Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga! Odradzam każdemu sklep megamedia. Cwaniaczki przy zwrocie towaru próbują naciągnąć klienta, że to niby karton w złym stanie, że pokretło porysowane, i że zwrócą pieniądze, ale nie w całości. W moim przypadku próbuja zabrać dla siebie 60zł. Przestrzegam przed kupowaniem tam czegokolwiek! Po poinformowaniu ich że działają niezgodnie z prawem żądając oryginalnego nienagannego opakowania, zaczęli się wykręcać i wmawiać mi uszkodzenie towaru poprzez rysę na pokrętle! OSZUŚCI NACIĄGACZE WYŁUDZACZE PIENIĘDZY!

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

A więc kupiłem ostatnio laptopa w sklepie xtreem.pl, po złożeniu zamówienia (w czwartek) we wtorek już był u mnie, jednak po dopakowaniu sprawdzam BIOS i widzę że zamiast i7 jest i5, stwierdziłem że pewnie błąd BIOS, instaluję OS i tam to samo. Momentarnie zadzwoniłem do nich żeby wytłumaczyć sytuację, po odkładaniu coraz to później rozmowy (powód -> zawał pracy) prawie o 18 wreszcie normalnie można było pogadać. Wyszło że ich błąd i zaproponowali wymianę. Odesłałem (w środę na ich koszt) jednak z powodu małej ilości czasu potrzebowałem go najpóźniej w sobotę, po dogadaniu się potwierdzili że w piątek najpóźniej w sobotę będzie u mnie na powrót.

Wszystko ładnie, w sobotę już był, jednak jak chciałem podpiąć dyski na SATA to zaobserwowałem wyrobione śruby montujące panel. Z powodu naprawdę braku czasu rozwierciłem je i zapasowe zamontowałem. Już nie miałem sił się z nimi użerać, jednak polecam uważać na zamówienia u nich, jak i na kuriera (UPS, kurier przyjechał dosłownie na minutę [i to na 16:30 jak to było przewidywane] i jak zadzwonił do mnie z zapytaniem czy jestem, a wracałem akurat z wykładów i były korki, tak już podczas telefonu odjeżdżał [monitoring w oknie mieszkania go uchwycił akurat] i nie chciał poczekać dwóch minut po których już byłem na miejscu :/). Co do reszty poza tymi wpadkami nie mam uwag.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

agito.pl - mixed bag. Przesyłka szybko dostarczona, informacje co do statusów towaru, jednak reklamacja procesora (nie rozpakowany) ze względu na uszkodzenie opakowania w trakcie przesyłki trwała bardzo długo. Powinien zostać wymieniony od ręki. Poza tym ceregiele typu spisywanie protokołów szkody, zdjęcia opakowania itd. Protokoły mogę jeszcze zrozumieć, ale tygodnie czekania na wymianę procesora to trochę za długo. Sorry, ale jakość obsługi polskich sklepów nie ma startu do zachodnich norm. Reklamując towar na amazonie nie muszę spisywać żadnych protokołów, system generuje automatyczne etykiety (wystarczy jedynie wydrukować), nowy produkt wysyłają zaraz po otrzymaniu informacji o odesłaniu przesyłki. Czasem nawet nie trzeba odsyłać wadliwego towaru - wysyłają drugi na swój koszt.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
x-kom.pl - po wcześniejszych zakupach u nich nie sądziłem, że się na nich zawiodę a jednak. Jeśli chodzi o pre-ordery gier był to mój pierwszy i ostatni raz w tym sklepie. Zamówiłem Rise of the Tomb Raider Edycja 20 Year Celebration na PS4 dwa tygodnie temu, dzisiaj premiera a tu nie dość, że nie wysłali to jeszcze zero kontaktu z ich strony. Nie po to zamawia się pre-order żeby otrzymać go po premierze bo później można to dostać w pierwszym lepszym sklepie. Do cdp.pl nie mają startu, tam wszystkie pre-ordery od godziny 7 rano w dniu premiery czekają w kiosku do odbioru. 

Link to post
Share on other sites

 

x-kom.pl - po wcześniejszych zakupach u nich nie sądziłem, że się na nich zawiodę a jednak. Jeśli chodzi o pre-ordery gier był to mój pierwszy i ostatni raz w tym sklepie. Zamówiłem Rise of the Tomb Raider Edycja 20 Year Celebration na PS4 dwa tygodnie temu, dzisiaj premiera a tu nie dość, że nie wysłali to jeszcze zero kontaktu z ich strony. Nie po to zamawia się pre-order żeby otrzymać go po premierze bo później można to dostać w pierwszym lepszym sklepie. Do cdp.pl nie mają startu, tam wszystkie pre-ordery od godziny 7 rano w dniu premiery czekają w kiosku do odbioru. 

 

U mnie było wręcz odwrotnie, wydali mi WoW Legion na dzień przed premierą (dostałem powiadomienie o możliwości odbioru WoW-a jak i Prodigy Cube Black, to poszedłem) po małej pogawędce i rozmowie z górą wydali. Zadzwoń na infolinię czy przejdź się do lokalu jeżeli będzie taka opcja. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Agito.pl (obecnie eMag.pl) - Składaliśmy tam jeden komputer ze względu na atrakcyjne ceny podzespołów w stosunku co do innych sklepów, mogę polecić z czystym sumieniem, raz zamawiano edycję kolekcjonerską World of Warcraft, chyba brakło im mniejszych kartonów to nie pożałowali - wysłali opakowanie 20cm x 30 cm w kartonie 1m x 1m, opakowanie z grą przykleili do jednej ściany kartonu  :D

Edytowane przez m_rce
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

camino.pl

 

Szybko przeprowadzone zamówienie (zamówiłem 30, dostałem na drugi dzień), całkiem dobre ceny, miła obsługa na infolinii i sprawnie przeprowadzona procedura reklamacyjna, zakończona zwrotem pieniędzy (XFX RX480 GTR BE).

 

Ja to mam jakiegoś pecha ze sprzętem ostatnio...


3x morele.net

 

Dwie rzeczy na reklamację z tytułu rękojmi i zwrot 14-dniowy. Procedura reklamacyjna przeprowadzona bez problemów, obie zamknięte w przeciągu 3 dni od odebrania przez morele sprzętu. Zwrot pieniędzy przy zwrocie 14-dniowym nastąpił po dwóch dniach od odebrania przez morele sprzętu.

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

x-kom

mieli małą obsuwę czasową bo nie było obudowy na stanie, ale szybko mi sprowadzili. Kontakt z klientem 7/10 bo musiałem na początku sam się dopytać dlaczego towar jeszcze nie wyszedł z magazynu, ale na koniec bardzo ładnie się zachowali i za opóźnienie dali zniżkę i kuriera na swój koszt. Piwnica była lekko porysowana śrubokrętem, ale ledwo widocznie więc się nie czepiałem.

 

Potem zamawiałem u nich jeszcze wiele rzeczy i nie było żadnych problemów. Bardzo dużym plusem są sklepy stacjonarne bo możesz obejrzeć towar przed odbiorem i ew. zrezygnować z zakupu. 

 

Morele.net

 

zamówiłem parę rzeczy u nich, wszystko przyszło na czas, sprawne i nowe. Nie ma co się czepiać. Zapytania o sprzęt chyba z automatu trafiają do nich do kosza bo nie odpisują.

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś wie czy ten sklep jest wiarygodny https://swiatokazji.eu/index.php        ?   .. nigdzie nie ma opinii o takim sklepie .. ceny mają podejrzanie zaniżone - na sprzęcie AGD od 1000zł w górę niższe od konkurencji. Raz dzisiaj się dodzwoniłem ale miałem wrażenie że głoś jakiś taki dziwnie zmieniony.

 

z góry dzięki za info 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...