Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do tematu - jaką polecacie dietę bogatą w węglowodory?

 

 

Jeśli interesuje Cię dieta bogata w węglowodory to polecam lekturę na temat alkenów, alkinów i alkanów ;) to tak na początek :P

 

 

 

drachenfeles

 

Napakowany to ten koleś jest nieźle, jakąś masę większą też ma, po prostu ma bardzo mało tłuszczu i jak dla mnie to ciężko go nazwać szczupłym :P Moim zdaniem ktoś szczupły to taki kto ma mało tkanki tłuszczowej i przeciętnie lub trochę więcej niż przeciętnie mięśni. Pomijam już fakt, że taka sylwetka jaką on ma jest marzeniem większości facetów na świecie :P

Link to post
Share on other sites

jak zjadasz posiłek bogaty w węgle to unikaj tłuszczy i vice versa, jak zjadasz tłuste to nie jedz to tego węgli, białka obojętnochłonnie 

a co zawiera ile czego masz zazwyczaj na opakowaniu, a jak nie to sobie wygoogluj, masę jest takich tabel w sieci

oczywiście z tłuszczy unikaj nasyconych, reszta, zwłaszcza nienasycone bardzo wskazane plus nie można eliminować tłuszczy z każdego, prawie każdego posiłku, bez nich nie wchłania się część witamin

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze dawno nie widziałem tak słabego planu treningowego .

Teraz słowa wytłumaczenia :

W poniedziałek zaczynasz od klatki ,podczas której robienia pracuje też triceps - założę się że jeszcze masz słabą technikę i barki też uruchomisz .
Następnie katujesz triceps ,którzy już jest zjechany ,a na deser barki których na pewno w 100% nie poczujesz - a czas treningu to już ponad 2h.
W środę natomiast zaczynamy od pleców ,gdzie ostro już skatowaliśmy nasze biceps - a na dokładkę znów katujemy bicepsy ,przez co dobijamy je .
Piątek to same nogi ,niby okey ale czasu trochę zostaje w porównaniu do poniedziałku .

Wg mnie ćwicz tak :
Poniedziałek - zestaw dyskotekowy czyli klatka i biceps
Środa - plecy i tric
Piątek/Sobota - nogi i barki
Jak bd miał problem w doborze ćwiczeń to pisz pw .

Co do Twojego mentora OLsoneczka -pierw gada o FBW ,a następnie podaje plan typowego SPLIT-a .

//Powiedz ile masz lat ,ile ćwiczysz na siłcę i ile ważysz to Ci coś pomogę - nie chce mi się szukać tych informacji we wcześniejszych postach .

 

co do twojego cytatu:
od kiedy robi się nogi razem z innymi partiami?
krązenie krwi wariujej po napompowaniu dolnej parti mięśni i obieg krwi wraca do góry na barki?

nogi powinno robić się oddzielnie w 1 dzień.

uda z łydkami stanowią ponad 60% całej masy mięśni i potrzebują dobrej pompy i regeneracji, dodawanie innych partii to uniemożliwia. jeżeli chcesz możemy podyskutować na pw ;)

jeżeli w twoim wykonaniu trening 3 partii trwa 2 godziny to życzę sukcesów.
trening powinien być jak najkrótszy i najbardziej intensywny.

barki i triceps pracują podczas klatki w małym stopniu, poza tym po zrobieniu klatki nie potrzebujesz kolejnych serii rozgrzewki na barki czy triceps.

co do twojej analogi katowania bicepsów podczas pleców to kolejne gratulacje, pokaż mi ćwiczenie na plecy w którym biceps pracuje jako mięsień pomocniczy i go "katujemy", jak już to najbardziej katuje się triceps i przedramię, po poniedziałkowym treningu triceps powinien być wypoczęty na środę, bo własnie po to jest plan Pon-Środa-Piątek z 1 dniem przerwy pomiędzy treningami.

 

Edytowane przez OLsoneczek
Link to post
Share on other sites

http://www.funnydictionary.com/img/entry_images/188/i87YRVpBkA8.jpg

 

 

 

krązenie krwi wariujej po napompowaniu dolnej parti mięśni i obieg krwi wraca do góry na barki? nogi powinno robić się oddzielnie w 1 dzień. uda z łydkami stanowią ponad 60% całej masy mięśni i potrzebują dobrej pompy i regeneracji, dodawanie innych partii to uniemożliwia.

To jest największa głupota jaką w życiu słyszałem.

 

 

 

barki i triceps pracują podczas klatki w małym stopniu

Nie, jednak to jest jeszcze głupsze.

 

pokaż mi ćwiczenie na plecy w którym biceps pracuje jako mięsień pomocniczy

Czyli... praktycznie każde ćwiczenie pleców? Drążek/wiosłowanie?
Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

To jest największa głupota jaką w życiu słyszałem.

 

 

 

Nie, jednak to jest jeszcze głupsze.

 

 

Czyli... praktycznie każde ćwiczenie pleców? Drążek/wiosłowanie?

 

Największa głupota jaką słyszałeś?:http://forum-kulturystyka.pl/topic/23635-trening-3-dniowy-nog-nie-laczymy-z-innymi-partiami/

 

 

 

Wiosłowanie:http://www.kfd.pl/wioslowanie-sztangielka-34086.html/

podczas drążka faktycznie używamy pleców, ale przecież wzorujemy się na treningu na wolnych ciężarach i dużo osób zastępuje drązek innym cwiczeniem bo nie dają rady zrobić odpowiednią ilość powtórzeń na drązku żeby odpowiednio zmęczyć plecy.

 

Trening Klatka,Triceps,Barki:http://www.musculator.pl/index.php/zapytaj-eksperta/130-zapytaj-eksperta-trening/999-jak-naley-czy-poszczegolne-partie-miniowe-aby-przybra-na-masie patrz. Opcja V.

 

Pozatym tą ideologie treningu znam z filmików i porad pana Michała Karmowskiego, byłego Mistrza Polski w Kulturystyce, akutalnie trenera personalnego ;) , ale faktycznie przecież wy wiecie lepiej od niego

 

@BIGPUN wcale nie wątpię że Pan (bo chyba tak powinienem się zwracać w stosunku wiekowym) ma większe doświadczenie na siłowni, ale forum jest do wyrażania swoich opinii i zdań , i mam do tego prawo więc będę wyrażał swoje poglądy ;)

Edytowane przez sid vicious
nie cytuj fotek/filmików
Link to post
Share on other sites

 

 

Pozatym tą ideologie treningu znam z filmików i porad pana Michała Karmowskiego, byłego Mistrza Polski w Kulturystyce, akutalnie trenera personalnego , ale faktycznie przecież wy wiecie lepiej od niego
 

 

a ja przerzuciłem na siłowni więcej żelaza niż Ty w życiu zobaczysz - pi*******z głupoty ot co. idź, wyjdź i nie wracaj

http://i.imgur.com/XFafnVq.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

od kiedy robi się nogi razem z innymi partiami?

 

 

nogi powinno robić się oddzielnie w 1 dzień.
 

 

 

robię nogi na każdym treningu (3 razy w tygodniu), a w zasadzie zaczynam od nich, wyprzedzając ripostę - efekty są takie, że po 3 miechach wyciskam na uda dwa razy tyle niż wcześniej

 

 

 

uda z łydkami stanowią ponad 60% całej masy mięśni i potrzebują dobrej pompy i regeneracji, dodawanie innych partii to uniemożliwia.
 

taa, poza udami robię jeszcze plecy, grzbiet, klatkę, barki, brzuch i łapy, wszystko jakoś idzie coraz lepiej, w przeciwieństwie do tego jak ćwiczyłem splitem, była taaaka pompa i co z tego? efekty mizerne

 

 

 

trening powinien być jak najkrótszy i najbardziej intensywny.

 

 

powiedz to arnoldowi i paru innym dużym kozakom, którzy spędzali na siłce po 5 godzin dziennie

Link to post
Share on other sites

@up

Arnold spożywał Dianabol to sobie mógł siedzieć na siłce po 5 godzin, tak jak większość "kozaków" w tamtych czasach ;)
 

 

@sid vicious
Na jakiej podstawie stwierdzasz że moje wypowiedzi powielają idiotyzm i wprowadzają innych w błąd?
Wspomniałem coś że wasze wypowiedzi/porady są złe i ma ich ktoś nie stosować że tak się zawzięliście?

Jak ty skoczysz z mostu to ja też mam tak zrobić, bo ty wiesz lepiej?
Zachowujesz się jak bym zrobił nie wiadomo co i jak bym cie obraził.
Chyba wyrażam swoje zadnie, nawet jeśli jest błędne to możesz mnie poprawić i możemy wejść w sensowną dyskusje.
Ciężko jest powiedzieć "wiesz co, to chyba jest złe , powinieneś zrobić tak i tak, robiłem to i myślę ze jest to lepsze rozwiązanie".

Gdzie napisałeś uzasadnienia w swoim cytacie na temat moich wypowiedzi? m.in:


To jest największa głupota jaką w życiu słyszałem.

 

 

 




Nie, jednak to jest jeszcze głupsze.

 


Czyli... praktycznie każde ćwiczenie pleców? Drążek/wiosłowanie?

 

 

@sid vicious

Od kiedy wiedza o treningu siłowym znajduje się w materiale gimnazjalnym?

Edytowane przez OLsoneczek
Link to post
Share on other sites

@up

Arnold spożywał Dianabol to sobie mógł siedzieć na siłce po 5 godzin, tak jak większość "kozaków" w tamtych czasach ;)

 

Mam rozumieć z Twojego postu ,że jeśli ktoś spełnia swoje marzenia to jest kozakiem ?

Bo jak bez pasji/wyznaczonego celu można siedzieć na siłce 5 godzin ?

 

//Nie chcę nawet komentować Twoich wcześniejszych wypowiedzi .

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie :) Zamierzam po zdjęciu gipsu (8 maja) zacząć chodzić na siłownię. Oczywiście będzie ułożony plan treningowy. Mam w związku z tym pytanie. Czy po 2 miesiącach pobytu na siłowni, będzie cokolwiek widać w kontekście poprawy budowy ciała?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...