Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Godzinę temu, Krzysko napisał:

@BlackCoffe sobie czy jednak jamniorowi :co: 

Miało być dla mnie, ale jamnior zaanektował i nie ma mocnego na niego :rotfl:

3 minuty temu, AudiAWX napisał:

Dywanów w domu to już dawno nie widziałem. Jakaś jesteś jaskiniowa. emoji1787.png

Dywany są by jamniora nie przewiało i by nie miał kłopotów ze stawami :P Ponad 15 kg psa to niewygodnie znosić i wnosić na trzecie piętro :P 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pojawiła się promka na wiele produktów w x-kom, w tym również na zasilacze. Oczywiście mój nowy PSU również znalazł się na tej liście... Na szczęście X-kom mnie nie olał i zrobili mi korektę faktury i 100 zł trafiło do mojej kieszeni. Milusio. :)
Przeszło mi przez myśl, aby zwrócić go do sklepu i wziąć wersję gold 1000 W. Sugeruje się, że nowa generacja GPU może mieć bardzo duży apetyt na prąd. Przecież wiadomo, że tego TUFA 3080 zobaczę jak świnia siodło. :P

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Wiecie, chociaż żyję tak jak chce i mam mieszkanie zrobione tak jak chce, mam w nim to co mi się podoba, a nie co wypada i co jest ładne wg mody i bycia trendy! :P

 

A pytałaś jamniora o wybór koloru chociaż?! :P

Link to post
Share on other sites


https://allegro.pl/oferta/pedaly-rowerowe-platformowe-do-roweru-odblask-2szt-10827851948

Miałem porządne pedały z porządnego amelinuim no i k****a   musiały sobie jakieś żule "pożyczyć". Kupiłem takie badziewiaste, najtańsze - teraz żaden żul nie weźmie!!!

Edytowane przez 030366
  • Lubię to 2
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dziś mnie zezłościły słuchawki bo zacina się komp na spółkę z padem po bluetooth, więc nowy pad od series z adapterem i git 786151d671b8b33f038ad77be447444a.jpg48671532c8fd2e0e79e5bca938aaed80.jpg

Co do podkładki twórczość radosna syna. Kupiłem na całe biurko to wziął nożyczki i zrobił ... po swojemu...

  • Lubię to 3
  • Haha 2
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...