Skocz do zawartości

Recommended Posts

21 godzin temu, Artok napisał:

@joker5513Odnośnie fedrowania: teraz jest b. atrakcyjny okres na sprzedaż dobrze kopiących kart bez LHR. Myślę, że mógłbyś bezkosztowo albo nawet z niewielką dopłatą przeskoczyć na 3080 Strix. Morele mają go za 6600, a za tyle mógłbyś puścić swojego Gainwarda. 

Wystawiłem za 7200 :):evil: I o dziwo to jedna z najtańszych ofert na używane 3080 bez kagańca dla fedrujących :o

 

Nie będę negocjował ceny, sprzeda się to się sprzeda, nie to nie. Ale ze mnie teraz jest wąsaty Janusz :)

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Karta nigdy nie używana do jakiegokolwiek górnictwa, pozyskiwania kryptowalut itp. Dla amatorów tych haniebnych praktyk istotny może być fakt że karta jest z początku produkcji czyli bez sprzętowego ograniczenia wydajności w kopaniu kryptowalut (LHR). 

 

Grunt to zachęcić do siebie potencjalnego klienta. 

  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 4
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Artok napisał:

Karta nigdy nie używana do jakiegokolwiek górnictwa, pozyskiwania kryptowalut itp. Dla amatorów tych haniebnych praktyk istotny może być fakt że karta jest z początku produkcji czyli bez sprzętowego ograniczenia wydajności w kopaniu kryptowalut (LHR). 

 

Grunt to zachęcić do siebie potencjalnego klienta. 

Przynajmniej kupujący zna moje zdanie o górnictwie i wie że karta nie zajechana w 3 dooopy. :)

 

Czy taki opis komuś ubliża? Nie sądzę :) Wielkiego ciśnienia na sprzedaż nie mam. Pójdzie to pójdzie, jak nie z rozpaczy nie umrę :)  Na razie jedna w miarę konkretna laska pisała i paru dupo zawracaczy. Zobaczymy. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, joker5513 napisał:

Na razie jedna w miarę konkretna laska pisała i paru dupo zawracaczy

Jak do mnie tydzień temu pisali zawracacze gitary to odpisywałem im, że moja oferta na 3060 jest najtańszą na allegro, więc o żadnych negocjacjach ceny nie chcę słyszeć 

Link to post
Share on other sites
58 minut temu, mirai99 napisał:

Widzę, że wszyscy jechali po januszach cebulakach przez ostatnie 10 miesięcy, a teraz sami w januszowy biznes weszli.

Przecież jak sprzeda to "po ludzkiej" cenie, to bardzo prawdopodobne, iż takowy kolejny Janusz zwęszy biznes ,sprzedając ze swoją cebulową nakładką. Pomyślałeś o tym ?

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, adivxv napisał:

Przecież jak sprzeda to "po ludzkiej" cenie, to bardzo prawdopodobne, iż takowy kolejny Janusz zwęszy biznes ,sprzedając ze swoją cebulową nakładką. Pomyślałeś o tym ?


Wystarczy nie sprzedawać Januszom.
Ja sprawdzałem wszystkich, którzy się pytali o 6800xt i 3080 co sprzedawałem i sprzedałem dopiero jak znalazłem kogoś komu mogłem zaufać. A paru podejrzanych się wślizgnęło do DM'ów zanim znalazła się osoba bez podejrzeń.
(6800xt wysnajpiłem na premierę, ale monitor mam Gsync, więc musiałem jednak iść w NVidie. 3080 co mi przyszło z prermiery po 9 miesiącach sprzedałem w cenie mojego 3080 który kupiłem w grudniu).

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Się przed wami nic nie ukryje w sumie nie wiem do końca czy się sprzedała. Nabywca pisał że wybrał wysyłkę do paczkomatu, a InPost ma jakaś przerwę techniczną do północy. Mam nadzieję że dokończy proces płatności.

Zamówiłem Palit RTX 3080ti Game Rock OC. Niestety ta w dobrej cenie z linków powyżej już niedostępna. Dopłacę do biznesu 500 zł. No chyba że gość który kupił nie dokończy procesu zakupu...

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, joker5513 napisał:

Się przed wami nic nie ukryj

Miałem dodane do obserwowanych na allegro, więc w ciągu dnia kontrolowałem sytuację 

7 minut temu, joker5513 napisał:

Dopłacę do biznesu 500 zł.

Głupi pomysł. Biorąc tę wyjdziesz na 0.

https://www.krsystem.pl/palit_rtx_3080ti_gamerock_12gb_gddr6x_384bit_3dphdmi-item-66246.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...