Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Już trójka w głowie :P

Swoją drogą nie mogę się doczekać nowego update do gry.

 

Myślę, że silnik przejdzie pewne modyfikacje, może update do nowszego api -- raczej pisząc ten silnik, programiści pomyśleli o przyszłości i o tym, aby nie pisać wszystkiego od początku. Tym bardziej, że jest to naprawdę ciekawy silnik.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podobno to update ma ważyć 10GB :o Ja już się nie mogę doczekać i chyba od poniedziałku zacznę Wieśka 4 raz :D

Ciekawe kiedy trójkę wypuszczą i czy będzie na tym samym silniku.

Ja obstawiam że ~2014 można liczyć na W3 :) Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

10GB do pobrania nie problem (u mnie ~30min pod warunkiem, że będzie to lecieć z max prędkością w dniu publikacji -- a wątpię). Dla niektórych jednak jest to problem -- przy 1Mb -- to już doba!!! więc nie ma żartów.

 

Ale chyba warto :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak to info się okaże prawdą to od środy będzie można targać patcha, każdy powinien się wyrobić w 5 dni. Nawet z netem poniżej 1 Mb/s :) Zapowiada się 4h świetnej gry :Dhttp://www.benchmark.pl/aktualnosci/Wiedzmin_2_na_X360%2C_GOG%2C_film_52_i_pol_i_inne_wiesci_z_konferencji_prasowej_CD_Projekt_RED-39458.html Trzeba będzie jeszcze ścieżkę Rochea przygotować przed premierą patcha. Bo Iorwetha już mam save tak gdzie w połowie III aktu :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dali by porownanie wersji z X360 vs PC wszystko na max %-) %-) %-) %-) Jestem ciekaw jak w tedy grafa wyglada na PC i jaka jest roznica.

Mam nadzieje, ze poprawia optymalizacje bo od 1.3 do 2.1 bylo coraz gorzej. Najlepiej sie gralo na 1.2 %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Grafa jak na konsole niezła ale różnica względem PC kolosalna. Widać to na każdym kroku.

Jak dla mnie na X'ie jest nawet ładniej. Min. Przez oświetlenie, a tekstury nawet nie tak strasznie obcięte, jak to na konsolach bywa.

 

A mi nawet na 2.0 nie grało się źle. 55-60FPS cały czas, żadnych spadków ;)

Link to post
Share on other sites

W tym namiocie to grafa w porównaniu z PC jest tragiczna. Wygląda to tak jakby na PC był dzień a na X-klocku noc. Po wyjściu na zewnątrz szczególnie w oczy rzuca się różnica w oświetleniu i roślinności. W początkowym intro też widać różnicę na PC i na X-klocku, zupełnie inne kolory. Ogólnie grafa na konsoli wygląda jak w W1 :D, powiedziałbym że nawet gorzej bo tam oświetlenie wyglądało świetnie. Na x-klocku praktycznie nie ma oświetlenia. I przede wszystkim szczegółowość grafiki. To widać gołym okiem. Ale czego tu oczekiwać, to tylko konsola. Brawa za twórców że udało im się tak obciąć grafę żeby to w ogóle ruszyło na konsoli :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Trzeba będzie jeszcze ścieżkę Rochea przygotować przed premierą patcha. Bo Iorwetha już mam save tak gdzie w połowie III aktu :D

Nie wiem czy Ci się to przyda. Bo, aby zobaczyć wszystko z nowego dodatku trzeba będzie raczej zacząć grę od początku po zainstalowaniu łatki (tej 10GB). Pamiętam, że miałem save na jakimś tam etapie i zainstalowałem dodatek 2.0 -- i aby zobaczyć wszystko z 2.0 musiałem zacząć od początku. Ale może się mylę - nie wiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Ci się to przyda. Bo, aby zobaczyć wszystko z nowego dodatku trzeba będzie raczej zacząć grę od początku po zainstalowaniu łatki (tej 10GB). Pamiętam, że miałem save na jakimś tam etapie i zainstalowałem dodatek 2.0 -- i aby zobaczyć wszystko z 2.0 musiałem zacząć od początku. Ale może się mylę - nie wiem.

Zobaczymy, najwyżej się przejdzie jeszcze raz albo i dwa :D

Topowa karta graficzna potrafi kosztować tyle co CZTERY xboxy więc dajcie już k^%^@ spokój.... Raczej trzeba walić pokłony w stronę programistów, że to działa jak działa i da się spokojnie grać.

Taka która uciągnie Wieśka na high kosztuje tyle co jeden xbox :P

Ja jestem pełen podziwu dla programistów że udało im się taką grę wcisnąć na konsole :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

a ja mam problem z głowy -- nie kupię konsoli i basta -- dla mnie to wyrzucone pieniądze -- tę kasę wolę dołożyć i kupić coś mocnego do pc (poza tym na pc da się zrobić trochę więcej niż na konsoli -- i chyba pc daje o wiele więcej radości dal usera (choć, jeśli ktoś tylko gra -- to... )) -- aaa właściwie, to nie mam zdania :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

a ja mam problem z głowy -- nie kupię konsoli i basta -- dla mnie to wyrzucone pieniądze -- tę kasę wolę dołożyć i kupić coś mocnego do pc (poza tym na pc da się zrobić trochę więcej niż na konsoli -- i chyba pc daje o wiele więcej radości dal usera (choć, jeśli ktoś tylko gra -- to... )) --

 

A nie kupuj. Ja tam mam Xa i PS3, fakt przez większość czasu się kurzą, ale gdy już je odpalam, jak ostatnio, Silent Hill Downpour w nocy, na słuchaweczkach w 3D... albo Journey - ostatni hicior na PSN - wrażenia - BEZCENNE.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tak, jest kilka tytułów, które nie dadzą się porównać z żadnym innym na pc, ale akurat ja do jednej gry sprzętu nie kupię (kupić, zagrać, włożyć do szafy -- trochę się nie kalkuluje)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...