Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

The Vatican Tapes

 

Fabuła typowa dla takich produkcji, postacie schematyczne i niezbyt wiarygodne. Jeden jedyny czynnik sprawia, że jakoś zbyt stanowczo tego filmu nie odradzam - najfajniejszy Antychryst, jakiego kiedykolwiek widziałem na ekranie. 

 

 

 

87a83affb3a8b964e6f4b69c63658c2b.jpg

 

 


Cooties

 

Dzieci-zombie kontra grupka dość specyficznych nauczycieli - najlepszy film branżowy, jaki w swoim życiu widziałem.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jeżeli komuś podobał się klimat Las Vegas Parano, Big Lebowski to polecę  Inherent Vice [ Wada ukryta ]. Świetnie  się na nim bawiłem. Ale jest to specyficzne kino i nie każdemu się może podobać.  http://www.filmweb.pl/film/Wada+ukryta-2014-607382 .

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Outlaw666

Zapomniałem go polecić jak go oglądałem przed wakacjami

Film jest bardzo wciągający, ciekawie nakręcony.

Samo to że moja żona go oglądała z zaciekawieniem i komentowała dosyć dużo (chodzi o to że nie znała tematu a ją to zainteresowało, bo gadać to zawsze dużo gada :P) niech będzie najlepszym wyznacznikiem że warto looknąć :)

Złożoność jego charakteru i ogólna postawa jego otoczenia doprowadziła to tej tragedii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Vacation

 

Wystające penisy, krowa-kanibal, kąpiel w gównie i smarowanie się takowym - dowcipy nie są najwyższych lotów, ale są one najczęściej śmieszne i zdają się nie być wymyślane na siłę. Film bardziej bezpośredni i mniej subtelny od swoich sławnych przodków, jednak to nadal w prostej linii potomek jednej z najlepszych komediowych serii wszech czasów i obejrzeć go po prostu wypada. Nie będzie to czas stracony.


Pixels

 

Zniechęceni recenzjami zrezygnowaliśmy z wybrania się na Piksele do kina, jak się jednak okazało film wcale tragiczny nie jest - to niezbyt wymagająca komedia, skierowana głównie do graczy, a dla kogoś, komu nie są obce takie tytuły jak Donkey Kong czy Space Invaders stanowi wręcz pozycję obowiązkową. Nawet Sandler, za którym nie przepadam, kompletnie mi tu nie przeszkadzał. Całość raczej schematyczna, ale pomysł z pewnością nowy i za to spory plus.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Miło było również zobaczyć Chevy'ego Chase'a, którego darzę dużą sympatią.

 

W takim razie koniecznie skieruj swoje kroki w kierunku Community.

 

Serial, który łamie większość sit-comowych schematów, prezentując humor inteligentny, surrealistyczny i często wymagający chwili zastanowienia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Drugie podejście do Mad Max: Fury Road. Teraz w 3D - genialne efekty pościgów a tak to przeważnie solidna głębia. Jedna scena w 3D nas rozwaliła, ta końcowa rozwałka w kanionie, gitara i kierownica dosłownie wypadły na nas. Takiego efektu 3D już dawno nie widzieliśmy w żadnym filmie, totalne wyjście przedmiotów z ekranu na widza. Świetne!

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ostatni rycerze - nie podobał mi się do tej pory żaden obejżany film z Clive Owenem, tak ten pierwszy był znośny.

 

Z for Zachariah - obejżałem tylko ze względu na scenę "postapo". Film dosłownie o du**e Maryny. Plus za to, że trzyma w niepewności do końca. Oceniam podobnie do Air, bo film w budowie podobny. Nie jest to oczekiwny przeze mnie kierunek, w ktorym zmierza produkcja filmów sf.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Co prawda to nie film a serial, ale jestem tak zachwycony, że muszę o nim napisać...
 

Mowa tutaj o Mr. Robot.

 

Serial dotyczy hakerstwa. Jest w dużej mierze zainspirowany działaniami grupy Anonymous. Cechuje go bardzo ciekawa, skomplikowana fabuła, wymagająca wytężenia mózgu do ogarnięcia wszystkiego. Jestem pod wielkim wrażeniem doskonałej gry aktorskiej niejakiego Ramiego Malek i doboru muzyki.

W sumie całość momentami przypomina mi Dextera i Breaking Bad (nie pod kontem fabuły a kilku charakterystycznych elementów).

Polecam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

@Czesiu zerknij tutaj
 

No właśnie szukam czegoś czego nie znam ani nie mam :P bo zazwyczaj kupowałem to co już widziałem.

A to ?

 

http://allegro.pl/stan-zagrozenia-blu-ray-pl-folia-h-ford-i5254281272.html

 

Chyba tego nie widziałem, albo nie pamiętam :P


Aj jednak widziałem trailer obejrzałem i sobie przypomniałem ajć :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...