Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

18 godzin temu, jakub1t napisał:

Mówisz , że robusty dobry ? 

Grubsza głownia, jak trzymasz go w ręce to wiesz że jest pancerny, nie boisz się w niego uderzać i ciąć nim nawet spore pieńki.

Kuchenniak to to nie jest ale coś za coś.  Stal węglowa, a wiec lubi się z rudą dlatego ja swój od razu potraktowałem chrzanem. Wytworzona w ten sposób patyna tworzy warstwę ochronną. (spojler) potem tylko raz na jakiś czas oliwą przejechać i spokój. Ja swój nieco zmodowałem, szlif płaski grzbietu + krzesiwo.

 

Spoiler

5f6cebbd79945edb.jpg

 

Spoiler

58e76995312d07f1.jpg

 

ef78dc1780c48e41.jpg

 

dfe06013c458d629.jpg

 

0ffc7c01276a5d04.jpg

 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

A drugi monitorek sobie sprawiłem, w robocie mam trzy to w domu już na jednym ciężko się operuje :D

Sprzęcik już dotarł i testuje od dobrych 3 godzin, jak narazie jestem zadowolony w opór :) 

monitorek.JPG

  • Lubię to 5
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No a ja to chyba zaskoczę wszystkich i powiem, że kupiłem nowe meble do biura. Żona znalazła taki artykuł....gdzie piszą, że ergonomia w pracy jest ważna. Podobno dzięki niej jesteśmy bardziej produktywni i wydajni. Dlatego zdecydowałem się na kupno kilku nowych biurek i foteli. Czy ktoś z Was też zrobił sobie ostatnio takie duże zakupy? :D

Edytowane przez worm
  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, gerardo41 napisał:
Czy ktoś z Was też zrobił sobie ostatnio takie duże zakupy?

Jestem w  trakcie .....



d3fbd77f797ae32e1d0252c3f45d9e81.jpgccb1b0605f35c0178e5ac5ad95dcb673.jpg

Lampa i łóżko  do pokoju córki ....   reszta w przyszłym tyg.

63a3d086122cf139f9f497f61ff25bea.jpg

Edytowane przez raiders
  • Lubię to 2
  • Smutne 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...