Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość DANNY__79

@rafal12322:

mówią, że co za dużo, to nie zdrowo, albo jeszcze inaczej mówią %-)

 

Widocznie wykonałeś coś w innej kolejności -- też miałem kiedyś te zadanie jako X -- nie ma to wpływu na późniejsze wydarzenia

 

zagraj w W1 na odmianę

 

 

e:

a ja właśnie przechodzę w świat W2

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mi sie marzy jedno Wiesiu z teselacja %-) %-) To dopiero bylaby grafa bo juz W2 z Uber i wszystkim na max wyglada bajecznie. Dorzucic do tego DX11.1 i poprawe efektow wizualnych (bo niektore kuleja) to grafa wyjdzie taka, ze spokojnie mozglaby rywalizowac o podjum z CryEngine 3.4 :D :D

 

Co do gry. Jestem na poczatku bo jakos nie mam czasu grac. Trzeba poprawic w tym tygodniu sprawdzian z gegry, specjalizacji i sie szwabskiego pouczyc (po jakiego ch... ucza tego jezyka?? Juz anglik wystarcza) oraz anglika. :P :P :P

Link to post
Share on other sites

Mi W1 ani troche nie podchodził w czasie gdy ujrzał światło dzienne, znacznie lepiej chodził niż taki gothic 3, ale wolałem biegać z co chwilowymi frezami na kilka-kilkanaście sekund niż grać w W1, mechanika gry mnie odstraszyła, sposób walki itd. Po przejściu w2, wróciłem do w1, pograłem trochę, ale jakoś mnie znudził i odinstalowałem, nie wiem to nie dla mnie widocznie. Za to w2 jest super, raz go ukończyłem i bardzo mnie wciągnął, teraz przechodzę drugi raz tyle, że na mrocznym i gra nie jest taka trudna... tak btw. to w w2 gra się o wiele lepiej na padzie niż klawa + mysz, na początku trzeba wprawy, ale później jest lepiej, gra się wygodniej i przyjemniej, teraz próbowałem na klawie + mysz, ale kupa, na padzie gra się lepiej w tą grę...

Link to post
Share on other sites

Mi tam gra na padzie czy na klawie+mysz to żadna różnica %-) Ja jestem w I akcie po zdobyciu jadu kejrana, idę ścieżką ludzi, tak mi się wydaje przynajmniej , przydałby mi się jakiś srebrny mieczyk %-) A czasu na granie mieć nie będę w najubliższym bo za 3 godziny mecz a później kucie bo od wtorku egzaminy :/

 

Dzsiaj jeszcze sprawdzę grę z ubersamplingiem po tych patchach. Bo na wersji 1.1 to było trochę poniżej granicy płynności a w walce itp zjeżdzało spokojnie do 15 kl/s :/ Wogule to co ten uber daje? takie ultra wygładzanie krawędzi?

 

A wogule to mam takiego dziwnego problema ;) Bo gram sb w 1680x1050 wszystko na max , tylko uber wyłączony, fraps pokazuje mi 40-55 kl/s średnio . Jak biegnę to tak jak miał mikroprzycięcia albo obraz ,,skakał'' w dół i w górę( bardzo szybko, jest to nie widoczne) :[ . Jak stoję , chodzę to takiego problemu nie ma :P Zaaktualizuje dzisiaj do wersji 2.1 i zobaczymy ;)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej zaktualizuj do EE bo ominą cię animacje pomiędzy aktami i kilka innych nowości. :) Ubersampling z tego co wiem to wielokrotne renderowanie jednej sceny i później złożenie z tego efektu końcowego. Więc chcąc nie chcąc musi pożerać fps... Nie warto tego włączać bo efekt jest praktycznie nie zauważalny, grałem z tym przez jakiś czas i różnice były znikome. Szczególnie działanie ubera było widoczne przy oddalonych obiektach, lepiej wyglądały ale przy intensywnej grze nawet tego nie zauważysz :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ale to dużo większa różnica niż Crysis 2 z dx11 i texturami. Tam spada z 60 do 30 a nie do 15 %-) Ciekawe jak po tych pacthach , dzisaj olukam:)

 

Ogólnie nie przepadam za RPG ale Wiesiek to jedna z najlepszych gier w jakie grałem;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Da sobie radę ;) 680 i 7970 powinny dawać sb radę. Z Crysisem na Ultra z dx11 i teksturami w 1680x1050 to jako tako moja karta daje sobie radę :P . Tamta jest kilka razy silniejsza :)

 

Fajnie by było żeby udostępnili Red Engine 8)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Właśnie zacząłem ten nowy quest po stronie Iorwetha co na początku od razu starcie ze strażnikiem Vranów po raz drugi :o Ale tym razem poszło bez problemów bo więcej miejsca i zamiast gargulców były upiory. Ogromny plus dla twórców że dali zapomniany miecz Vranów po stronie Iorwetha. :) Teraz też trochę poeksperymentowałem z talentami i fajne możliwości daje odblokowanie Heliotropu i przedostatniej umiejętności po stronie szermierki. Myślę że z tym strażnikiem Vranów w zadaniu "Sprzed stuleci" powinno pójść teraz łatwiej :P

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Po stronie Iorwetha ten nowy quest to nie wiem czy 50 min. trwał, mogli się bardziej postarać :/

 

I skończyłem 5 raz Wieśka :D Nie wiem jak ale udało mi się ubić strażnika od Vranów i to na trudnym :D W głównej mierze to zasługa heliotropu. Ale ten artefakt operatora jest do niczego, cała ta męcząca walka jest nie warta dla niego. Głupio się nim walczy :/ Widzę że zmienili końcowe animacje, wszędzie krew, sterty ciał, inna muzyka, otoczenie. Wszystko robi taki specyficzny klimat. :) Ale najbardziej zawiodłem się na tym dodatkowym queście, zdecydowanie za krótki i nieciekawy. Plusem jedynie jest to że można tam dorwać zapomniany miecz Vranów, kilka run Ysgith i popatrzeć przez ten starodawny megaskop 3 wybranych osób (pod warunkiem że zabijemy tych dwoje magów którzy nam towarzyszą). A tak to naładowali tam pełno różnej maści plugastwa o którym wspomniałem wcześniej , walka z nimi nie jest jakoś wybitnie trudna. Końcowa animacja to świetny pomysł, podsumowuje wszystkie dokonane przez nas wybory :) Podobnie jak i podsumowania każdego aktu :) Niedługo zabieram się za Rocha ale nie prędko bo mi się nie chce i mam nadzieję że tam ten dodatkowy quest będzie o wiele lepszy, bo wiadomo że Wiesiek był robiony głównie pod Rocha więc może tam będzie ciekawiej.

I zauważyłem że po stronie Iorwetha szybciej można zdobywać doświadczenie i taleny. Miałem postać rozwiniętą na 35 poziom i pełny pasek. Powinno już wskoczyć na 36 poziom ale ze względu na blokade do 35 poziomu nie ma jak. Tymczasem w Rochu doszedłem do prawie 34 poziomu i to z trudem.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...