Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Znowu będę wyjątkiem i nie tylko ja, nam się podobał, miał kilka fajnych momentów gdzie ciary pojawiały się na plecach. Momentami wkurzała praca kamery i drętwe dialogi. Ciężko dziś o dobry film w podobnym temacie, czekamy na drugą część.

 

E//

Wczoraj zmęczyliśmy z dziewczyną "It Follows" krótko - fajna dziwna muzyka w filmie ale cała reszta straszna kupa z idiotyczną końcówką brązowej piramidy acz pasującą do całokształtu.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1266020/

 

Parks and Recreation

 

Zabierałem się do tego serialu od dłuższego czasu, wiedząc, że raczej na pewno przypadnie mi do gustu. Nie spodziewałem się jednak, że aż tak. Od kilku dni oglądam po 5-6 odcinków dziennie, przed chwilą skończyłem drugi sezon. Pozycja absolutnie obowiązkowa, jeden z najlepszych komediowych tasiemców, jakie widziałem w życiu.

 

http://i2.cdnds.net/15/08/618x928/ustv-parks-recreation-ron-swanson-quotes-5_1.jpg

Link to post
Share on other sites

Harry Angel świetny Rourke (jedna z lepszych jego ról) zaś film niesamowicie "demoniczny". Dziwny psychodeliczny klimat wylewał się cały czas z ekranu zupełnie jak w starych filmach Polańskiego. Mocny dreszczowiec acz z dość wolnym startem. Warto zobaczyć.

 

Child 44 - kompletna strata czasu, nawet Oldman nie uratował tego filmu. Wszystko tak bez większego sensu, na siłę i z dobijającą nudą. Ledwo obejrzeliśmy do końca.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2395427/?ref_=nv_sr_1

 

Avengers: Age of Ultron

 

Co tu dużo mówić - jestem rozczarowany. Pierwsza część wgniotła mnie w podłogę, jest IMHO idealnym filmem o superbohaterach. Dwójka to niestety odgrzewany kotlet, do bólu schematyczny i raczej trzeciej świeżości. Najjaśniejszym punktem był według mnie James Spader, użyczający głosu Ultronowi. Używa identycznej maniery jak w Blacklist, jeśli więc ktoś ogląda ten serial to dość szybko zauważy, że złym cyborgiem jest nikt inny jak Raymond Reddington :]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Amy.

 

Jako że swego czasu moja luba zdarła płyty Winehouse grając je niemal bez przerwy postanowiliśmy wybrać się na ten dokument. Na wstępie już zaznaczę że po Franku oboje czekaliśmy na Back to black z zapartym tchem, więc śledziliśmy twórczość AW dość namiętnie. 

 

Z jednej strony to typowy dokument, lekko ckliwy, w niewielkim tylko stopniu (całe szczęście) wytykający palcami winnych przedwczesnej śmierci artystki. Kiedy jednak wpadniemy w wir jej życia robi się przejmująco. Strasznie zdołował mnie ten film. Stłamszona, skromna, koszmarnie niedojrzała i niesamowicie utalentowana dziewczynka. Zupełny brak pomysłu na to jak poradzić sobie ze sławą oraz związane z tym zagubienie. A także cała kloaka dzisiejszego, nastawionego na produkcję tony bezmózgiej, informacyjnej papki dziennikarstwa. Kompletnie zniszczył mnie moment gdy przyznano jej grammy a ona osłupiała jak 5-latka. Film niszczy wewnętrznie więc jeśli ktoś lubił jej twórczość to radzę nie planować wesołych rozrywek na „po seansie”. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

W ten weekend odstawiliśmy podwójnego Nowaja z Broadchurch. Serial dobry, z lekko ślamazarną akcją ale w przyjemnym, brytyjskim klimacie. Drugi sezon lepszy niż pierwszy (rzadkość) i z ciekawością czekam na trzecią odsłonę. Oryginalnie rozpisany na trzy serie ale po ukończeniu drugiej stwierdziłem że trzecia nie jest specjalnie potrzebna. Generalnie, bardzo smaczna serialowa pasza.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...