Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teraz, joker5513 napisał:

Chodziło mi że razem z prowizja Allegro wyjdzie circa 500 cebuliona doplaty

Nie załapałeś się na promocję 0 zl prowizji na Allegro Lokalnie? Do końca sierpnia można sobie aktywować w Centrum Zniżek na swoim koncie na normalnym allegro. 

Link to post
Share on other sites

Najgorzej że nabywca cały czas nie zapłacił i nie wybrał sposobu przesyłki :( 

Odezwał się - ale trafił mi się specyficzny kupiec. Przesyła mi potwierdzenie nadania gotówki na Poczcie polskiej (zdjęcie kwitka) na moje konto w payU :o Od jakichś 15 lat nie widziałem kogoś żeby opłacał zakupy internetowe w ten sposób. BTW Poczta potrąciła sobie "jedyne" 49zł za przelew 7k zł :o Najważniejsze jednak że gość daje znaki życia, a nie kliknął i szukaj go w polu.

 

Dziwny jest ten świat... :) Mam nadzieje że w końcu jutro hajs wyląduje na moim koncie i będę mógł wysłać karcinę.

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites

Dobra wreszcie ten cyrk ze sprzedażą zakończony. Gainward siedzi w paczkomacie i jedzie do górnika (czuje się jakbym go skazał na karę śmierci :( ). A właśnie wjechała nowa kartencja. Zdążyłem zainstalować drivery i odpalić na chwilę Crysis 3. Minimalnie cichsza niż Gainward. Wentylatory na około 1800rpm, na rdzeniu 73 C, boost w okolicach 1800MHz bez OC i grzebania w czymkolwiek. Power limit 400 w serii i do 440W po podbiciu. Wielkie i ciężkie 3 slotowe bydle :)9d469a6321002.jpg

 

c3f876b824cdf.jpg

 

0e33b6e7d9f51.jpg

 

4832b2effb5dc.jpg

 

 

  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Dzejson_ napisał:

Co ona ma kryształy jakieś na sobie? 

To są ledy. Taka jest teraz moda przecież. Opakować kartę gęsto w świecący plastik, dać gorące pamięci GDDR6X, a po potem obserwować jak pechowcom karty padają od długotrwałej pracy w wysokiej temperaturze. 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Artok napisał:

U mnie też dziś był kurier i przywiózł to:

 

Dopłata względem 3060 wyniosła mnie niecałe 400 zł, jeszcze w granicach akceptowalnych. 

Biały kruk - 3060Ti ustrzelić graniczy z cudem :)

 

MOja 3080ti po OC głośna (wentylatory 2100rpm) i dość ciepła 75/76C. Ale siorbie ponad 400W więc swoje grzać musi. Dało się na rdzeniu ustawić +170MHz (boostuje w RDR2 na około 1950MHz) więc całkiem nieźle IMHO. Zostawiam ją na stock - nie ma sensu karty męczyć. Do 3440x1440 wystarcza seryjna moc.

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Dzejson_ napisał:

Wzornictwo karty kojarzy mi się z odbiorcą na rynek azjatycki. Co ona ma kryształy jakieś na sobie? Ta podpórka była w zestawie? @joker5513

Wzornictwo jest jakie jest. Ja mam obudowę bez okna i niech sobie wygląda jak chce. 

 

Podpórka była w zestawie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...