Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mam 184 cm wzrostu, po prostu u Adasia rozmiarówka jest z czapy. Do biegania zawsze kupuje się rozmiar oczko większy niż do chodzenia każdego dnia by uniknąć rozmaitych kontuzji jako, że stopa i palce robią się tak trochę jak u Bilbo Bagginsa (takie wielkie) już po kilku śmigniętych kilometrach :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Książki po 20zł 40zł/ szt. były to wziąłem, choć jeszcze 2033 nie skończyłem.

APHOxpp.jpg

 

oraz 2-gie gniazdko pod TV do wygodnego włączania z telefonu, monitorowania poboru energii, timera takich pierdół. Adapter Bluetooth v5 do pakietu (kupony), bo miałem już przestarzały 2.0

srLrMDb.png

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up wytłumaczysz jakoś szerzej zakres usług świadczonych przez takiego smart pluga? Jeśli np. moc telewizora wzrośnie powyżej 100W bo to film Michaela Baya i jest dużo wybuchów to dostajesz cynk na telefon, żeby przerzucić kanał na Familiadę? Jeśli masz timer ustawiony na godzinę to podkręcasz tempo wyświetlania na youtube do 1.25 x, żeby się zmieścić w czasie? Chciałbym zrozumieć. Niech np. odcina to prąd za każdym razem gdy TV nie jest wyłączony - powiedzmy 22h na dobę jest off. Oszczędność jakieś 2.4 kWh na rok. Czyli sprzęt się zwróci w ciągu 30 lat. Chyba, że masz bardzo dużo "stendbajów" podłączonych?

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, GreQonE napisał:

Ja mam smart plug którego używam do kontrolowania oświetlenia na balkonie, mam automatyzację, która jeżeli wykryje że na zewnątrz oświetlenie jest poniżej XX lumenów to włącza neon i analogicznie, jak jasność jest powyżej XX lumenów to neony wyłącza - ot co "smartyfikacja" niektórych urządzeń

 

A co do samego tematu, wynająłem sobie na jakiś czas takie coś

IMG20220806142012.jpg

Na wsi u mnie jest taki w takim samym kolorze wściekłej śliwki :) Super maszyna!

 

 

  • Lubię to 9
Link to post
Share on other sites

Oksy Hawkers ver. Messi-nie znam człowieka :co:

I baterię do motocykla, jak 3 letnia Yuasa padła :/

IMG_20220818_144055.jpg

IMG_20220819_191835.jpg

IMG_20220819_191734.jpg

Screenshot 2022-08-20 at 07-39-18 Akumulator Outdo YT12A-BS YT12A-4 9 5Ah 175A iGel z wyświetlaczem.png

Edytowane przez berger6630
  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...