Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Godzinę temu, zoltan2 napisał:

Nie za mało 200?

Zdecydować się nie było łatwo.. ale tego mi brakowało najbardziej w kolekcji. Te słoiki, wydają się być rzadkie na rynku [Production Years
1958 to 1965]. Dlatego brałem go wbrew zdrowemu rozsądkowi.
Dłuższe ogniskowe, zaciskając ostro pasa, już udało mi się nabyć.

Edytowane przez leto87
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Trochę drobnicy:

- zaślepki portu USB-C

- koszyk Intel 775/115X/1366

- koszyk AMD AM3/AM2

- mysz bluetooth Inphic PM6BS

- powerbank Baseus 20000 mAh

- zestaw klawiatura + mysz

- kabel DP-HDMI

 

AckbyEN.jpg

 

YCvegJK.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

4 ludziuf.
No i po mojemu, czyli dla 4 biorę apartament 6, żeby mieć komfort, salon dwie sypialnie. Ot urlop to ma być urlop, a nie tłok, komary i ogólna katastrofa.
Do tego jadło, ale to następny powód na lament cenowy.
Natomiast fakt faktem że dzieci już w takim wieku że pora za rok w podobnych pieniądzach jechać za grabanice

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, AudiAWX napisał:

4 ludziuf.
No i po mojemu, czyli dla 4 biorę apartament 6, żeby mieć komfort, salon dwie sypialnie. Ot urlop to ma być urlop, a nie tłok, komary i ogólna katastrofa.
Do tego jadło, ale to następny powód na lament cenowy.
Natomiast fakt faktem że dzieci już w takim wieku że pora za rok w podobnych pieniądzach jechać za grabanice
 

 

No to razem byśmy się nie wybrali, bo akurat dla mnie nocleg na wczasach i samo przebywanie w miejscu noclegowym to najkrótsza część wypadu, więc patrzę tylko na położenie blisko szlaków i na niską cenę :D

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzecz biorąc to ceny hoteli u nas są prawie na poziomie tych z zachodniej Europy. Niedługo jedziemy do Wiednia i pobyt w trzygwiazdkowym hotelu w centrum nie będzie nas kosztował więcej jak w zabitych dechą mazurach w pensjonacie typu "Bekas", który to pobyt miałem niezwykle wątpliwą przyjemność odbyć początkiem tego lata. :[ Zdjęcia na bookingu - elegancja, w rzeczywistości syf kiła i malaria oraz łojka na każdym kroku. Wyżywienie paskudne (wybredny nie jestem) za cenę z Bristolu. 

 

 

Godzinę temu, leto87 napisał:

tak się zacząłem zastanawiać czy jakiś alkohol w cenie.

Zapomnij, lepiej już do Szwagra leć nastawiać bimber :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...