Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

59 minut temu, Cepheus119 napisał:

@mejor Gdzie takie rzeczy są dostępne (i czy w ludzkich cenach)? Widzę w marketach czy innych sklepach posucha totalna, nie będzie na czym w D2 Ressurected pograć. A ceny na allegro za digitala używkę wyższe niż za płytową nówkę xD

"Używka" w stanie nowym z dowodem zakupu z olx. W normalnych pieniądzach. 

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fajnie, że rozwijają ofertę. GCB z najnowszym softem pierwszy raz od wieków działa idealnie, jak na UPC to aż dziw, że z siecią się nic nie dzieje bo zawsze coś w skali miesiąca było na rzeczy. Ja u siebie w kuchni wsadziłem w gniazdko jakiegoś repeatera chinczyka za 20 złociszy i zasięg wifi jest nawet 4 piętra w dół na dwie kreski :wariat:. Sąsiad coś marudził na parterze, że jedna z sieci UPC nachodzi na jego sieć i zakłóca :wariat:. Chociaż to raczej nie to samo co mesh, a właśnie na jakiej zasadzie to właściwie działa? Dziś też UPC do mnie dzwoniło, standard jak umowa się kończy - chceli mi wcisnąć dekoder 4k, ten mały na usb ale odmówiłem. Podobno gorszy od Horizona obraz mimo 4k, do tego nagrywanie w chmurze a nie w hdd, jakieś problemy z licencjami polskich kanałów...nie to nie dla mnie. Zastanawiające jest to dlaczego w polszy dają taki szajs a w innej części europy mają eleganckie dekodery 4k z dyskami chyba nawet ssd już.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Zaletą sieci mesh jest przekazywanie w locie zalogowanych do sieci urządzeń pomiędzy repeaterami.
Zawsze masz najsilniejszy możliwy sygnał, a poruszając się po domu nie zauważysz przełączania.
4K nie ma gorszego obrazu od Horizona (a mam oba), a za to jest mniejszy i poręczniejszy. Włącza sie w 5 sek. (Szybciej niż mój TV), wyświetli 4K + HDR i zagra DD+ (może atmos też, ale nie mam jak sprawdzić). Ja wiem, ze kanałów 4k jest jak na lekarstwo, ale możliwości to pudełeczko ma spore. Do tego masz apkę youtube i amazon prime (innych filmowych jeszcze nie ma)
I gada po HDMI CEC, więc jednym klikiem włączam wszystko, a pilot ma też wyszukiwanie/przełączanie głosowe.
Mam dopiero niecały miesiąc, ale na brak miejsca w chmurze nie narzekam. A na Horizonie, niby i nagrane, ale kto ma czas potem to obejrzeć

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ja się na tym nie znam , nawet kawy prawię nie piję , tzn lubię latte z ekspresu , więc pewnie  skorzystam . Kupiłem bo mi się z wyglądu podobał i chyba ma coś wspólnego z Saeco , tak wywnioskowałem bo jakieś filtry pasują i tu i tu , saeco też jest sprzedawane na stronie philipsa . Wybierałem miedzy właśnie Saeco liryca , a tym Philipsem . Saeco miał innego typu spieniacz mleka i żona stwierdziła że woli taki jak w philipsie . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...