Skocz do zawartości

Recommended Posts

fajny jest regulamin rtx day, ciekaw jestem czy to tylko pic na wodę i straszak bo ogłoszenia z olx szybko znikają

§ 4
OGRANICZENIA PROMOCJI. WYŁACZENIA Z PROMOCJI
1. Zgodnie z definicją Uczestnika zawartą w § 2 ust. 1 niniejszego Regulaminu, nie można wziąć udziału w Promocji na podstawie zakupu, który
nie jest dokonywany w charakterze konsumenta lecz jest związany bezpośrednio z prowadzoną przez kupującego działalnością gospodarczą
(„na firmę”), a w szczególności:

a. gdy na jakimkolwiek etapie (choćby już po zakupie towaru), kupujący poprosił o wystawienie faktury VAT i poda NIP firmy;
b. gdy kupujący, podaje się za konsumenta i w krótkim czasie dokonuje wielokrotnie, pojedynczych zakupów Produktów (szczególnie o tym
samym indeksie), objętych niniejszą Promocją,

c. gdy kupujący, podający się za konsumenta, po zakupie towaru dalej go odsprzedaje w celach zarobkowych.
2. W przypadku, gdy zakup według powyższych zapisów nie jest dokonywany przez kupującego w charakterze konsumenta, choćby kupujący się
za konsumenta podawał, Organizator ma prawo odmówić sprzedaży na promocyjnych warunkach, wstrzymać realizację takiego zakupu albo
też domagać się zapłaty ceny za produkty z pominięciem promocyjnych warunków zwłaszcza, gdy już po zakupie Organizator dowiedział się
o okolicznościach przemawiających za tym, że kupujący nie działał w charakterze konsumenta.

Link to post
Share on other sites

 

3 godziny temu, tokacz napisał:

. W przypadku, gdy zakup według powyższych zapisów nie jest dokonywany przez kupującego w charakterze konsumenta, choćby kupujący się
za konsumenta podawał, Organizator ma prawo odmówić sprzedaży na promocyjnych warunkach, wstrzymać realizację takiego zakupu albo
też domagać się zapłaty ceny za produkty z pominięciem promocyjnych warunków zwłaszcza, gdy już po zakupie Organizator dowiedział się
o okolicznościach przemawiających za tym, że kupujący nie działał w charakterze konsumenta.

 

Jak te zakupy były na paragon to jak niby mają potwierdzić tożsamość kupującego? Ot ten zapis to taki żeby ładnie wyglądało bo wszyscy z góry wiedzieli jak będzie.. 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, joker5513 napisał:

Display driver uninstaler w trybie awaryjnym i nagraj od początku świeże nmowe sterowniki

 

Jak to nie pomoże to chyba niestety serwis - moja rtx 2080ti od zotacka też sie podobnie zachowywała - może artefaktów było więcej - i uznali gwarancję producenta

 

Zrobilem jak pisales, w Windowsie dalej ten glitch dalej sie pojawia (nie wiem czy moze nie ma to cos wspolnego z tym, ze mam dwa monitory z roznym odswiezaniem, jeden starszy podlaczony tanim konwerterem dvi>dp). W Metro bugi bez zmian, w NWO nic sie z bardzo nie pojawilo, ale moze mialem za malo czasu zeby potestowac. 
Obawiam sie, ze moga mi nie uznac uszkodzenia, bo te arty nie sa tak oczywiste na pierwszy rzut oka. Nie i ciekawe jak z ew. wymiana, skoro kart brakuje. 
 

Link to post
Share on other sites

Tak, mam integre w 10700K i GTX1060 w drugim kompie, wiec jakos bym sie przemeczyl te 3 tyg.

Wlasnie tego sie obawiam, ze beda mi chcieli kase oddac. Karte kupilem za 3100 zl w listopadzie w proline, teraz za tyle nie kupie takiej samej karty. Rozumiem, ze mam pisac bezposrednio do Gigabyte? Nie mozna jakos wymusic/zaznaczyc, ze chce wymiane/naprawe, a nie kase?

Link to post
Share on other sites
Nie mozna jakos wymusic/zaznaczyc, ze chce wymiane/naprawe, a nie kase?
Do czego to doszło, żeby człowiek bał się wysłać kartę na RMA w obawie o to, że kartę naprawią i puszczą ją na lewo.
Ja na twoim miejscu jeszcze bym sprawdził w całokwicie innej konfiguracji pod pojedyńczym monitorem.
Weź też w Afterburnerze, zjedz nieco z taktami zarówno na rdzeniu jak i na pamięciach i zobacz co się dzieje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, raisroc napisał:

Tak, mam integre w 10700K i GTX1060 w drugim kompie, wiec jakos bym sie przemeczyl te 3 tyg.

Wlasnie tego sie obawiam, ze beda mi chcieli kase oddac. Karte kupilem za 3100 zl w listopadzie w proline, teraz za tyle nie kupie takiej samej karty. Rozumiem, ze mam pisac bezposrednio do Gigabyte? Nie mozna jakos wymusic/zaznaczyc, ze chce wymiane/naprawe, a nie kase?

Sprzedaj swoją 3070 górnikowi za 5500 i weź za te pieniądze nową sztukę 3070 Ti. Ewentualnie dopłać kilkaset złotych do 3080. 

Link to post
Share on other sites

Mialbym zataic ewentualna wade karty i sprzedac? Raczej troche slabo, nawet jesli mialbym na tym zyskac. Robilem wczesniej update biosu karty i plyty glownej, zrobilem lekki UV - nadal tak samo. Sprawdze jeszcze pozniej z jednym monitorem, ew. przeloze do drugiego kompa na Sandy Bridge, potem wloze do testu GTX 1060 do nowego. 

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, wrobel_krk napisał:

Mój zasilacz 860w może być na styk pod RTX4080

Dlatego brałem od razu 1000W

 

up @raisroc

Pokombinuj jeszcze z kablami , może są słabej jakości.

Jak kupiłem 3080 to miałem problem z obrazem na tv sony ,obraz niby był ale mrugał i znikał . Okazało się że musi być kabel przynajmniej HDMI 2.0

Edytowane przez jozek23
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, raisroc napisał:

Wlasnie tego sie obawiam, ze beda mi chcieli kase oddac. Karte kupilem za 3100 zl w listopadzie w proline, teraz za tyle nie kupie takiej samej karty.

 

W sumie to ciekawe zagadnienie. Czy w takiej sytuacji sklep powinien zwrócić cenę zakupu towaru, czy aktualną cenę rynkową? Jakiś prawnik powinien się wypowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...