już nie co jest grane?Nie mi ktoś jeszcze powie dlaczego mój kumpel który ma proca E5200 2.5GHz kartę GTS 250 2GB RAM'u WIN XP ma lepszą grafikę w grze ode mnie (GTX 260 E6400 2.8GHz 2GB RAM'u XP) ?W ustawieniach grafiki mam wszystko na ful detalach oprócz Uberprubkowania i nic kompletnie mi się nie ścina, a włosy Geralta i przedmioty wyglądają tragicznie.

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...