Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

Agito.pl - Do tej pory zamawiałem tam wszystko i nigdy nie miałem problemów.Wszystko idzie bardzo szybko ,ceny są spoko,do tego miła obsługa.

Procpu.pl - Nie polecam ,kupowałem tam słuchawki po upływie roku przestały działać ,a sklep nie przyjął gwarancji.

Yooki.pl - Kupowałem tam dosyć dawno obudowę i wszystko OK.Szybka przesyłka

Hard-pc.pl - Sprawa tutaj wygląda dziwnie co prawda kupowałem tam klawiaturę jakiś czas temu.Niedawno odmówiła posłuszeństwa wysłałem na gwarancję i do teraz nie mam odpowiedzi ani nic.Mieszane uczucia ,zobaczę co da się z tą sprawą zrobić i ewentualnie zmienię opinię ,ale na razie nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Techplanet.pl - szybka wysyłka, dobrze zapakowane.

 

Cooling.pl - po tym, jak padł mi Swiftech H220, nie robili absolutnie żadnych problemów ze zwrotem kasy, wzorowy kontakt mailowy, błyskawiczna wpłata na konto. Dział Reklamacji mają na medal.


Aliensgroup.pl - dobrze zapakowane, szybka i tania wysyłka (kurier za pobraniem - 15zł)

Link to post
Share on other sites

morele.net --- kupiłem ale z reklamacją już jaja nie z tej ziemi

Przyjecli towar do weryfikacji po czym zupełny brak odzewu. W końcu po  ponad 2 tyg braku reakcji jak im uroczyście napisałem, że powołuje się na ustawowe prawo automatycznego uznania reklamacji w związku z minięciem 2tygodniowego okresu regulowanego ustawowo, w końcu się odezwali i miesiąc czasu bawili się ze mną papierkami. Wyślij Pan to, podpisz to i nam przeslij. Potem 2 tyg czekania i kolejny papierek... do podpisania.... Minęły już prawie 2 miesiące i dopiero dziś ( wczoraj) dostałem email, że kasa będzie w ciągu 5 dni....

Masakra. Nie dość, że sprzedali padło to jeszcze sobie kredyty kupieckie kosztem klienta urządzają....

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Morele.net - no i kolejny kamyczek do ich ogródka:

Kupowałem u nich przez 5 lat (myślę że ok. 40.000.- poszło), ale ostatnio problem z reklamacją i do tego chamska obsługa.

Zdarza się.

Dałem szansę - zamówiłem pilnie potrzebny sprzęt, po tygodniu czekania, na dzień przed terminem odbioru - info że nie ma, i może będzie za 6 dni.

Więc stracili klienta i skasowałem 2 zamówienia na ok 3000.-  Podsumowując - ostatnio bardzo sie psuje :cry:

 

Net-s: Jedno zamówienie jakis czas temu było OK, dziś poszło drugie - zobaczymy 8-)

Link to post
Share on other sites

gohobby-sklep.pl

 

dystryktzero.pl

 

cdsklep.pl

 

W każdym z tych sklepów kupowałem w ostatnim czasie po raz pierwszy i wszędzie spotkałem się z w pełni profesjonalnym podejściem. Wzorowy kontakt, telefoniczne potwierdzenie, szybka wysyłka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Agito.pl - kolejna reklamacja sprawnie załatwiona. Paczka wysłana od razu po przywiezieniu do magazynu do serwisu zewnętrznego i od razu po przywiezieniu od producenta leci właśnie do mnie. Całość trwała 2,5 tygodnia w tym w Agito była łącznie, aż jeden dzień.

Edytowane przez Ropasiak
Link to post
Share on other sites

Karen.pl-szybka wysyłka i kontakt, kupowane na allegro.

cooling.pl-również doskonały kontakt, przesyłeczka kurierem na drugi dzień była u mnie

morele.net-dość wolna dostawa, niby dostępne od ręki, ale niech tam, może być. Przynajmniej wiedziałem co i jak(dobry kontakt z kupującym)

Proline.pl-najszybsza dostawa jaką kiedykolwiek widziałem, jeśli komuś zależy na czasie to serdecznie polecam

A na koniec zasłużone ostatnie miejsce:

esc.pl-Najgorszy serwis świata. Gorąco NIEpolecam. Uszkodzona płyta główna okazała się u panów działać, ale oczywiście dostałem mój egzemplarz, nie wymieniony czy chociaż naprawiony. A co okazało się przyczyną usterki? Zaśmiecony system! Mistrzowie roku. Aż zrobiłem formata bo nie mogłem uwierzyć. No i co? Nie działa dalej. Dałem sobie spokój, bo nie było ci się użerać o 2 stówki. Byłem zmuszony kupić nową płytę. Kontakt z serwisem średni, mailowo odpisuja tylko rano, GG zazwyczaj offline.

Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites

Niestety ESC / ESC.pl ma najgorszy serwis w calej polsce :(

 

Popiszcie o najgorszym serwisie ESC.pl tak zeby google to zaindeksowalo.

 

Na zasadzie: "Slyszeliscie ze serwis esc.pl jest najgorszy"?

 

"Ponoc esc.pl ma najgorszy serwis"

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

PCprojekt - towar zamówiony przed południem, następnego dnia już na miejscu ( dosyć poważne zakupy, towar zapakowany i zabezpieczony perfekcyjnie), kontakt natychmiastowy i doradztwo też jak w najlepszym porządku. Polecam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Angela.pl - Pan, który zajmował się moim zamówieniem wywindował obsługę klienta na niespotykany dotąd poziom, jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak zaangażowanym pracownikiem sklepu....rewelacyjny kontakt błyskawiczna realizacja zamówienia, a na koniec zwrot paru zł na konto, bo podobno zapłaciłem za dużo  :D P O L E C A M

 

Morele.pl - plus za szybką realizację zamówienia, tym razem obyło się bez zgrzytów

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

strefabiura.pl - szybka wysyłka, bardzo niskie ceny materiałów eksploatacyjnych do wszelkiej maści urządzeń biurowych. Toner do mojego Brother'a kosztował mnie niecałe 3 dychy. Zazwyczaj płaciłem ponad dwa razy tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

www.iphone24serwis.pl

 

Odnalazłem w internetach, można też korzystać z ich usług wysyłkowo. Facet fachura, bezproblemowo skontaktowałem się w celu ustalenia dogodnego terminu, mailowo/telefonicznie odpowiada, fajfona naprawił w przeciągu półtorej godziny, nie ograbił mnie, nawet miło się pogadało, widać, że zna się na tym co robi. 

Jak ktoś ma coś do zrobienia z Jabłkami, mogę człowieka polecić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mixmedia.pl - ceny drobnego AGD trochę niższe niż w innych sklepach, a kurier za pobraniem kosztował mnie niecałe 10 zł - w stosunku do Agito oszczędziłem ponad 3 dychy, co w przypadku sprzętu za 120 zł jest sporą różnicą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...