Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 10.08.2021 o 12:05, worm napisał:

Serio, pedały Ci ukradli? łoo panie...

Ta, zostawiłem rower beztrosko pod blokiem i w nocy ktoś się połasił. Pedały były ameliniowe, w skupie pewnie ze 3 złote można za to dostać i teraz jakiś żul pije moje zdrowie. W każdym razie wyciągnąłem wnioski i  skitrałem sprzęt w bezpieczniejszym miejscu, więc nic więcej nikt mi nie ukradnie.

EDIT:

yv5RS02.png

Edytowane przez 030366
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up, nie wiem czy wiesz, ale niektórzy sprzedawcy z Aliexpress dysponują magazynami w krajach UE. Można zamówić sobie wysyłke z Niemiec/Francji/Hiszpanii/Włoch/Polski i nie trzeba się za każdym razem zastanawiać, czy statek z chińskimi kontenerami zmieści się w cieśninie czy nie. Tymczasem Janusze z Allegro/OLX zamawiają towary na Aliexpress i doliczają swoją marżę - czyli masz w zasadzie to samo, tylko że 2X drożej :wariat:

Link to post
Share on other sites

9KQktIb.jpg

Malinka Czwarta + akcesoria. Docelowo będzie działać jako Pi Hole i DHCP serwer, a póki co się bawię.

Do multimediów się średnio nadaje albo robię coś źle. YT przycina w 1080p chociaż użycie CPU jest w granicach 50-60%. Albo jakichś kodeków brakuje albo GPU nie wyrabia. Podkręcałem już z 500mhz na 700mhz i procek z 1,5ghz na 2ghz ale dużej różnicy nie ma :( Muszę jeszcze kupić jakąś lepszą kartę microSD bo ta z zestawu kiepska i też może zamulać.

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, CrisPell napisał:

Obudowa na dysk


Ja osobiście mam 2 takie + w firmie bierzemy regularnie. Montaż bez-narzędziowy w kilkanaście sekund gotowy do pracy:
oAFQIc8h.jpg

 

 

A ja miałem kupić głośniki do kompjutera ale padło na HW-Q70T:

 

73ryYoWh.jpg

 

IPIt9ygh.jpg

  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...