Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@raiders

Właśnie bieda, nie wiedziałem co już do 8 butelek dobrać :/ W najgorszym wypadku bym wyszedł z 8 bezalko Miłosław IPA.

A sama dostępność chyba raczej jest w większości, u mnie często pojawiają się nowości dzień przed albo dzień po po ukazaniu się w gazetce.

 

dsc07968uekjq.jpg

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, worm napisał:

@up wygląda jakby miała 2 wejścia USB z przodu :D

 

Panie ja tam całą mapę pieczenie ciasta wgrywam tym USB'kiem.

Link to post
Share on other sites

Zmiana z 500 Mb na 1 Gb oraz dekoder 4k w multiroomie.

Razem + 30 zł do obecbnego abo, ale po roku mogę zmniejszyć o 15 zł, jeśli zrezygnuję z pakietu polsat sport (bo jest tylko na rok).

Musiałem wykonać do nich kilkanaście telefonów, aż trafiłem na konsultanta, który sprzedał mi to co chciałem. A chciałem zamienić dekoder pace z multiroomu na 4k. Ciągle słyszałem, ze się nie da, albo, że muszę mieć 3 dekodery

Teraz mam 4k + horizona z nagrywarką.96247b04f7925e7922b3bdde21a950c6.jpg11b90b92c4367c3d3a4cd2c22181b76c.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Andrew napisał:

Trochę jak lampy seksu wyglądają :x to oryginalnie tak czy jakieś przerobione? 

Oryginalny zamiennik marki z tego co pamiętam TYC, oryginalne które były miały czarne wstawki w środku. Wygląda jak wygląda ale przynajmniej świecą i nie muszę się bać jadąc gdzieś w nocy ;)

 

Link to post
Share on other sites

Skąd @buszi bierzesz melasę? byłem jakieś dwa lata temu na Malcie i tam kupiłem z 10 paczek różnych smaków bo była tania (ok 10zł za paczkę) od tamtej pory nie smakuje mi już to co u nas jest sprzedawane w trafikach. Szisza leży odłogiem jako eksponat na komodzie, czasem mam ochotę nawet ale jak sobie przypomnę że mam tylko tą polską to się odechciewa, jeszcze sobie 35zł już za paczkę wołają bo oczywiście ktoś wymyślił akcyzę nie od gramów tytoniu tylko od wagi całego produktu gdzie tytoń to może z 5% wagi melasy.

Z resztą o czym mowa jak na samą melasę też jest akcyza "tytoniowa" bo można palić samą. To nic, że tytoniu tam nie ma :facepalm:

https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/725848,melasa-i-fajka-wodna-czyli-akcyza-od-palenia.html

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...