Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

uVcHkKp.png

Dotarła karta sieciowa ethernet na USB. Siedzi w niej Gigabitowy układ Realtek bottleneck na interfejsie rzecz jasna występuje max jakie osiąga to 450Mb/s. Ale za te ~25zł to naprawdę fajny sprzęcior.

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 4
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, CrisPell napisał:

Dotarła karta sieciowa ethernet na USB

Za brak portów ethernet w nowych laptopach powinno się obcinać jajca. Bo zakładam że nie masz albo sieciówka padła.

7 godzin temu, Fiszek napisał:

chciałem spytać czy jest coś takiego jak bluetooth na usb plug and play do komputera bo w pracy mi zablokowali a wsadziłbym takiego usb i mógł filmiki z yt oglądać na słuchawkach

Oczywiście są ale nie oszczędzałbym na tym pieniędzy na twoim miejscu. Sam mam tani adapter 4.0 i po podłączeniu 2 padów od xbox one cały system laguje, włącznie z grami :( Lepiej wziąć jakieś droższe, markowe rozwiązanie.

Edytowane przez zbiku90
  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zbiku90 napisał:

Za brak portów ethernet w nowych laptopach powinno się obcinać jajca. Bo zakładam że nie masz albo sieciówka padła.

 

 

Nic z tych rzeczy. W zasadzie kupiłem ją tak w razie "W", a generalnie ma mi posłużyć do sprzętów gdzie sieciówka max 100mbps, potrzebne są dwie (internet + 2-ga dane po LAN), do konfiguracji urządzeń sieciowych, oraz jak trafi się jakiś trupek na mobo właśnie.

 

Generalnie ma aluminiową obudowę i przy ciągłej pracy nawet na niskich transferach potrafi to dogrzać się do około ~50*C. Pełny Gigabit throttlował by pewnie jeszcze przez temperatury w tak małej "puszce" :D

 

P.S. Podłączony po USB OTG z telefonem też działa :D Tylko akurat na moim Mi 9T wykręca max 240Mb/s. Ale sam fakt, że android na tym telefonie nie ma wyciętej tej funkcjonalności jest dla mnie zaskoczeniem.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites



Oczywiście są ale nie oszczędzałbym na tym pieniędzy na twoim miejscu (...) Lepiej wziąć jakieś droższe, markowe rozwiązanie.


Ale on to chce do słuchania muzyki, przynajmniej tak napisał. Sam mam taki bluetooth 5.0 za 5zł od majfrendów do muzyki i sprawdza się wyśmienicie. Nawet pad od PS4 działa na PCSX4 i nic nie laguje.
Kupiłem na próbę i tak już został. Podejrzewam że te "markowe" to jest to samo tylko że płacisz właśnie za naklejkę z nazwą firmy.
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, marik81 napisał:

Sam mam taki bluetooth 5.0 za 5zł od majfrendów do muzyki i sprawdza się wyśmienicie. Nawet pad od PS4 działa na PCSX4 i nic nie laguje.

No to widocznie ja słabo trafiłem :( Z jednym padem też nie problemu ale przy dwóch podłączonych jednocześnie już jest mocny stuttering.

E: Z głośnikiem nie testowałem, jak dźwięk to po kablu only :P

Link to post
Share on other sites

@up, bo w przyrodzie nic nie ginie, musi być równowaga zachowana. Kiedyś każdy telefon miał klawisze, a teraz nie ma. Gdzieś się przecież te przyciski musiały podziać. A tak poza tym, to wcale nie jest waga. Waga przyspiesza do setki w 3 sekundy i nie trzeba jej podpinać do PC %-)

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...